reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria rosnących brzuszków...

IMG_0170 (600x800).jpg IMG_0171 (768x1024) (600x800).jpg IMG_0175 (1024x768).jpg a oto mój brzuszek na dzień dzisiejszy;-)
 
reklama
Ale śliczne brzuszki...Evika Ty to piłke lekarska połknełas? hiii ale fajniuchny.
Karolina wkoncu widze Twoja twarz...jaka śliczna jestes! i brzusio oczywiscie tez ;)
 
Karolcia , sliczny brzusio . Czy mi sie zdaje , czy on ci juz z deczka opadl ...?
Magi , a zebys wiedziala ze to chyba pilka lekarska - ciezkie to to i ogromne , uff , juz nie daje rady tego dzwigac ...
 
evka mi sie też zdaje ze już opadł ,to zdjęcie było wczorajsze a dzisiaj mam brzuchol jeszcze nizej,już włoze cała dłoń pomiędzy piersi a brzuch -czyli jak to babki mówiły najwyzszy czas sie szykowac.
 
Śliczne brzusie!!!

evika ja też w pierwszym momencie nie zlokalizowałam brzuszka :) ale rzeczywiście jak taka piłeczka wygląda.
 
reklama
Do góry