reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

Hahahaahah ja nie wiem czy moje jeszcze kaca nie mają 😂😂😂😂

Z tym tarmoszenien to nie chce przesadzać też żeby nie było że co drugi dzień bo to też dla plemników nie jest zdrowe 😂😂😂 chyba co 3 dni najlepiej 😂😂😂
Są chyba różne definicje na temat częstotliwości. Ale co dwa trzy dni to najoptymalniej🙂 ale jak to się mówi - jak ma zaskoczyć to zaskoczy. Wiele par które znam seksily się tylko raz w szczęśliwym cyklu. Nie ma na to reguły niestety. Ale trzymam kciuki za plemnika wariata 😃
 
reklama
Nawet bym się do labo niw pchała z rana, bo wiem co tam się dzieje! 2 godziny by mi zeszło, tyle dziadków ze swoimi urynami i wszyscy na morfo, bo to tylko rano do danej godziny 😝 Wolę wejść p 13:00, oddać krew bez stresu i wyjść 😂
A u mnie najpóźniejsze labo tylko do 11:00 robi... Jak chcesz zbadać coś dwa razy danego dnia- rano i po południu, to noł łej, ni hu hu, nie da rady... 😳
 
Są chyba różne definicje na temat częstotliwości. Ale co dwa trzy dni to najoptymalniej🙂 ale jak to się mówi - jak ma zaskoczyć to zaskoczy. Wiele par które znam seksily się tylko raz w szczęśliwym cyklu. Nie ma na to reguły niestety. Ale trzymam kciuki za plemnika wariata 😃
ja w okresie owulacyjnym mam super chcicę i mogę codziennie i zaskakiwało, jak bzykaliśmy się co 2 dni to nie szło tego dzieciaka zrobić 😂
 
Nawet bym się do labo niw pchała z rana, bo wiem co tam się dzieje! 2 godziny by mi zeszło, tyle dziadków ze swoimi urynami i wszyscy na morfo, bo to tylko rano do danej godziny 😝 Wolę wejść p 13:00, oddać krew bez stresu i wyjść 😂

U Was tez te wszystkie dziadki i babcie na badania chodzą zgięci w pół i podpierają się wszystkimi laskami jakie w domu mieli a za dwie godziny biegiem na tramwaj i laski pod pachą? 🤔
 
Ej jak nic jest dla mnie nadzieja 🤣 Skończyły mi się w piątek i wczoraj zamawiałam :p Także wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że cos jest na rzeczy :p
Ja też wczoraj kupiłam, bo mi się skończyły 😁 Ba! Mało tego, ja nawet musiałam szybko dzwonić po Glucophage, bo myślałam, ze jeszcze mam, bo opakowania mi się pomyliły z dupkiem... No cóż, one są takie podobne... 🤔😳 🥳
 
reklama
Do góry