reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria marcowych maluszków

gagucha no sweet poprostu co tu wiecej pisac :tak::tak::tak:

tunia czadowo spi sloneczko - gdzie najlepiej? no kolo cyca - piknie!
 
reklama
kadza Magdalenka urocza dziewczynka
tunia Kubuś jest po prostu super - taki mały zadzior z niego ;-)
vill nie ma jak na maminej piersi :-), tunia widzę to samo ;-)a i nam by można niejedno takie zdjęcie zrobić:tak:
gagucha Filipek- czarnulek cudowny :tak:
 
dziekuje za mile komentarze, Filipek ma faktycznie sniada karnacje co jest troche zagadkowe ;), bo ani ja ani maz nie mamy takiej cery :)
Znalazlam troche czasu i obejrzalam zdjecia innych dzieciaczków. Wszystkie sa cudowne!

anula mm-ależ on ma wspaniałą czuprynkę! :)
atomówka-Twój Maluszek przypomina mi mojego na niektórych zdjęciach :) świetny!
inamorate-już kiedyś pisałam, ze Twoja cora jest przesliczna, widac, ze prawdziwa z niej mała kobietka
perelandra-Twój 'Elmo' jest przecudny :D mega pocieszny :)
Atan-Amelka ma wielkie, piekne oczeta..
agusiakamisia-Twój Alex to prawdziwy elegant!
Maria-Pola w tej dzinsowej sukieneczce wyglada przeslodko
Lastpetunia-jaki cudowny smieszek :) do tatusia podobienstwo uderzajace ;)
aina83-swietne minki strzela Antos
Angel-widac,ze z Doriana 'konkret chlopak":)
pinula-Jasiek ma calusne usta, bedzie kradl serca dziewczynom
kadza-Madzia jest po prostu cudna!
tunia-ajjj jaki przystojniak z tego Kubusia :)
vill-takie przytulanki to cudowne chwile dla mamy i Malca...Rafałek jest na pewno wniebowziety..
 
Kuba zdectdowanie ciekawy świata - pięknie się uśmiecha

miotlica prześliczne masz dzieci - oczka Huberta są dla mnie jednymi z fajniejszych na forum, a Natalka urocza jak modelka; wspolne zdjęcia przepiękne
 
Ależ te dzieciaczki szybko rosną

Kurde wszystkie takie fajne i wyjątkowe
Tunia Kuba jest wyjątkowym przystojniakiem :)
Angel Dorianek chyba większy od swojego bliźniaka, śmieszny jest bardzo
Vill no jakbym swoją przylepę widziała, wszędzie dobrze ale u mamy najlepiej
Perelandra Twój synek ma mega mądre spojrzenie, serio wcale nie jak 3 miesięczne dziecko
OOO Atan w końcu fotki Twojej żabki, fajowa pannica
Agusia fotka w stroju myszki miki mnie powaliła, boski maluszek :-)
Anula Marcel silny chłopak, pięknie główkę trzyma
Pinula Jaś jaki wpatrzony ciągle w coś, pewnie w mamusie. Fajne ma oczy takie wielkie
Kadza w tym zielonym stroju Twoja córcia wygląda bosko :-)
Gagucha jaki opalony syncio, wrzuć więcej fotek wyraźnych jak możesz, fajny szkrab z niego
Miotlica no kurde Vill ma racje, boskie oczka ma ten Twój maluszek. Urocze nasz dzieciątka i jakie podobne do siebie
 
miotlica piękne zdjęcia cudowne dzieciaki
tunia Kubuś ma oczy jak 5 zł :szok: :-)
atomówka co za uśmiech i synusia jaka "wielka" stopa ;-)
a co do mojego synka, to on jest często taki poważny :cool: zwłaszcza jak widzi aparat
 
Ostatnia edycja:
miotlica-baaardzo ładne zdjęcia :) masz swietne dzieciaczki, córcia urocza...kurcze moze czas pomyslec o drugim dzieciaczku? ;))))
atomówka-cos tam dodam jeszcze :) A Twój Maluszek wypisz wymaluj mamusia :) Uśmiech ma rozbrajający! stopke to ma juz niczego sobie ;)
 
reklama
obejrzałam zdjęcia, są cudne
jaś ma śliczne usteczka
dorian to mega siłacz
magdalenka miód malina, ślicznie się uśmiecha
kubuś ma wielkie oczyska
rafałek to mały słodziaczek czule przytulony do mamy
filipek na środkowym zdjęciu wygląda jakby miał niepolskie korzenie, przystojniacha
natalka i hubert mają przecudowne zdjęcia, profesjonalista robił? natalka jest śliczną dziewczynka, spokojnie może brać udział w reklamach, natomiast hubert będzie wyrywał dziewczyny na te oczyska

aleks
piękna wielka stopa, widziałam zdjęcia na fb, jest straaaasznie podobny do taty, no i basen do pozazdroszczenia
marcinek ma bajkowy świat i czule całującą mamusię, ślicznie jest
czy kevin robi dobrą minę czy faktycznie tak kocha alexa? bo zdjęcia są przeurocze
i widzę, że julia się spisała na dzień matki, słodkie uczucie co?
 
Do góry