reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Fotki naszych pociech ;)

reklama
Witajcie, często podczytuje ale niestety się nie udzielam, ale postanowiłam pochwalić się moimi skarbami. Wszystkie wasze dzieciaczki słodkie.

Jedno ze świeższych zdjęć z tatusiem. Po prawej Szymuś a po lewej Aduś. Same zdecydujcie czy są jednakowi (ja twierdze, że nie ale ludzie różnie mówią). Pozdrawiam
 

Załączniki

  • zd3.jpg
    zd3.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 142
  • zdjęcie1.jpg
    zdjęcie1.jpg
    41,5 KB · Wyświetleń: 139
  • zdjęcie.jpg
    zdjęcie.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 161
  • IMG_0257.jpg
    IMG_0257.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 124
  • IMG_02041.jpg
    IMG_02041.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 139
  • bąble 3 175.jpg
    bąble 3 175.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 144
  • IMG_0254.jpg
    IMG_0254.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 118
Madzia ale fajne chłopaki:-D wg mnie są podobni, ale ja zauważam różnice - ale może już jestem wyczulona, bo w domu mam jednojajówki i zawsze szukam różnic:tak:

Lucka hej hej! Zniknęłaś:wściekła/y: Co u Was słychać?;-)
 
Podobni są ale nie na tyle żebym się kiedys pomyliła. Aduś jest troszkę pulchniejszy a Szymuś chudy jak szczypiorek.
Luckaa nie mogłam ze zdjęcia twojego synka (golas z tym usmiechem ;-)) - chyba się nie pomyliłam

A twoje dziewczynki yenefer to te dziubki ciągle uśmiechnięte (masz pewnie wesoło w domu). Pozdrawiam
 
Gastone....nosz prawdziwe Aniolki....:tak::tak: Slicznie wygladaly...:tak:
No i Twoj ososbisty fotograf spisal sie "na medal"..:-D;-):tak:

madzia...jak na moje oko roznia sie i to nie treba nawet bardzo kombinowac zeby znalezc roznice...:-)
Tatus widac dumny jak paw...:tak: A chlopcy mali dzentelmeni w tych koszulkach...:-):-)

Luckaa...wiooo koniku wiooo...:-D:-D Slodziaki...:tak:
 
Gastone cudowne, naprawdę!

Luckaa - dobrze, że się tak razem bawią :)

Madzia - jak dla mnie nie są podobni. Widzę różnice. Elegancie chłopaki :)
 
Madzia wedlug mnie tez nie sa identyczni ;-) Sa podobni ale nie tacy sami.
Zdarza sie ze blizniaki dwojajowe sa poprostu bardzo podobne,jak rodzenstwo.
A tak na marginsesie.Mialam kiedys znajoma,ktora iala 4 dzieci z mala roznica wieku.Te dzieci wszystkie identyczne byly.Ale nie ta jak moje bardzo podobne do siebie ,byly identyczne jak klony!!!
Moje dziewczny sa rozne zupelnie,ale czasem ludzie pytaja czy one jednojajowe.Czesto ludziom wydaje sie e jak blizniaki tomusza byc takie same :-D Jak dziewczyni sa ubrane ta samo,a i czesto spia i maja smoki w buzi to ktos moze sie pomylic.Ale moje dziewuchy chocmaja obydwie brazowe duze oczy to inne sa.
 
reklama
To ja powiem jeszcze coś innego - mam siostrę o 9 lat młodszą :) Teraz jak już w "dorosłość" weszła :) to jest prawie identyczna jak ja - ludzie - nawet sąsiedzi moich rodziców parę razy się pomylili! :)
 
Do góry