reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

Moj mi kazalał dopiero 13dpo zadać proga i bez bety bo na nią za wcześnie 😄 Ale zbadam jak już mnie będą kłuć. Na instrukcji z ovitrelle pisze ze do 10 dni się utrzymuje beta hcg.

Ja też mam takiego lenia dziś ze powinnam dostać miano lenia roku. Nawet włosów mi się umyć nie chce a cały tydzień nie myłam tylko suchy szampon by jakoś wyglądać 😁
Pobadamy ;)
 
reklama
Ojjj... to Twoje pierwsze Ovitrelle ? Masz bolesne owulacje?
Brałam kiedyś już to ale z innej firmy, wyglądało jak zastrzyk z heparyny a teraz jakiś wielki długopis mi dali. Ani owulacji nie mam bolesnych ani miesiaczek. Porody też spoko, bez znieczulenia rodzilam dwa razy. Przy poronieniu położone były w szoku ze chodzę i się nie zwijam z bólu jak dali tabletki poronne w 13 tyg.
 
Jeju dziewczyny, dopiero skończyłam. Niby tu zajęcia, ale po zajęciach i egzaminach wciągnęłam się w naukę na jutrzejszy egzamin.
Leżę sobie gola, bo czekam aż się woda w piecu nagrzeje, patrzę, naciskam na cycki bo mnie jakoś bolą, a tutaj mleko normalnie leci!
Na bank mam za duży poziom prolaktyny... Nie wiem czy brać bromocorn, bo zostało mi jeszcze od ostatatniwgo razu. Niby wzięłam w t cyklu aromek, wczoraj wzięłam ostatnia tabletke i nie wiem teraz, czy wziąć dzisiaj ten bromocorn... Pomóżta 😭
 
A ja wam powiem iż, poszłam dziś z psem na spacer. Nawet taki dłuższy. Potem wypiłam ta lampkę gruszkowego cydru. Jestem nie do życia. Boli mnie głowa, bolą mnie mięśnie, boli mnie żołądek. Bolą mnie kości. Jeszcze weszłam ze starym do jacuzzi to jiz w ogóle było mi na dodatek zimno. Jak zyc 🤦‍♀️
 
Dziewczyny umieram, tak mnie brzuch boli u dołu że ledwo żyje. Jak do jutra nie przejdzie to chyba na Izbę ginekologiczna pojadę. W czwartek rano brałam ovitrelle. Może to jakieś skutki uboczne. 90% dnia przelezalam w łóżku zwiniętą w kulke. Odechciewa mi się już tych starań.
Wiesz co, mnie wczoraj bolał. Nie tak jak u Ciebie, że ni ręką ni nogą ale to taki dziwny ból był, stosunkowo silny. Może po Ovitrelle tak czasami bywa?
 
Wiesz co, mnie wczoraj bolał. Nie tak jak u Ciebie, że ni ręką ni nogą ale to taki dziwny ból był, stosunkowo silny. Może po Ovitrelle tak czasami bywa?
Trzeba spojrzeć na listę skutków ubocznych... Ja akurat nie miałam żadnych, ostatnio jedynie ból owulacyjny, ale nic nieprzyjemnego, raczej potwierdzenie, że wszystko działa, 36h po zaaplikowaniu...
 
Brałam kiedyś już to ale z innej firmy, wyglądało jak zastrzyk z heparyny a teraz jakiś wielki długopis mi dali. Ani owulacji nie mam bolesnych ani miesiaczek. Porody też spoko, bez znieczulenia rodzilam dwa razy. Przy poronieniu położone były w szoku ze chodzę i się nie zwijam z bólu jak dali tabletki poronne w 13 tyg.
Ja miałam zawsze ten w "penie", podobnie jak całą stymulację. Zero skutków ubocznych, lekki ból owulacyjny, ale... nie aż tak. Może rzeczywiście lepiej skonsultować, masz do kogo zadzwoni/napisać na przykład na początek? Może to w ogóle nie Ovitrelle...?
 
Ostatnia edycja:
Trzeba spojrzeć na listę skutków ubocznych... Ja akurat nie miałam żadnych, ostatnio jedynie ból owulacyjny, ale nic nieprzyjemnego, raczej potwierdzenie, że wszystko działa, 36h po zaaplikowaniu...
Tak, najlepiej poczytać ulotkę i zobaczyć co tam może się dziać. Ja też nie czytałam. Ale jeśli ból będzie długo się utrzymywał, to można na izbę podjechać, nawet dla samej siebie żeby się nie stresować.
 
reklama
Jeju dziewczyny, dopiero skończyłam. Niby tu zajęcia, ale po zajęciach i egzaminach wciągnęłam się w naukę na jutrzejszy egzamin.
Leżę sobie gola, bo czekam aż się woda w piecu nagrzeje, patrzę, naciskam na cycki bo mnie jakoś bolą, a tutaj mleko normalnie leci!
Na bank mam za duży poziom prolaktyny... Nie wiem czy brać bromocorn, bo zostało mi jeszcze od ostatatniwgo razu. Niby wzięłam w t cyklu aromek, wczoraj wzięłam ostatnia tabletke i nie wiem teraz, czy wziąć dzisiaj ten bromocorn... Pomóżta 😭
Ja nie brałabym leków na własną rękę bez zrobienia badań i konsultacji z lekarzem.
Ale też nigdy nie miałam do czynienia z bromocorn i nie wiem na ile jest bezpieczny
 
Do góry