reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

reklama
Przywitam się z Wami :-) Ostatnio mocno aktywna byłam na bb jakieś 10 lat temu ;-) jak rodziłam pierwsze dziecko. Teraz już trójka:D. Najstarszy 9 lat, młodsza 6,5 i najmłodszy 8 miesięcy :-) :). Mam nadzieje, że zagoszczę u Was na dłużej. Nadrobię wątki.
Mamy dzieci prawie w podobnym wieku. Mój średniak jest jak Twoja córka 2012, a najmłodsze to styczniowe 2019 czy grudniowe 2018? Mój najmłodszy z lutowkach 2018 zresztą jako pierwszy otworzył listę miesiaca[emoji38][emoji12]
 
Podłużne jak kołderka dla dziecka, ale są różne wielkości tych zestawow musisz pogrzebać w necie coś na bank znajdziesz.
Ja chcę uszyć i właśnie się zastanawiam co się lepiej sprawdzi... U nas napewno minky odpada bo panny się strasznie pocą a w przedszkolu to raczej gorąco.
 
reklama
Do góry