reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki i filmiki

elunia i ja IGI już nie pamietam tak rzadko ją pokzaujesz... nawet nie wiedziałam, że ma takie loczki :) moja Ala też uwielbiała sie w tych krainach zabaw bawić... wówczas to jest szał :)
aga no ten Twój Juri to prwdziwy chłopak Łubuz ;) no ten guzioł to porządny mu wyszedł wiec nieźle gdzies przyłozyl... słyszalam, że na takie stłuczenia głowy dobrze robi swieże bialko od jajka posmarować na stłuczone miejsce, ale nie wiem ile w tym prawdy bo sama jeszcze nie sprawdzałam... Ala raczej jest ostrożna, choć czasem to też świruje i na krzesła mi wchodzi... po kanapach skacze... ale jeszcze jakiejś powazniejszej interwencji nie miałam na szczęście...
 
reklama
Ewelinka, słodka buziuchna :))
Ela, jakie Iga ma cudne loczki ....
Aga- Juri fajnie czas spędza...dziewczyna, wanna .;-);-)Ale guz meega.....chyba zawału bym dostała jakby Ola takiego nabiła...Tylko Ola to jest bardzo strożna,,, az nadto........
 
Marta, jeszcze raz wielkie gratulacje :-) Słodki ten Twój Kamilek, aż nie mogę uwierzyć, że lada dzień i u nas w domu będzie taki mały szkrab...
 
reklama
nooo i cóż nic mi już nie pozostało do napisania .
Dziewczyny cudne
Jurand :szok::szok::szok::szok:
a maleńki Kamilek sama słodycz .Z tego co pamiętam to kamilki jak są malutkie to słodziutkie ale jako nastolatkowie to dopiero drzypapy ( ale kochane):-):-):-):-)
 
Do góry