reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki i filmiki

wasze dziewczyny pięknie mówią, a mój uparciuch po swojemu, dopiero słowa zaczyna powtarzać, a wierszyki to pewnie w pięciolatkach zacznie mówić... wrr;-)
 
reklama
Agniesiu ...ale gestykulację to Wercia też ma niezłą :))

My wałkujemy 'na kanapie siedzi leń' na razie powtarza 3 wyrazy 'siedzi', 'kalosze' i "o" :))) ale gdzie nam tam do Was :) za to skaczemy, obkręcamy się i prawie break-dance już nam wychodzi :)

U nas też tylko chęci oglądania ;)

Elunia..Pipiripka ma jeszcze czas :)
 
Ale super! Zdolne dziewczynki! Brawo!:-):-):-)

Heh, u nas maly w wierszykach powatrza co ktores tam slowo, ale za to cieszy mnie co innego - powtarza melodie, mimo ze slowa spiewa po swojemu.;-)
 
profesorek:)
 

Załączniki

  • S7002600.jpg
    S7002600.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 60
Piękne te nasze lutowe maluchy:tak::-)
agniesia łoł:szok: super Wercia mówi
Moja uparta żadnych wierszyków nie chce powtarzać:blink: Nawet ostatnio nie powtórzy za mną ;Mam dwa lata:dry:
 
oj jak dawno ja mojej Igusi nie pokazywałam, tu wczorajsze zabawy w "Bajlandii" z koleżanką Natalką bawiły się na całego
 

Załączniki

  • Zdjęcie1220 (Medium).jpg
    Zdjęcie1220 (Medium).jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 52
  • Zdjęcie1228 (Medium).jpg
    Zdjęcie1228 (Medium).jpg
    30 KB · Wyświetleń: 55
  • Zdjęcie1226 (Medium).jpg
    Zdjęcie1226 (Medium).jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 59
  • Zdjęcie1225 (Medium).jpg
    Zdjęcie1225 (Medium).jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 54
elunia Igi to ja już wieczność nie widziałam i na 100% mogę powiedzieć, że jej nie pamiętam i mogłabyś powiedzieć, że to dziecko sąsiadów.
daggy będziesz miała przystojniaka nie ma co :-):-):-)

a to ja wam pokaże jak moje dziecko przywitało nowy rok(chodzi o guza na czole), kąpiel z kuzynką a później wycieranko
 

Załączniki

  • DSC_0061.jpg
    DSC_0061.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 69
  • DSC_0055.jpg
    DSC_0055.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 75
  • DSC_0051.jpg
    DSC_0051.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 74
  • DSC_0047.jpg
    DSC_0047.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 69
  • DSC_0048.jpg
    DSC_0048.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 67
  • DSC_0046.jpg
    DSC_0046.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Jurand nieźle czoło rozwalił, a pisałam wam że dawno dawno mnie nie bylo tutaj, i zdjęć też nie wrzucalam, a dziecko nasze hehe nie sąsiada, Agniesia może potwierdzić;)
 
Do góry