reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria rosnących brzuszków...

wszystkie brzuszki i Mamusie piekne:)))))ale tak na serio Oliwko - niezly masaz musi Ci Twoj synus robic od srodka?:)))tego to wspolczuje...:)
 
reklama
heh dziekuje dziwczyny za piekne slowka :) She*shuusciskaj synka ode mnie hehe sie usmialam jak nie wiem :) Ale jak widac po zdjeciach dziewczyn kazda z nas ma piekny domek dla malenstw :) A moj maz stwierdzil widzac Oliwke "widzisz kochanie ona tez ma tak jakby jej ktos z gliny brzuszek doczepil :) Linia ciala i pach brzuszek :) "(chodzi o linie brzuszka przed ciaza tak jakby na rowno z zebrami ,nie wiem czy wiecie oco chodzi hehe) Normalnie nie moge sie na patrzec jakie nasze brzuszki rozne ,a to juz sam finish :)
 
W 4 miesiące można jednak tyle urosnąć ---> IMGP4614.jpg ---->brzucho.jpg
 
kochane śliczne brzuszki

ah jak będziemy jeszce tęsknic za tymi brzuszkami, ja już się tak do swojego przyzwyczaiłam ze zastanawiam się jak to będzie jak go nie będzie:)
 
reklama
Brzusie prześliczne. Oliwka -ja to miałam taki brzusio normalnie jak nabrałam tylko dużo powietrza w przeponę ;-) Synuś kamuflażysta jak napisała Beniaminka:tak:
 
Do góry