reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria marcowych maluszków

Tunia – Kubuś ma bardzo radosne, duże oczka, śliczny jest.
Atomówka – Aleks fajnie wygląda w pasiastej bluzie, foto ze stópką świetne
Perelandra – najfajniejsza fotka w kocykach, słodka
Agusia – fajnych masz chłopaków w domu
Loma – Julia ładna dziewczynka
Bozienka – Kornelka w różowej bluzie prześliczna

Kasiulka - część zdjęć robił mąż (fotografowanie to jego hobby), część ja - ja robię wszystko w trybie auto - po prostu mamy dość dobry aparat i obiektywy.
 
reklama
atomówka ślicznie :tak: A ile centymetrów ma ta czarująca stópka? U nas już prawie równe 10 :szok:

Pere Marcin dający popalić miśkom po prostu nie rozbroił :-D

agusia fantastyczne zdjęcia chłopaków - takie radosne

Loma no masz powód do dumy (jak my wszystkie przecież ;-)); szkoda że nie wszyscy panowie potrafią to docenić i podkreślić ten wyjątkowy dzień w imieniu malucha :rolleyes2:

Bozienka lalka z prawej zdecydowanie ładniejsza ;-)
 
Oj Kasiulka czarujące oczka ma ten Twój Grześ. A jak połączy je z tym uśmiechem, to zabójcza broń gotowa ;-) - nie można się oprzeć :-)
 
gagucha jaki przystojniacha z twojego synusia :)
Tunia słodki twój Kubusiek :)
Motylica piękne masz dzieciaczki :)
Atomówka jednak sie pomyliłam piszą że Aleks podobny do tatusia, jednak podobny w 99% do mamusi :))
Perelandra piękne minki robi twój synuś :)
Agusia cudni ci twoi chłopcy :) i jaką piękną pogodę macie w UK :))
Loma pięknie wyglądacie z córeczką :)
Bożenka ale z Kornelki już pannica się zrobiła i taka mała kluseczka :))
Kasiulka pięknie Grzesiu się śmieje i jakie oczka ma niebieskie :)
Vill ale uroczy ten twój Rafałek, śliczny maluch :)
 
Kasiulka-Grzesiu jest wyjątkowo 'regularnym', wyrazistym chłopcem. I chyba, podobnie jak mój, ma śniadą karnacje.. Do reklamy z nim! ;)
Vill-ale Twój Skarbek ma bogatą mimikę :) cudny jest!
laspetunia-śliczne kwiatki od ślicznego dzieciaczka :)
Bozienka-zdjęcie z lalą wymiata! :) Buzia sama składa sie do usmiechu :D A Kornelka ładnie rosnie :)
 
gagucha mój ma faktycznie ciemną karnację, to po mnie :-) i z tego faktu bardzo się cieszę
vill wydaje mi się, że Rafałek bardzo się zmienił, ojjj podoba mi się ten mały chłopaczek
last ostatnie zdjęcie na brzuszku z miną wkurzoną to jakbym mojego Grzesia widziała :-), śliczotka mała
 
Kasiulka śliczny Grzes i jak zaczarowany patrzy ma mamusie. ładne kolorki ma na bluzie i ta karnacja.
Bozienka az trudno uwierzyc ze taka malutka i drobniutka sie urodziła. cudna jest.
Loma widac ze Dumna jest mamusia z córeczki.
Agusia co za sesja z plenerze. modeli masz niesamowitych.
Prere synek swietny chłopaszek i juz duzo potrafi.
Atomowka Aleks ma pysie do wycałowania, a stópka rozbrajająca,
Hanula ma 10,5cm.
Miotica śliczne masz pociechy, miodzio.
Tunia Kubulek taki pocieszny smyku.
Vilandra Rafałek sliczny misiu, mozna całowac i całowac.
Last Swietna ta Twoja pociecha.
 
reklama
Do góry