reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

Laski ! Czy mogę brać acard na wieczór i wieczorem co 3 dni accofil ?
Acard jak najpóźniej wieczorem. Różnie lekarze zalecają ja np mam od 5dc do miesiączki, niektóre biorą cały czas
jesli wezmę acard ok. 21- 22 a np. 18-19 co treści dzień zastrzyk z accofilu to będzie ok ?
W dumie pytam na zapas bo przecież jak się nie uda to poprzestanę na 2 zastrzykach
 
reklama
A my wczoraj byliśmy w Warszawie i we Wrocławiu prosić jeszcze gości na wesele, wiec zeszło nam cały dzień bo wieczorem musieliśmy wracać, łącznie zrobiliśmy wczoraj chyba z 800km. A dzisiaj jeździłam na elektrycznej hulajnodze i zaliczyłam taka glebę, ze szok, kolano zdarte, spodnie dziurawe 🙈🤣 dobrze, ze miałam kask 😬😬
 
A my wczoraj byliśmy w Warszawie i we Wrocławiu prosić jeszcze gości na wesele, wiec zeszło nam cały dzień bo wieczorem musieliśmy wracać, łącznie zrobiliśmy wczoraj chyba z 800km. A dzisiaj jeździłam na elektrycznej hulajnodze i zaliczyłam taka glebę, ze szok, kolano zdarte, spodnie dziurawe 🙈🤣 dobrze, ze miałam kask 😬😬
Do wesela się zagoi? 😄
 
A my wczoraj byliśmy w Warszawie i we Wrocławiu prosić jeszcze gości na wesele, wiec zeszło nam cały dzień bo wieczorem musieliśmy wracać, łącznie zrobiliśmy wczoraj chyba z 800km. A dzisiaj jeździłam na elektrycznej hulajnodze i zaliczyłam taka glebę, ze szok, kolano zdarte, spodnie dziurawe 🙈🤣 dobrze, ze miałam kask 😬😬

Ja właśnie dlatego nigdy tym nie jechałam
 

Załączniki

  • B0DFE846-78C2-487B-9E55-CDAF450FBB58.jpeg
    B0DFE846-78C2-487B-9E55-CDAF450FBB58.jpeg
    2,1 MB · Wyświetleń: 84
A my wczoraj byliśmy w Warszawie i we Wrocławiu prosić jeszcze gości na wesele, wiec zeszło nam cały dzień bo wieczorem musieliśmy wracać, łącznie zrobiliśmy wczoraj chyba z 800km. A dzisiaj jeździłam na elektrycznej hulajnodze i zaliczyłam taka glebę, ze szok, kolano zdarte, spodnie dziurawe 🙈🤣 dobrze, ze miałam kask 😬😬
Mnie te hulajnogi przerażają. W Krakowie popylaja na nich ile sil i kasku nie ma nikt.
 
Te na których my jeździliśmy rozpędzają się do 50km/h wiec przy takiej prędkości mieć wypadek, to ręka, noga, mózg na ścianie 😬 a ja się przewróciłam z prędkością może 2km/h 😀😀😀😀 No ale ja już tak mam 🤷🏻‍♀️😀
Ja kiedyś przewróciłam się idąc na płaskiej drodze. I nie, nie miałam szpilek, tak, byłam trzeźwa 😄
Tak zdarłam kolano, że tydzień nie pracowałam bo nie mogłam nic ubrać, musiałam suszyć kolano🤣 a bliznę mam do tej pory
 
reklama
Dziewczyny, a mam takie pytanie, co mnie tak naszło o nurtuje 😁 jak jest się po inseminacji albo po invitro, te pierwsze minuty, to się na przykład leży godzinę/dwie/dzień czy od razu się idzie do domu?
 
Do góry