reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria rosnących brzuszków...

No to ja dodam jakieś zdjątka... Mój brzusio ogromny, zresztą tak jak ja cała....:eek:
1.jpg 2.jpg
 
reklama
Calineczko, Korba - sweetaśne Wasze brzuszki, już całkiem spore, ale Mamusie dalej wyścigówki :-)
Mammi- wyglądasz super sympatycznie i tak cieplutko sie robi patrząc na Ciebie z brzusiem, taka prawdziwa mamusiowa ciężaróweczka. Ślicznie się uśmiechasz! :-)
 
DZIEWCZYNY BRZUSZKI PIĘKNE KAŻDY INNY I W SWOIM RODZAJU ,NIEDŁUGO ZA NIMI ZATĘSKNIMY.
a TO NASZ 35 TYDZIEŃ.
559fa32edf3569535ea4c03eba032254,10,19,0.jpg

f4645ca366a9aee8db26acc54471f338,10,19,0.jpg


mALUCH WAŻY PRAWIE 2400 A GDZIE ON SIĘ MIEŚCI TO JA NIE WIEM.
 
korba świetny brzusio, i swietny pomysl na fotki:)

mammi śliczniasty brzuszek .

oliwka twój też cudny , i malusi taki, ja miałam taki dosłownie przed ciązą, tylko ja do nachudszych osób nie nalezę.
 
oliwko taki brzuszek to ja miałam na początku ciąży - nie żałuję teraz swojego ale itak ci zazdroszczę bo pewnie mieścisz się we wszystkie ciuszki sprzed ciąży.
 
reklama
Oliwko, Twój synuś to niezły kamuflażysta :-)Gdzie On tam się pochował, to tylko On wie, slicznie wyglądasz...i masz nadal talię - szok!!! :szok:
 
Do góry