reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

reklama
Śmiejcie sie, śmiejcie.. zobaczymy kto bedzie sie smiał jak NIKITKA wyjdzie ze szpitala z płaskim brzuchem a my z mnóstwem zbędnych kg :-p:-D

Piekne brzucholki cmok cmok :*
 
Oj poprawiacie mi humor, przy tych wszystkich niedogodnościach :-)

Ja się zastanawiałam czy nie powinnam zrobić zdjęcia z aktualną gazetą :-). Ale jak porównuję wasze typowo ciążowe piłeczki to ja ewidentnie jestem wypchana już od żeber i przez to pewnie wyglądam jak wzdęta, nieco niezgrabna kobieta, której przywileje ciążowe się nie należą :-).

Magda ja będę właśnie miała we czwartek wizytę, syn był nie duży 2650. Teraz z córką jak porównuję wagi z USG lecą łeb w łeb i mała też jest na granicy dziecka hipotroficznego więc przed wizytą będę prosić o kciuki żeby mała była jak najgrubsza :-).
 
Sylwia nadal nie wiele widać i pewnie w tej samej sukience mogłabyś brzuszka ukryć :tak:

Nikitka Ty wiesz :-D a to, że malusi brzuszek, nie oznacza, że dolegliwości mniejsze :tak:

Caltha bardzo ładnie wystaje i fajniutko wyglądasz w tej kiecuszce :-D jak to zrobiłaś, że tylko tyle na plusie??
 
Nikitka25 to ja bardzo mocno będę zaciskała kciuki, ale muszę przyznać, że ja też urodziłam się z wagą nieco ponad 2,6 kg całe dzieciństwo w karcie zdrowia miałam wpisane niedobór masy ciała i wzrostu, jestem niska i za dużo (poza ciążą) nie ważę, ale nigdy nie miałam większych problemów zdrowotnych, poza zwykłymi, krótkimi infekcjami. Rodzicom należy się medal ze cierpliwość w karmieniu mnie.

Ja z kolei urodziłam syna 3100 ale tego gagatka zmusić do jedzenia to było wyzwanie i jest nadal mimo, że ma 13 lat i też jest na granicy dolnej we wzroście i wadze. Za to bardzo rzadko choruje, a jeżeli nawet to bardzo szybko mu przechodzi.
 
caltha boski ten brzuszek wyhodowany w mc Donald. No le zdecydowanie inny niż ciążowe :p.

Magda właśnie to się jakoś ponakładało bo moja mama mnie urodziła z wagą dokładnie 2650 a u mojego męża też i on i siostra 3kg nie przekroczyli. Mój syn strasznie dużo choruje i wzrostowo teraz jest na 90 centylu a wagowo na 5 :-). Pociesza mnie że Twój syn też z tych chudszych i żyje :-). Mój Mikołaj dzisiaj zjadł dwa naleśniki bez niczego i jedno monte jako deser przez cały dzień. Już nie mam siły za nim biegać z widelcem bo ucieka na drugi koniec mieszkania na widok mamusi :-) więc się poddałam i mam nadzieję że będzie żył. A z córeczka bardzo bym chciała żeby miała chociaż te 3kg bo inaczej w szpitalu niesamowicie ociągają się z wypisaniem bez podania właściwie jednoznacznej przyczyny. A poza tym niech sobie będzie gruba, chuda byle zdrowa.
 
reklama
piękne brzuchy! jeszcze troche i będzie nam ich brakowało.. czas leci wystarczy spojrzeć na suwaczki..
NIe umiem się powstrzymać więć dodaje swój - tak na pożegnanie 33 tygodnia :)
 

Załączniki

  • IMG_0147.jpg
    IMG_0147.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 76
  • IMG_0146.jpg
    IMG_0146.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 67
Do góry