reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria rosnących brzuszków...

reklama
Agi może się wydawać większy, bo jest chyba drobniejsza w biodrach, a przyjaciółce się brzuszek chyba trochę rozlał na boki. Oba śliczne :)
 
Agi może się wydawać większy, bo jest chyba drobniejsza w biodrach, a przyjaciółce się brzuszek chyba trochę rozlał na boki. Oba śliczne :)
Dzieki dziewczyny! Faktycznie ja mam bardziej do przodu wysunięty, a Psiapsółka moja kochana jest wyższa i nieco wieksza ode mnie, brzuszek bardziej na boczki jej poszedł! Mi w biodra prawie nic, tylko piłeczka z przodu ihhihi :)
 
Calineczka to jeszcze nic! Moja świadkowa slubna, a kuzynka męża tez jest w ciązy w 28 tyg. tak jak moja przyjaciólka. Oto fotka z 16.05.2010, czyli z wczoraj! Ja z lewej.
 

Załączniki

  • IMG_3033.jpg
    IMG_3033.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 82
Calineczka to jeszcze nic! Moja świadkowa slubna, a kuzynka męża tez jest w ciązy w 28 tyg. tak jak moja przyjaciólka. Oto fotka z 16.05.2010, czyli z wczoraj! Ja z lewej.

Dziewczyny fajnie wyglądacie i brzuszki tez:-)
aga u mnie jest jeszcze śmieszniej bo razem z siostrą bliźniaczka byłysmy w ciąży. Pisze byłyśmy bo jej córeczka już jest na swiecie, urodziła sie w zeszła środe.
Tylko szkoda, bo nie zrobiłyśmy sobie zadnego zdjecia razem z brzuszkami.
 
Kassik, bo taki fotki to historyczne są , jak ja to mówię:-)
Calineczka niestety na spacerki razem to nie bardzo, bo kazda z nas z innego miasta i to dosyc odległe od siebie, ale odwiedzamy sie oczywiscie!
 
Kassik, bo taki fotki to historyczne są , jak ja to mówię:-)
Calineczka niestety na spacerki razem to nie bardzo, bo kazda z nas z innego miasta i to dosyc odległe od siebie, ale odwiedzamy sie oczywiscie!

masz racje, że historyczne. Bo juz pewnie drugi raz sie tak nie zdarzy. Ale jak człowiek taki gapa, to cóż zrobić
Chyba pomyślimy o fotomontazu:-D
 
reklama
Do góry