reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria rosnących brzuszków...

reklama
Anja - rewelka. Super Ci w tej sukience i tych okularach :D Modelka! ;-)

Olgadom
- ślicznota. Piękna figurka i brzusio cudny!

olis -
wielkość w sam raz na 2 lokatorów, wcale nie jest duży. Wręcz przeciwnie - bardzo kształtny i fajny :)

Kasias - śliczny okrąglutki ;-)

aga - jak dla mnie sporawy, ale to może kwestia zdjęcia :-)
https://www.babyboom.pl/forum/members/olis23-78000.html
 
aga śliczne zdjęcia
a ja wam dziś pokaże siebie w całości z brzuszkiem a nie tylko samo mieszkanko... ogromniasta baba ze mnie co i to z każdego profilu he he:-D Zdjęcie0261.jpgZdjęcie0263.jpg
 
lilu dziekuje:-) ale nie taka ogromniasta znowu jesteś, sympatyczna z ciebie cięzarówka
kasias88 fantastycznie wyglądasz:-)
olgadom super figurka:-)
 
Ostatnia edycja:
dziewczynki - brzusie macie rewelacyjne !!!! Jeszcze troche i beda juz tylko wspomnieniem
wiec niech dzieciaki kopia jak najwiecej zeby bylo co wspominac :)))
pozwolcie ze zaprezentuje moj beben , niestety bez twarzy bo se reke naciagalam ile wlezie zeby samej se fotke cyknac
 
reklama
dziewczynki - brzusie macie rewelacyjne !!!! Jeszcze troche i beda juz tylko wspomnieniem
wiec niech dzieciaki kopia jak najwiecej zeby bylo co wspominac :)))
pozwolcie ze zaprezentuje moj beben , niestety bez twarzy bo se reke naciagalam ile wlezie zeby samej se fotke cyknac

Haha, nie mogłam dostrzec brzuszka, zlał się ze ścianą :D Superowy brzuchol!!! :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry