reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

rany dziewczyny cuuuunde macie te brzuszki-mogłabym ciagle patrzeć na nie i patrzeć :-):-):-)

a to my 34 tc(33 t 2d )

DSC01158.jpg


DSC01159.jpg
 

Załączniki

  • DSC01158.jpg
    DSC01158.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 93
  • DSC01159.jpg
    DSC01159.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 93
reklama
Magda ale dzidzi musi być wygodnie u Ciebie :-). Moja córa pewnie od razu by przeskoczyła gdyby tylko mogła

Izis ty wyglądasz idealnie jak na ciężarną. Brzuch piłeczka, od razu widać i nikt się nie pomyli czy pare kg po zimie Ci zostało czy to bobas :-).
 
Piękne brzuszki :-) Jedne małe, drugie większe, ale wszystkie wyjątkowe ;-) bo nasze ;-)
Może jutro na rozpoczęcie 35tyg. wrzucę swój brzuchol. Zobaczycie jak wyskoczył do przodu :-)
 
Dziewczyny slicznie !!!!!!!! Naprawde kazdy wyjatkowy
Izis czy to spodnie czy spodnica ???kolor bajeczny -zreszta figura pod spodem jeszcze leprza :-)
Majula ty to tez z tych mniej pokaznych (zazdroszcze )
A co do kwadratu to ja tam widze sliczne koleczko (czy cos ze mna nie tak ??? ;-)
 
Niewiem mi sie wydaje ze jest taki prostakatny :) hehe od razu pod cyckami jakby do przodu. W sensie ze niemam takiej pilki przed soba. Podobno mam lozysko na przedniej scianie bardzo wysoko moze dlatego. W 1 szej ciazy tez mialam taki prpstakat a nie pileczke hahahha. Przez co ciezko mi siedziec normalnie. Predzeh pol lezaco :)
 
reklama
Do góry