reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
Czyli jak się ma niski to teorytycznie nie bolą tak?
I jak się ma 13 to można domniemać , że do owu doszło?
Ale jaki to jest niski? Tak jak napisałam, to pewnie jest osobnicze - jedną będą bolały przy stosunkowo niskich wartościach, drugą dopiero przy bardzo wysokich. A trzecią wcale.

Według mojego lekarza jeśli ma się powyżej 5-6 to do owulacji doszło. Także 13 się jak najbardziej w to wpisuje.
 
Ale jaki to jest niski? Tak jak napisałam, to pewnie jest osobnicze - jedną będą bolały przy stosunkowo niskich wartościach, drugą dopiero przy bardzo wysokich. A trzecią wcale.

Według mojego lekarza jeśli ma się powyżej 5-6 to do owulacji doszło. Także 13 się jak najbardziej w to wpisuje.
Rozumiem, dziękuje za info, może faktycznie kwestie indywidualne mają tu znaczenie.
 
Bardziej chodziło mi o to czy w ogóle pękają ci pęcherzyki, bo jak miałam cykl bezowulacyjny to właśnie cycki mnie nie bolały, ale jak miałaś proga powyżej 10 to owu byla :)
Myślę, że faktycznie ból piersi może być zależny indywidualnie od każdej kobiety :)
 
Bardziej chodziło mi o to czy w ogóle pękają ci pęcherzyki, bo jak miałam cykl bezowulacyjny to właśnie cycki mnie nie bolały, ale jak miałaś proga powyżej 10 to owu byla :)
Myślę, że faktycznie ból piersi może być zależny indywidualnie od każdej kobiety :)
Czyli prawdopodobnie ta kwestia nie powinna mnie martwić
 
Jakiś czas temu robilam sobie profil hormonalny , nie wiem gdzie te wyniki teraz mam nie moge tego znaleźć , robilam w fazie folikularnej to mialam wszystko w normie, a ten progesteron tez robilam osobno po tyg od owu(wy testow owu) miałam bodajże 13 albo 14
Kurczę, aż sobie weszłam na profil ze swojego labu.

Bo ostatnio badania proga robiłam w grudniu dokładnie w 21 dc (jak gin kazał).
Wynik z wtedy: 12,42.

Zawsze bolą mnie cycki na okres. Kwestia indywidualna raczej. Brzuch dopiero w 1 dc, gdzie moją mamę już kilka dni przed bolał okropnie, a już cycki nie.
 
Ostatnia edycja:
Kurczę, aż sobie weszłam na profil ze swojego labu.

Bo ostatnio badania proga robiłam w grudniu dokładnie w 21 dc (jak gin kazał).
Wynik z wtedy: 12,42.

Zawsze bolą mnie cycki na okres. Kwestia indywidualna raczej. Brzuch dopiero w 1 dc, gdzie moją mamę już kilka dni przed bolał okropnie, a z cycki nie.
Widać taka "moja uroda" ale w podświadomości już coś mi zaczeło świtać czemu ja tak nie odczuwam i takie dumanie jak to zwykle jak coś jest inaczej
 
Hej, w tym miesiącu jest piąty cykl, gdy z mężem staramy się o dziecko i kolejny, gdy robię testy owulacyjne. W tym miesiącu (jakieś 5 dpo) zaczelam czuć lekki ból prawego jajnika (zawsze dzień-dwa przed owulacją taki ból odczuwam), ale nigdy po. Dziś mam 8 dpo i jajnik + podbrzusze nadal lekko pobolewa, do tego w tym czasie miałam kilka objawów, m.in. podwyższona utrzymująca się temp. ciała- powyżej 37'C, nudności (często na myśl o jedzeniu, więc też brak apetytu), biały, gesty, wręcz kremowy lepki śluz (nie mam pieczenia, nieprzyjemnego zapachu), do tego swędzi mnie cała skóra, szczególnie nogi i twarz (mam mega suchą skórę), a 3 dni temu miałam ogromny ból głowy (ostatni raz z 9 lat temu taki ból przeżyłam), mam ciągle gorące policzki i od wczoraj zatkany nos i do tego doszły wzdęcia. Do tego dnia nie wiązałam tego z ciążą, żeby się nie nakręcać, ale dziś zrobilam test. Co myślicie? Jutro też dołączę zdjęcie.
Hej, zgodnie z zapowiedzią.
Właśnie zrobiłam 2 testy (różne firmy), co sądzicie?
 

Załączniki

  • 20220904_095110.jpg
    20220904_095110.jpg
    377,4 KB · Wyświetleń: 84
  • 20220904_100210.jpg
    20220904_100210.jpg
    913,6 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Czyli jak się ma niski to teorytycznie nie bolą tak?
I jak się ma 13 to można domniemać , że do owu doszło?
Myślę, że to kwestia indywidualna. ja od siebie mogę powiedzieć, że jak badałam progesteron w 21 dc to zawsze miałam wysoki, w górnej granicy normy albo czasem nawet powyżej a nigdy mnie piersi nie bolą
 
Do góry