reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka listopadowego maluszka :)

My zdecydowaliśmy się na Quinny Speedi SX w kolorze czerwonym. Byłam w różnych sklapach, jezdziłam różnymi wózkami i ten najbardziej mi podpasował. Jest bardzo skrętny, ma duże pompowane koła, fajną zgrabną gondolę i do tego udało mi się go kupić na ebay za połowę ceny sklepowej. Jutro ma przyjechac kurier z paczką więc już się nie mogę doczekać ;)))
 
reklama
Evni jeżeli kupiłaś od razu gondolę i spacerówkę to daj znać proszę czy spacerówkę można na płasko rozłożyć, bo dziś oglądaliśmy wóżki w Świecie Dziecka i oprócz Maxi Cosi Mura 4 i X-landera jeszcze nam Quinny w oko wpadły, ale niestety nie mieli akurat spacerówki tylko gondolkę.
 
martus.ja dam znać jutro jak już rozpakuję paczkę i posprawdzam to i tamto ;) Bo jak na razie to nie wiem, bo w sumie nastawiamy się, że spacerówkę i tak kupimy inną, jakąś lekką prawdopodobnie Maclarena, ale to dopiero na wiosnę.
 
Dziewczynki, tak jak pisałam na głównym rodzice zamówili nam wózek dla bobo: Mutsy 4rider, ze stelażem Single Spoke Next - koła pompowane, przednie skrętne, kolor to czerwień wpadający lekko w wiśnię, bordo : Team New Read. (przepraszam kolor College Red, a wygląda tak samo jak Team, tylko wersja jest z M) Po sklepie się lekko prowadziło, ale sam sam wózek nie należy niestety do najlżejszych (wersja z piankowymi kołami dużo lżejsza).
Bardzo łatwo wszystkie części montuje się na stelażu, gondola ma ok 77 cm jakoś tak. Siedzisko można montować i przodem i tyłem do prowadzącego, fotelik też ze śpiworkiem można całkowicie rozłożyć na płasko (spacerówka też się tak rozkłada), rączka ma 4 stopniową regulację i fajne skórzane obszycie.
Mam nadzieję, że będziemy z użytkowania zadowoleni;-) I dzidziowi będzie wygodnie;)
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj przyszedł mój wymarzony wózek Quinny Speedi SX i bardzo się cieszę ze swojego wyboru ;) czerwień jest taka żywa a wóżek po domu prowadzi się rewelacyjnie, składa się go łatwo a sam stelaż jest lekki (najcięższe są koła, które można odpinać i wtedy wózek zajmuje jeszcze mniej miejsca) ;) Do tego dostałam w prezencie kocyk polarowy i takie nosidełko, chustę ale z takiego porządnego materiału ;)

martus.ja co do spacerówki to podpórka pod plecy nie rozkłada się całkowicie na płasko, jest podniesiona go góry pod kontem jakiś 15-20 stopni
 
Ostatnia edycja:
Po obejrzeniu setek wózków w internecie wpisywałam w google hasło "wady" i nazwy wózków, które mi się spodobały. Po tym wstępnym castingu mój ukochany przeprowadził crash testy w hurtowni wózków. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Jedo Fyn, kolor wybierzemy, gdy dziecko ujawni nam swoją płeć. Za Jedo przemawia wiele: produkt jest polski, czyli można przypuszczać, że producent zna polskie drogi, które niestety różnią się istotnie od np. holenderskich; poza tym Jedo ma duże gondole (80 cm wewnętrznej długości), więc nawet, gdyby zima trwała długo, to dziecko zmieści się razem ze śpiworkiem, tym bardziej, że w gondoli można podnieść oparcie i pokazać dziecku świat. Siedzisko spacerówki można rozłożyć do pozycji leżącej. Cena też wydaje się przyzwoita. Jakby któraś z Was była ciekawa, to Jedo ma stronę www.jedo.pl.


 
Wiltova muszę przyznać, że rozsądne podejście :) Wcześniej jakoś nie trafiłam na te wózki.
 
Po obejrzeniu setek wózków w internecie wpisywałam w google hasło "wady" i nazwy wózków, które mi się spodobały. Po tym wstępnym castingu mój ukochany przeprowadził crash testy w hurtowni wózków. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Jedo Fyn, kolor wybierzemy, gdy dziecko ujawni nam swoją płeć. Za Jedo przemawia wiele: produkt jest polski, czyli można przypuszczać, że producent zna polskie drogi, które niestety różnią się istotnie od np. holenderskich; poza tym Jedo ma duże gondole (80 cm wewnętrznej długości), więc nawet, gdyby zima trwała długo, to dziecko zmieści się razem ze śpiworkiem, tym bardziej, że w gondoli można podnieść oparcie i pokazać dziecku świat. Siedzisko spacerówki można rozłożyć do pozycji leżącej. Cena też wydaje się przyzwoita. Jakby któraś z Was była ciekawa, to Jedo ma stronę www.jedo.pl.


nie bardzo rozumiem co mają testy do producenta wózka??? ;D
Kapsuły w polskich wózkach wykonuje jeden producent na zlecenie producentów wózków co do crash testów to przeprowadza je sie pod katem prędkości jazdy a nie stanu dróg , te wykonane w Plosce są do prędkości 50km/h , powyżej przeprowadza je jakaś zagraniczna firma dla wszystkich producentów wózków ...
 
Gola super prezencik zafundowali rodzice Waszej dzidzi:-)

Bedąc wczoraj w sklepie oczywiscie ślepo sie rozgladałam za moim upatrzonym Jedo Fyn, którego tam nie było :baffled:A już sie napaliłam , ze sobie pooglądam. No ale mój mąż oglądał wszystko co było i bardzo mu sie spodobał jeden wózek, głównie za wzgledu na jego lekkość i dobrą amortyzację. Ja oczywiscie zapatrzona w Jedo i mówię, ze mozemy pomysleć, ale tamten też uszę obejżeć. Po powrocie do domu pooglądalismy ten wózeczek na necie i okazuje sie, ze jest bardzo podobny do Jedo Fyn, a do tego ma chyba wszysto to samo. No a cena o kilka stówek niższa.

Oto on. Co o nim sądzicie?


MIKADO ASTON WÓZEK WIELOFUNKCYJNY + FOTELIK! (1709355320) - Aukcje internetowe Allegro
MIKADO BOSTON + FOTELIK+ŚPIWÓR+PARASOL - PROMOCJA (1715429232) - Aukcje internetowe Allegro

Na pewno przyjżymy się temu Mikado dokładniej, a i Jedo też obejżymy i jak się okażą porównywalne to wybierzemy oczywiscie tańszy ;-)Wtedy tą różnicę bedzie mozna przeznaczyć na lepszy fotelik.

A i przy okazji dowiedziałam się, ze foteliki Be Safe przewyzszyły już jakoscią Maxi Cosi. Facet nam pokazywał i jest super, ale ta cena :szok:
 
reklama
Do góry