reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dzierżoniów Bielawa i okolice

ma-mi: GRATULUJĘ!!! niech synuś zdrowo rośnie, super że jesteś już mamą! :-)
Odnośnie Latawca to utwierdziłaś mnie jeszcze bardziej w wyborze szpitala, ja na 1000% będę rodziła w Świdnicy.
 
reklama
Hej Dziewczyny!
Co u Was słychać???
Ma-mi Gratulacje!!!! Jak się Maluszek sprawuje?
Natalia byłaś już na tym usg?
Ja byłam,wszystko dobrze,raczej na 100% chłopczyk:-)
Napiszcie co u Was!!!
Pozdrawiam Cieplutko
 
witajcie,
jestem z Dzierżoniowa i to moja pierwsza ciąża.
również sie zastanawiam nad szpitalem. jak na razie kilka razy leżałam w latawcu i byłam zadowolona, ale o Wałbrzychu też słyszałam dobre opinie
 
witaj Kasiu :-), ja zdecydowałam się już na Latawiec i zdania nie zmienię choć moja koleżanka jest położną w Wałbrzychu i mogłabym rodzić tam.

co do usg 3 d u Seredy - tylko prywatnie, koszt 100 zł. Nie robi już tego usg na NFZ, najwyraźniej uczył się i stąd ta "promocja". USG 3 D nie jest refundowane przez NFZ. Ja rezygnuję, wolę zrobić w Świdnicy jeśli już trzeba zapłacić kasę.
 
ja się cały czas zastanawiam nad tym usg - bardzo bym chciała zobaczyć już moje maleństwo a z drugiej strony pierwszego synusia nie widziałam w 3D i też było ok :-) ale korci mnie strasznie, bo wiem że to ostatnia szansa, nie planujemy wiecej dzieci więc to moja druga i ostatnia ciąża.
 
ja tam jestem zdecydowana na to usg, bo to super pamiątka:) poza tym też zastanawiam się nad zrobieniem sesji zdjęciowej w zaawansowanej ciąży, trochę to drogie ale też fajna pamiątka :)
 
no pewnie, że super pamiątka, chociaż na jakimś forum przeczytałam że to fanaberia i że 3d wykonują tylko snobki :szok:. Zaskoczyło mnie takie podejście kobiet do tego tematu.
Kasia, napisz gdzie dokładnie w Świdnicy będziesz robiła usg, ja dzwoniłam do Latawca bo tam mają takie usg ale robią tylko pacjentkom szpitalnym.
 
reklama
ja będę robiła usg u dr Wróbla w Medi-Lab na Wałbrzyskiej - to on prowadzi moją ciąże:) ale powiedział mi że najlepiej zrobić w 28 tc
 
Do góry