reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
A rośniemy w siłę, dziś 22+2.
Od 3 dni już nie mam mdłości (polecam ciążę na progesteronie… nadal -2kg względem początku.
Młody rozwija się świetnie, ja znacznie gorzej, lekarka sie śmieje, ze idę na rekord wskazań do cięcia (mam już 4).
Generalnie jesteśmy na etapie szukania miejsca do porodu - Belgia i Dania nas olaly, chociaż mogły pomoc, także pewnie zostaje prywatne cięcie w Polsce (nie narażę sie na ryzyko randomowego personelu) czyli jedyne 16,5tys w medicoverze.
Tez jestem na działalności, więc pracuję, mimo, ze fizycznie nie daję rady.
A, bo większość z Was pewnie nie wie/nie pamięta/nie kojarzy - jestem w związku jednopłciowym i dlatego tak z Żoną walczymy. Ponieważ w naszym cudownym kraju nie mamy żadnych praw (znaczy długi możemy dziedziczyć ;)), a w dodatku musimy nasze dziecko okłamywać od początku udając, ze ma ojca. Nie wiem czy wiecie, ale od 2014r w każdym akcie urodzenia musi być wpisany ojciec. Jeśli go nie ma to i tak musi być - i całe życie ta fikcyjna postać sie za dzieckiem ciągnie. I Tlumacz mu co jest takiego złego w tym, ze ma dwie mamy? Co takiego strasznego, ze aż w oficjalnych dokumentach trzeba kłamać, ze ma ojca?
@Moonstone nie myślałaś, żeby sie zajmować obrona i ochroną par jednopłciowych w Polsce? Zmuszanie nas do kłamstwa w dokumentach powinno być karane:(

Nie napiszę nic bo po prostu mnie to wk*rwia

Ale co do Medi to będziesz przecierać dla mnie szlaki, bo raczej też weźmiemy tę opcję ;)
 
Bo wracamy do koncepcji ze mam wadę macicy i dostałam skierowanie na rezonans. Badanie mam umówione na 16.07, na opis czeka się kolejnej dwa tygodnie. Po wynikach decyzja co dalej. Czy jeszcze raz histeroskopia - i tak sobie cykl za cyklem poleci :(
O cholera, przykro mi:(
A płytkę Ci dadzą od razu? Dobry ginekolog z płyty powinien sporo zobaczyć.
Swoją drogą jakby któraś chciała to mam namiary na świetnego ginekologa diagnostę. W sensie osobowościowo jest hm… lekarzem wojskowym :p
Ale jest specjalistą ginekologii i położnictwa oraz ginekologii onkologicznej i ma niesamowitą wiedzę i doświadczenie w diagnostyce twardej różnych biologicznych patologii. Tylko on pod Warszawą przyjmuje.
 
Dołączam! Mam nadzieję że klimat będzie taki jak wcześniej na staraczkach ;)
Nadrabiam dzis ostatni sezon peaky "fuckers" bo wrzucili w końcu na netflixa. Już staremu zapowiedziałam, że w łóżku mnie zobaczy nad ranem, obstawiłam się żarciem i winem, przygotowana zaczynam maraton
 
reklama
Do góry