reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są na forum przyszle mamy z Piły???wlkp??

Witam wszystkich. Ja też ostatnio jestem mocno zapracowana :baffled:

Lidka, a już myślałam, że wszystko z Szymkiem jest dobrze :-( Napisz mi maila jak będziesz wiedziała coś więcej. Martwię się o was.

Ola, dzięki za kciuki. Jeszcze tylko dwa zastrzyki :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Witam! Dziewczyny znacie opinie na temat pilskich przedszkoli? Szczególnie interesują mnie informacje na temat przedszkola nr 7 przy ul. Witosa, oraz przedszkola nr 2 przy ul. Roosevelta. będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkie mamusie:-)
 
Witam,
Aga, ja niestety nie jestem w stanie przytoczyć żadnych opinii na temat tych przedszkoli. Planujesz tam posłać córeczkę?

Monika, fajnie było Was wczoraj zobaczyć na placu zabaw. Już niebawem znów się tam zaludni, mam wrażenie że zimą cała Zielona Dolina siedzi w domu i mało kto wychodzi z dziećmi na dwór ;-);-)

Alicja, jak tam na basenie?
 
Ostatnia edycja:
Witam! Dziewczyny znacie opinie na temat pilskich przedszkoli? Szczególnie interesują mnie informacje na temat przedszkola nr 7 przy ul. Witosa, oraz przedszkola nr 2 przy ul. Roosevelta. będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkie mamusie:-)

Witam !!!!!!!!!!pracowałam w przedszkolu nr 2 nie mogę więc wyrazić na ten temat opinii:sorry2:jeśli chodzi o przedszkoe na Witosa( chodzi mi o to k/ ryneczku)jest ok dzieci jak jest pogoda sa na placu zabaw, fajne dziewczyny ,duuuuuuuuużo zmian od jakiegoś czasu!!!(NOWA DYREKCJA) sama jestem mamą wiem jaki to problem jeśli chodzi o przedszkole,a w każdym jest i znajdzie sie jakieś "ale";-) pozdrawiam
 
Olu, do tych dwóch przedszkoli mam najbliżej i dlatego właśnie te biorę pod uwagę. Nie chciałabym z małą jeździć gdzieś na drugi koniec Piły.

Joanno, dzięki za informacje :-) Mam nadzieję, że jeszcze jakaś mama może się odezwie.
 
Aga ja mogę tylko wyrazić opinię o przedszkolu nr 19 na Jadwiżynie, ja z niego jestem zadowolona. O przedszkolu obok ryneczku mogę Ci powiedzieć , że dziecko mojej koleżanki tam chodzi i ona jest zadowolona.
Chciałam się pochwalić , że nasza Zosia pięknie przybiera na wadze dziś waży 4100g , a najniższa 3350g , urodzeniowa 3410 g, pije tylko mleczko z piersi . Od dwóch nocy daje nam się wyspać i mam nadzieję , że tak zostanie i już nie będzie sobie robiła dnia z nocy.
Do zobaczenia na placu zabaw, byliśmy w niedzielę na pierwszym spacerze i plac świecił pustkami.
 
Ostatnia edycja:
Aniula, my też byliśmy w niedzielę na placu zabaw.... i była tam oprócz nas tylko jedna mama - Monika :-):-) Może jakoś nam się uda spotkać? Ja wprawdzie na spacery ruszam zasadniczo w weekendy, bo w tygodniu chodzi niania, ale fajnie byłoby się poznać, bo domyslam się, że mówimy o tym dużym placu zabaw na Zielonej Dolinie, prawda?
 
Bardzo fajnie - może namówimy jeszcze Monikę na spotkanie - bo chyba nas więcej z Zielonej Doliny nie ma?
 
reklama
Witajcie, odpoczywamy w Złotowie.
Chodzimy z Zuzią na basen prawie codziennie, mała jest zachwycona. Niestety tak jak myślałam zajęć zorganizowanych dla maluszków nie prowadzą. Można umówić się indywidualnie na naukę u jednego z ratowników (Michał Płonka), co drugi nauczyciel wf-u też uczy pływania.. Osobiście nie bardzo mi to odpowiada wolałabym zajęcia z większą ilością dzieci i prowadzących z doświadczeniem w pracy z maluszkami. W Poznaniu mają rewelacyjne zajęcia na Fregacie niestety za daleko. Poszukam informacji o basenie w Wałczu może tam coś takiego mają. Pozdrawiam
W Złotowie w czasie ferii obniżyli ceny biletów na basen.
 
Do góry