reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dopajanie

kochanie, nie pracuje dla zadnych herbatek, robie cos troche nieco bardziej intresujacego chyba jesli chodzio zarabianie pieniedzy...
Twoja praca detektywistyczna polegajaca na zacytowaniu informacji z butelki, niestety nie wywolala na mnie wielkiego wrazenia, jako ze jest to dosc OCZYWISTE ze producenci sa PRAWNIE ZOBOWIAZANI do wstawienia takich informacji, jesli by tego nie zrobily, mogliby narazic sie na wiele kosztowych pozwan sadowych itd.
poza tym Herbata o ktorej ja mowie to NIE jest BOBOVITA - (nie znam nawt takiej firmy???!!!) tylko pochodzi ona z HERBAPOLU i nazywa sie BOBOFIX i jej skladniki to- operek, melissa i mieta (polecam wszystkie trzy bardzo goraco) I NIC WIECEJ!!!! wiec JA NIE daje swojemu dziecku NIC z cukrem , a poniewaz jest karmiona piersia i tak, ta herbata jest JEDYNYM uzupelnieniem jej diety i tak zamierzam trzymac az skonczy mniej wiecej 6 miesiecy, bo rezultaty sa boskie!

caluski.

Po pierwsze - czytaj dokładnie, bo napisałam BOBOFIX a nie Bobvita...:sorry2:
Po drugie - irytują mnie takie osoby co to wpadają ni z tego ni z owego na forum coby pouczać inne mamy i dawać "dobre rady" w stylu : 'to podawajcie,a tamtego nie bo jest be'... No sorki, ale jedyne Twoje wypowiedzi na tym forum są w tym wątku i dotyczną nagonki na Hippa...
Poza tym nie bawiłam się w detektywa, tylko trochę wyprostowałam Twoją pierwszą wypowiedź, w której napisałaś, że na herbatkach Hippa napisane jest że ssanie bodajże węglowodanów sprzyja próchnicy, dlatego też przepisałam specjalnie dla Ciebie (może masz kłopoty z czytaniem i rozumieniem - bo do takich wniosków dochodzę czytając Twoje posty w liczbie aż 9 :baffled:) że NIE SSANIE WĘGLOWODANÓW (czy cukru, czy glukozy...nieważne),ale właśnie DŁUGOTRWAŁE SSANIE BUTELKI MOŻE DOPROWADZIĆ DO PRÓCHNICY...
 
reklama
O mamo:szok::szok::szok:co to sie porobilo:-D:-D:-D
Kobieto po cos tu sie pojawila:sorry2:
karmisz piersia to sobie karm - ja nie karmie:-p
nie dajesz HIPPA to nie dawaj - moj maly pije:-p
podejrzewam, ze nie jestes z branzy farmaceutycznej - ja jestem magistrem z tejze dziedziny ale nie wywoluje chorych dyskusji:-p:-D
Od dziesiatek lat lekarze zalecali i zalecaja nadal podawanie wody z glukoza - moje dziecko pilo sama wode bo mu smakowala a jezeli dziecko nie chce to co???ma sie odwodnic???wiadomo, ze sie dosladza wtedy.
To, ze zaistaniala dyskusja jest chora to wiadomo ale dlaczego wyszlo wszystko od nieszczesnego koperku???za kilka miesiecy dziecko samo podejdzie do stolu i wyje cukier z cukiernicy i co???naskoczysz na producenta???:-Dkazda matka ma swoj rozum i umie czytac a co sie z tym wiaze - PRZECZYTA SOBIE ULOTKE JEZELI UZNA TO ZA STOSOWNE I ZROBI JAK UWAZA:tak:
My pijemy rumianek z HIPPA od urodzenia i mamy sie dobrze:-)ale :szok:o matko:szok: moze w rumianku tez jest glukoza tak jak w koperku - lece doczytac:-Ddobranoc...;-)
 
:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: W rumianku Hipa też jest glukoza i moja malutka się nim zapija odkąd skończyła tydzień :laugh2::laugh2::laugh2: Mi on nie smakuje, ale są gusta i guściki :-p:laugh2:
A jeśli robimy chorą dyskusję - to sprawdźmy skład Plantexu - ojej - tam też jest glukoza i na dodatek laktoza i inne składniki :-p:laugh2::laugh2::laugh2:

Karolki - widzę że sporo z branży farmaceutycznej siedzi na forum ;-)
 
Kira24 jak widze pod koniec rozmowy nikt juz nie pamieta poczatku- to ja pisalam o wodzie z glukoza! i aby znowu ktos nie przeinaczyl - moj po hippie mial kolki i jest to jak najberdziej subiektywna opinia, domyslam sie ze malutki moze miec kolki z innego powodu(!) i takie jest moje doswidczenie z hippem, wszystko. A lekarz nam zalecil podawanie wody z glukoza jak maly mial zoltaczke, zeby go przeplukac. Teraz zdarzy nam sie podanie samej wody przegotowanej(Tyle z mojej strony o hippie, nie znam sprawy co do zawartosci glukozy o ktorej jest mowa na wstepie wiec nie bede sie wypowiadac-ani bronic ani negowac)

ja odebralam wypowiedz kalinalubislonce(na wstepie calego watku) jako podzielenie sie doswiadczeniem "co przeczytalam, zobaczylam" proponuje zamiescic wspomniane artykuly o hippie.
Proponuje tez dorzucic artykul o wodzie( przekroj), mozna sie zdziwic;/
 
Ja się niektóre tak cukrów ( w tym laktozy) boją to może pójdźmy krok dalej i nie podawajmy dzieciom mleka. Też zawiera laktozę. Matko, ale się porobiło. Przypominam, że glukoza to nie cukier krystaliczny a tego producent herbatek Hipp nie deklaruje w składzie. Należy odróżniać te dwa rodzaje cukrów. Skłonność do przesady bywa zgubna.
Kalinalubislonce nikt ci nie każe podawać Hippa, ale nie rob krucjaty z takiego powodu.
Karolki, to się ujawniłaś! Witam kolejną koleżankę po fachu!
 
O mamo:szok::szok::szok:co to sie porobilo:-D:-D:-D
Kobieto po cos tu sie pojawila:sorry2:
karmisz piersia to sobie karm - ja nie karmie:-p
nie dajesz HIPPA to nie dawaj - moj maly pije:-p
podejrzewam, ze nie jestes z branzy farmaceutycznej - ja jestem magistrem z tejze dziedziny ale nie wywoluje chorych dyskusji:-p:-D
Od dziesiatek lat lekarze zalecali i zalecaja nadal podawanie wody z glukoza - moje dziecko pilo sama wode bo mu smakowala a jezeli dziecko nie chce to co???ma sie odwodnic???wiadomo, ze sie dosladza wtedy.
To, ze zaistaniala dyskusja jest chora to wiadomo ale dlaczego wyszlo wszystko od nieszczesnego koperku???za kilka miesiecy dziecko samo podejdzie do stolu i wyje cukier z cukiernicy i co???naskoczysz na producenta???:-Dkazda matka ma swoj rozum i umie czytac a co sie z tym wiaze - PRZECZYTA SOBIE ULOTKE JEZELI UZNA TO ZA STOSOWNE I ZROBI JAK UWAZA:tak:
My pijemy rumianek z HIPPA od urodzenia i mamy sie dobrze:-)ale :szok:o matko:szok: moze w rumianku tez jest glukoza tak jak w koperku - lece doczytac:-Ddobranoc...;-)
:rofl2::-D:-D:-D bardzo celna riposta, bardzo mądra odpowiedź :tak::tak::tak:zgadzam się w 100% . każda matka rozum ma i wie co jej dziecka najlepsze. Szymonek też pije Hipa - koperek od drugiego tygodnia - ma się świetnie :-)
 
reklama
Hmm..jeśli chodzi o kolki to mojej małej herbatka hippa koperkowa bardzo pomagała.Pije je od 2 miesiąca i nawet bardziej woli te herbatki od soczków.Także nie widzę nic złego w podawaniu herbatek Hippa :tak:
 
Do góry