reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
To ja mam dzisiaj granatowe 😂 Zrobiłam research ciuszków, które biorę na urlop, cześć w praniu, cześć wyprana i odłożona, a na wierzchu mam ciuchy do wynoszenia do wyjazdu 😂
Tez granatowe 😂 w czw i pt miałam w pracy białe spodnie i białe majtki i w sumie od czwartku czuje ze dostanę okres wiec biegam z wkładkami, myślałam ze właśnie na te białe majtki i spodnie dostanę 😂 ale nic. W sb obsral mnie ptak wiec puściłam totka bo się zmienie do mojego starego ze mam większe szanse na wygrana w totka niż na ciąże 🤭 ale w totka tez nie wygrałam 😂
No i czekam na nią, kupiłam dwa testy wiec pewnie to ją wywoła bo zawsze jak kupię to albo dostaje chwile przed zrobieniem testu albo zaraz po tym jak nasikam 😂🤭
 
Cześć Dziewczyny 😊Przepraszam, że tak wyskakuje z zupełnie innym wątkiem niz ten bieżący w Waszej rozmowie, ale od jakiegoś czasu jestem taka cicha czytelniczka m.in. tego wątku i w koncu postanowiłam się odezwać, bo chciałabym Was o cos spytac. Czy zdarzyło Wam się w którymś cyklu plamic krótko po owulacji, przy jednoczesnym koszmarnym bólu piersi? Ja w ubiegly piątek byłam na usg- monitoringu, ginekolog powiedziała mi, że owulacja nastąpi w sobotę, a od niedzieli strasznie bolą mnie piersi. Dodatkowo dzisiaj będąc w pracy pobolewało mnie dziwnie podbrzusze, a kiedy poszłam do toalety okazało się że delikatnie krwawie/plamię. Myślicie, że to krwawienie można jeszcze podciągnąć pod krwawienie owulacyjne? Miałyście kiedyś podobne symptomy?
No ja tak miałam kilka razy, ale owulki nawet nie było. Myślę, że u mnie to zabrzenia hormonalne. Nie znaczy to jednak, że u Ciebie to nie objawy owulacji 😉
 
Cześć Dziewczyny 😊Przepraszam, że tak wyskakuje z zupełnie innym wątkiem niz ten bieżący w Waszej rozmowie, ale od jakiegoś czasu jestem taka cicha czytelniczka m.in. tego wątku i w koncu postanowiłam się odezwać, bo chciałabym Was o cos spytac. Czy zdarzyło Wam się w którymś cyklu plamic krótko po owulacji, przy jednoczesnym koszmarnym bólu piersi? Ja w ubiegly piątek byłam na usg- monitoringu, ginekolog powiedziała mi, że owulacja nastąpi w sobotę, a od niedzieli strasznie bolą mnie piersi. Dodatkowo dzisiaj będąc w pracy pobolewało mnie dziwnie podbrzusze, a kiedy poszłam do toalety okazało się że delikatnie krwawie/plamię. Myślicie, że to krwawienie można jeszcze podciągnąć pod krwawienie owulacyjne? Miałyście kiedyś podobne symptomy?
Powiem Ci tak: to czy któraś z nas tak miala to niestety w tym momencie nie ma znaczenia. Powodów plamien srodcyklicznych może być wiele. Ale nigdy nie znaczą one nic dobrego. Skonsultuj sie z lekarzem koniecznie.
 
Powiem Ci tak: to czy któraś z nas tak miala to niestety w tym momencie nie ma znaczenia. Powodów plamien srodcyklicznych może być wiele. Ale nigdy nie znaczą one nic dobrego. Skonsultuj sie z lekarzem koniecznie.

Umówiłam się na wizytę w piątek. Zobaczymy co powie. W kazdym razie dziekuje za odpowiedz.
Ahhh.. to wszystko jest takie frustrujące.. Ja już czasem tracę nadzieję na jakikolwiek happy end 🥺
 
Umówiłam się na wizytę w piątek. Zobaczymy co powie. W kazdym razie dziekuje za odpowiedz.
Ahhh.. to wszystko jest takie frustrujące.. Ja już czasem tracę nadzieję na jakikolwiek happy end 🥺
Jeśli zdarza Ci się to pierwszy raz to prawdopodobnie nie jest nic strasznego ale dobrze, że się umówiłaś :) będziesz mieć pewność :)
 
Umówiłam się na wizytę w piątek. Zobaczymy co powie. W kazdym razie dziekuje za odpowiedz.
Ahhh.. to wszystko jest takie frustrujące.. Ja już czasem tracę nadzieję na jakikolwiek happy end 🥺
Kochana, każda z nas miewa takie myśli... :( ale potem przychodzi nowa sila. Tobie też przyjdzie. Trzymam kciuki za powodzenie.
Ps. Ja też mam plamienia srodcykliczne i jestem w trakcie diagnostyki.
3 powody plamien o ktorych wiem to niedomoga lutealna, polipy w macicy i IO. Masz to wykluczone?
 
Jeśli zdarza Ci się to pierwszy raz to prawdopodobnie nie jest nic strasznego ale dobrze, że się umówiłaś :) będziesz mieć pewność :)

Tak, nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło. Dlatego właśnie jestem zaniepokojona. Oczywiście nie mogłabym wytrzymać do samej wizyty, wiecie jak to jest 🙈dlatego musiałam napisać tutaj do Was, bo stwierdziłam, że może któraś z Was miała podobnie i podsunie mi prawdopodobna przyczynę tego plamienia 🙈 ale tak jak mówicie, wstrzymam się do piątku i wtedy będę miała konkretną diagnozę
 
Tak, nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło. Dlatego właśnie jestem zaniepokojona. Oczywiście nie mogłabym wytrzymać do samej wizyty, wiecie jak to jest 🙈dlatego musiałam napisać tutaj do Was, bo stwierdziłam, że może któraś z Was miała podobnie i podsunie mi prawdopodobna przyczynę tego plamienia 🙈 ale tak jak mówicie, wstrzymam się do piątku i wtedy będę miała konkretną diagnozę
Trzymam kciuki zebys rzeczywiscie miala juz w piatek diagnozę. Ale nastaw sie ze to dopiero początek badan zeby zobaczyć co sie dzieje. Jak dziewczyny pisaly przyczyn plamien jest dużo i lekarz nie poda ci rozstrzygajacej diagnozy na 1 wizycie.
 
reklama
Kochana, każda z nas miewa takie myśli... :( ale potem przychodzi nowa sila. Tobie też przyjdzie. Trzymam kciuki za powodzenie.
Ps. Ja też mam plamienia srodcykliczne i jestem w trakcie diagnostyki.
3 powody plamien o ktorych wiem to niedomoga lutealna, polipy w macicy i IO. Masz to wykluczone?

Jeśli chodzi o IO, to mam ją wykluczoną, polipów też nie mam, a co do niedomogi lutealnej to nie wiem co to jest 🙈 musze wygooglowac.
Zastanawiam się czy na to plamienie nie może mieć też wpływu przyjmowanie Dostinex'u. W maju endokrynolog po analizie moich wyników hormonalnych stwierdziła, że mam minimalnie podwyższona prolaktyne i przepisała mi, jak to stwierdziła, trochę na wyrost, właśnie ten Dostinex.
 
Do góry