reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

Natkusia bardzo ładny brzuszek posiadasz, powiem Ci że ani za duży ani za mały, jest jakby idealny na ten okres i do tego ma ładny, zgrabny kształt :tak:

Sylwia faktycznie nic nie widać w tej sukience. A gdzie jakieś takie zdjęcie co brzusio widać ??;-)
 
reklama
Monya81 - ale ty jesteś zgrabna!
Martuskaa- świetne zdjęcie i śliczna córeczka.
Annias- fajna kiecka a brzuszek wyglada na malutki .
Natkusia - własnie chudo jest, dobrze ze choć brzuch jest spory ;)
Sylwia-k - pięknie wygladalas.
Magda37 - u mnie tez ostatnie tygodnie masa idzie w nogi :)
 
Lilith tak wygląda mój brzusio na dzień dzisiejszy :-)
DSC_0060.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0060.jpg
    DSC_0060.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 67
Natkusia jak ja Ci zazdroszczę tego 34 tygodnia!! Brzusio śliczny i już masz rzut beretem do końca.

Mi brzuch ostatnio wysadziło i chociaż wielki nie jest przyznam że teraz zamieniłabym go nawet na naj największy. duszę się, sikam co 5 sekund a obiad jem raz na trzy dni. Ostatnio stałam w długiej kolejce w sklepie z synem na rękach wypinam ten brzuch wypinam i co......nic.....:-). już ostatnia prosta do końca :-):-)

29.4.jpg
 

Załączniki

  • 29.4.jpg
    29.4.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 68
Nikita Ty chyba wstawiłaś zdjęcie sprzed ciąży. Możesz się nie wiem ile wypinać, ale też bym Cię w kolejce nie przepuściła.:-D Ja ostatnio stałam w IKEI w kolejce dla kobiet w ciąży i też mnie nikt nie przepuścił, a mam setkę w brzuszku.
A tak z ciekawości jak duże maleństwo nosisz?
Caltha zgrabny brzusio :-) U mnie podobnie 31 tydz. 4 dni Hania 1650, 100 obwód, ale ja mam 9 kg na plusie.
 
reklama
Ale tu znowu sie slicznie zrobila
Nikitka ja to tak wygladalam przed ciaza jak sie kawki napilam hahahahahahh
Az milo poogladac Was wszystkie tym bardziej ze mi nudnoooo
 
Do góry