reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Witam nowe mamy ;)

Co do 500 plus to ja juz z tymi ludzmi nie dyskutuje. To jest takie ja nie mam i ty tez nie bedziesz miec.

Ci co maja po jednym dziecku albo wcale nie rozumieja jak to jest. To widac nawet na tym forum. Kiedys zalozylam watek z prosba o podsuniecie jakichs wskazowek jak nauczyc moje niunki sikac na nocnik. Uslyszalam pare porad ale nie sprawdza sie one przy blizniaczkach. Mianowicie podstawka na kibelek ok tylko co z druga ? A wiadomo ze jak jest wiecej dzieci to chca robic wszystko w tym samym czasie to uslyszalam zebym najpierw nauczyla jedna a potem druga i tu wracam do tego co napisalam wczesniej.. Jak kiedy druga placze bo tez chce na kibelek. Dogadaly sie na szczescie i jedna na kibelek a druga na nocnik i tak sie zamieniaja.
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Natalka92 powiedz mi czy te twoje małpy też się tak o wszystko kłócą, bo ja mam ochote obie oknem wyrzucić i jeszcze patrzeć jak lecą [emoji21][emoji21]
Powstrzymuje mnie tylko fakt że za tydzień wrzesień [emoji26]
 
@Natalka92 powiedz mi czy te twoje małpy też się tak o wszystko kłócą, bo ja mam ochote obie oknem wyrzucić i jeszcze patrzeć jak lecą
emoji21.png
emoji21.png

Powstrzymuje mnie tylko fakt że za tydzień wrzesień
emoji26.png
O matko nawet mi nie mow. Ja to juz czasami sie dre na nie az maz do mnie mowi ze patologie robie. Maja te same zabawki po dwie tego samego a i tak leja sie o jedna zabawke a obok stoi druga taka sama. A jak juz dopadna cos pojedynczego to tak jak mowisz. Za drzwi wystawic. Zlapalam sie na tym ze czesto nie reaguje po prostu. Albo bedzie fight i wygra silniejsza albo sie dogadaja bo trace cierpliwosc z tlumaczeniem. :baffled: :realmad: czasami maja przeblyski i posluchaja mnie ale najczesciej to piszcza obydwie i szarpia za zabawke. Krzycza jeszcze oddaj to ! Jedna do drugiej.
 
O matko nawet mi nie mow. Ja to juz czasami sie dre na nie az maz do mnie mowi ze patologie robie. Maja te same zabawki po dwie tego samego a i tak leja sie o jedna zabawke a obok stoi druga taka sama. A jak juz dopadna cos pojedynczego to tak jak mowisz. Za drzwi wystawic. Zlapalam sie na tym ze czesto nie reaguje po prostu. Albo bedzie fight i wygra silniejsza albo sie dogadaja bo trace cierpliwosc z tlumaczeniem. :baffled: :realmad: czasami maja przeblyski i posluchaja mnie ale najczesciej to piszcza obydwie i szarpia za zabawke. Krzycza jeszcze oddaj to ! Jedna do drugiej.
Armagedon... U nas też o tą samą rzecz potrafię się bić. Te same zabawki i pojedyńcze to koszmar... Ale jak mają 2rozne tego samego typu np. 2 misie Ale w różnym kolorze czy 2 podobne lalki, to nie ma wojny wiedza że to jest jednej albo drugiej i po problemie...
 
Armagedon... U nas też o tą samą rzecz potrafię się bić. Te same zabawki i pojedyńcze to koszmar... Ale jak mają 2rozne tego samego typu np. 2 misie Ale w różnym kolorze czy 2 podobne lalki, to nie ma wojny wiedza że to jest jednej albo drugiej i po problemie...
U nas niestety to nie dziala. Aczkolwiek jedna ma swoje ulubione misie z ktorymi spi i druga ich nie rusza. Jakby wiedziala ze to swietosc
 
Mamy dzieci prawie w podobnym wieku. Mój średniak jest jak Twoja córka 2012, a najmłodsze to styczniowe 2019 czy grudniowe 2018? Mój najmłodszy z lutowkach 2018 zresztą jako pierwszy otworzył listę miesiaca[emoji38][emoji12]
Super :) Mój najmłodszy załapał się na końcówkę grudnia 2018 ;) Muszę przypomnieć sobie jak robiło się te suwaczki, aby najmłodszego dodać i widzę , ze teraz są polubienia :-) :), Szok jakie zmiany 8-)
 
Super :) Mój najmłodszy załapał się na końcówkę grudnia 2018 ;) Muszę przypomnieć sobie jak robiło się te suwaczki, aby najmłodszego dodać i widzę , ze teraz są polubienia :-) :), Szok jakie zmiany 8-)
Jak korzystasz z aplikacji na telefonie to nie ma suwaczkow i opcji polubień też nie ma wyboru. Ale plus taki że jest pod ręką.
 
reklama
Do góry