reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

Caltha - z życia wzięty ten rysunek, ja kiedys zapytałam biznesowa znajoma kiedy rodzi (pamiętalam, ze ciężarna; nasze kontakty raczej telefoniczne), a ona, ze urodziła 7 miesięcy temu... :/


Natkusia - o ja to juz poplakuje. Pamietam po pierwszej ciazy, u mnie zrzut tych kilosow to nie było takie hop siup.


Monya - super to zdjęcie! Wyszłas przeslicznie.


Nikitka - ja czegos takiego nie widziałam jeszcze :) 29 tydzien!!!! Zazdrość mnie zalewa :)


Caltha - fajnie z tymi 3kg na plusie...


Martuska - sliczne zdjęcie z córeczka i brzuszkiem. Sliczne.


Natkusia - super piłka :) Takie kształty to ja rozumiem i znam :)


Sylwia - śliczna z Ciebie mama na tym weselu


Sylwia88 - no biustu to Ci troche zazdroszczę :) To by było cos.... ;)


Faisca - Ty tez super zgrabna, jak Monya.

Nie macie litości dziewczyny. Spadam stad bo nie na moj dzisiejszy humor takie widoki.
 
reklama
Olciak o właśnie takiego brzuszka czasem zazdroszczę, szczególnie we wspomnianych kolejkach. A już najbardziej jak proszą ciężarne tak na oko koło 6 mc przede mnie :-)

Oj ja za swoim brzuszkiem nie zatęsknię bo w momencie kiedy będę mogła oddychać normalnie i nie chodzić do toalety co około 30min odczuję ogromną ulgę. No i przede wszystkim ja już czekam kiedy wyściskam i wycałuję małą :-). I dlatego chyba umrę z zazdrości jak zobaczę dzieciątka dziewczyn które pierwsze urodzą :-). Wszystkie noworodki w okolicy powinny być wtedy pilnowane :-)
 
A to MY :) na 200 dzien ciazy :) 28t4d ImageUploadedByForum BabyBoom1402488990.954180.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1402488990.954180.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1402488990.954180.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 68
Rany jakie śliczne te brzuszki! no nie mogę się napatrzeć. to i ja coś zapodam, gdzieś z przed tygodnia CAM00010.jpg
 

Załączniki

  • CAM00010.jpg
    CAM00010.jpg
    10,4 KB · Wyświetleń: 83
Ale fajowe, w końcu się chwalić zaczełyście. Teraz nie ma co oszczędzać na robieniu zdjęć, co wcześniej pisałam.
A brzuszek jak zawsze, każdy inny, śliczny i wyjątkowy :-D a w nich już takie duże maluszki :szok:
 
Właśnie chciałam napisać, że teraz trzeba robić póki jest co :D ostatnio K. mi powiedział, że nie wie jak się przyzwyczai do mojego widoku bez brzucha :)
Ja dzisiaj kilka razy usłyszałam "ooo rodzi Pani na dniach prawda??" ;))
Te z Was, które mają brzuchy takie maciupkie to faktycznie plus, że po porodzie nie będzie z czym walczyć :D aż jestem w szoku, że takie mogą być :)) z drugiej strony jest mi miło, jak ktoś mnie gdzieś przepuści etc. ; D
 

Załączniki

  • 1402515865621.jpg
    1402515865621.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 110
Ostatnia edycja:
Mnie się wydaje, że każda mama jest "sexi", jednak kobiety w ciąży wyglądają wyjątkowo :)
Ja przytyłam już jakies 14 kg, także będzie z czym walczyć :D fotka mnie chyba wyszczupliła, no i ubranie :)
 
reklama
Do góry