reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria rosnących brzuszków...

reklama
dobra to i mój znów hehe - tylko nie ma kto mi ładnego zdjęcia zdobić ciągle sama ;) Chyba że małża na sesje namówię.
I sorki za wygląd ale włoski ulizane i z ranka samego ;)
DSC_0004.jpg
 
Dziewczyny ale Wy macie śliczne brzuszki :-) mój nie jest taki kształtny, ale może zrobię kiedyś fotkę, to Wam pokażę.
 
reklama
Mysia zgadzam się z dziewczynami, brzuszek masz śliczniutki, bardzo kształtny...popieram typowo książkowy:tak:
Gaja normalnie w szoku jestem, zupełnie inaczej sobie ciebie wyobrażałam...wyglądasz na 20 lat nie więcej...w życiu nie powiedziałabym, że masz 2 dzieci.... a brzuszek masz już duży, śliczny:-D
 
Do góry