reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria rosnących brzuszków...

Matkooo - Benjaminko jaki Ty masz jedrny poślad i udooo... a przy tych malych gabarytach super cycek :-)

o masakra Beniaminko Ty po prostu mozesz non stop w ciazy chodzic
mega biust
mini brzuch
i udo rewelacja

normalnie podziwiam,super

Mycha - piękny okrąglasek!!!

Mycha sliczniutki

lilula śliczny brzusio

Sliczniutki

anja78 wow wow wow zjawiskowo!!!!!!!!!!! ciążowa modelka :):):)

Anja modelka,pieknie

super te brzucholki
a zobaczycie juz niedlugo jak z sentymentem bedziemy tu zagladac
 
reklama
dzieki za komplementy, bardzo milo mi sie zrobilo:tak:zwlaszcza,ze ten brzuch zaczyna juz na maxa ciazyc i przeszkadzac ale sentyment potem i tak bedzie:tak:

Benjaminko-tak w sopockowie, specjalnie pojechalismy oblukac cavki i buldogi ale cavek nie moglam znalesc, upal masakryczny, psy sie meczyly bo w sloncu temp dochodzila do 38C:szok: biedne psiaki sie rozpuszczaly:confused2:

IMG_7447a.jpg
 
Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za miłe słowa, jesteście sweetaśne ! :-)

Anja, czyli Sopocikowo :-) Wystawiałam tam kilkakrotnie moje caviki, jak jeszcze były młode, teraz została mi sunia na emeryturze, ale chyba nie zakoncze tej dynastii bo zycia sobie bez cavisia w domu nie wyobrażam, a i mój P bardzo pokochał tę małą bestyjkę.
Buldogi i mopsiki tez bardzo lubię :-)
 
a TO MÓJ BOOMBASTIC dziś 36 tc+ 2 dni .
 

Załączniki

  • P1040160.jpg
    P1040160.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 73
  • P1040161.jpg
    P1040161.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 78
  • P1040159.jpg
    P1040159.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Do góry