reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka listopadowego maluszka :)

też mi się mura podoba i to właśnie ta 4 kołowa :) ale moim zdaniem czuć jej kg jak się ją prowadzi (niestety ) przymierzałam młodego do spacerówki w sklepie i moim quiniakiem się wygodniej jeździ ,co do teleskopowych rączek to ja się zraziłam po Espiro w którym potrafiła się sama wysunąć przy wciąganiu wózka po schodach , ale nie twierdze że w każdym wózku ta rączka tak będzie działać ,może miałam pecha :(
nimfii ja też wszystko wrzucam do pralki tylko na pranie ręczne i jeszcze na szczęście mi się nic nie skurczyło a ostatnio prałam pokrowce z fotelika samochodowego ;)
 
reklama
Ja w obydwóch Qunniakach miałam teleskopowe i nam nie szwankowały.moze zalezy od firmy,a maxi cosi to raczej z górnej pólki,więc tak samo nie przejmowałabym się tapicerką ,bo napewno jest dobra gatunkowo.
 
hej dziolchy:) mi sie dzisiaj ciekawe spotkanie trafilo:) kumpela przyszla do mnie w odwiedzinki z 5 letnim synem a ona pod koniec wrzesnia rodzi:) no i gadka szmatka sie okazalo ze ona ma po swoim synku wozek, ktory stoi w piwnicy a ze jest niebieski a ona bedzie miec corke to nie chce go;) a i tak kupila jakis dla dziewczynki;) wiec ja sie z nia umowilam ze pojde obejzec jej wozeczek po synku i ku[ie za 200zl jak mi bedzie odpowiadac:) no i zobaczymy:) moze uda mi sie przyoszczedzic kasiore i kupic cos uzywanego:) jedyny minus ze wozek jest ciezki dosc, ale gondolka sie odczepia i mozna z niego tez spaceroweczke zrobic, takie 2w1:) z tym ze ja na ciezki wozek mam sposob;) bede go trzymac na parterze przypietego do kaloryfera jak sasiedzi zeby go z 4tego pietra nie znosic:) no i do tego raczej nie bede z malutkim dzieckiem sie po mrozach kulala:)
 
kasiente wiec i tobie sie "promocja" trafila na wozek ;-) Oby spelnil twoje oczekiwania. Nawiasem mowiac masz bardzo uczciwych sasiadow. U nas nie mozna nic zostawic na klatce (nawet przypietego do kaloryfera), bo ukradna, albo bezdomni co sie szwędaja, albo i sasiedzi bo mamy niezbyt ciekawe towarzystwo w bloku :-(
 
Madzia737 chodzi mi o mura 4. Uważam je za rewelacyjne wózki. Pracowałam jako niania, więc wiele wózków miałam okazję przetestować i śmiało mogę je polecić, ale niestety oczywiście jak każdy produkt ma swoje wady. Przede wszystkim waga, ale teraz chyba wszyscy robią takie ciężkie wózki(tzn ok.13-15 kg), cena, niestety nie należy on do tańszych wózków, a każdy firmowy dodatek maxi cosi sporo kosztuje(śpiworek, parasolka, itp), kierunek jazdy- dziecko może mieć skierowaną buzię w stronę mamy lub odwrotną, ale aby zmienić z jednej opcji na drugą to trzeba przeinstalować całe siedzisko co jest niemożliwe, gdy jesteś na spacerze sama z dzieckiem, chyba, że masz dużo siły (w niektórych wózkach wystarczy regulować to rączką do prowadzenia wózka, co jest bardzo przydatne, np. jak wieje wiatr i chcesz odwrócić dziecko)[nie wiem czy za bardzo nie namieszałm i wiesz o co mi chodzi...;-)]
kasiente warto korzystać z okazji jeżeli wózeczek Ci się podoba, aby więcej takich miłych koleżanek z takimi miłymi propozycjami;-)
 
kasiente wiec i tobie sie "promocja" trafila na wozek ;-) Oby spelnil twoje oczekiwania. Nawiasem mowiac masz bardzo uczciwych sasiadow. U nas nie mozna nic zostawic na klatce (nawet przypietego do kaloryfera), bo ukradna, albo bezdomni co sie szwędaja, albo i sasiedzi bo mamy niezbyt ciekawe towarzystwo w bloku :-(
wiesz że mi w bloku jak mieszkałam u rodziców ukradli rower z wózkowni ,był przypięty do kaloryfera i kawałek żeberka był upiłowany ,normalnie szok
 
martus.ja nie wiedziałam,ze trzeba siedzisko przeinstalować razem z dzieckiem,ale to w takim razie identycznie jak w Quinny buzz:sorry2:W sumie lepsze to,niż brak takiej możliwości.A co do rozkładania siedziska to słyszałam,ze można na płasko i to tez plus.
kasiente oby był fajny:tak:

Ja swego czasu,jak jeszcze windy nie działały to zostawiałam swojego buzza na dole w klatce,nawet nie przypiętego i nie zginął.Z resztą stało tam też kilka innych wózków.Mamy też wózkownie,ale nawet tam ani racu nie byłam,a słyszałam,ze rower komuś ukradli-moze był nieprzypięty.Teraz luzik-winda działa,więc nie musze się martwić.
 
Oj i u nas wlamania do piwnic byly, u mojej rodziny takze. Licze sie z tym ze cokolwiek zostawie w piwnicy moge to stracic :( Za duzo zlego towarzystwa mieszka no i jak cos fajnego przyuwaza to kradna. Wiecie co.... kiedys bezdomni ukradli nam nawet kaloryfer!!!! Zeby go oddac na zlom. a innym razem okno plastikowe z klatki, tylko nie wiem po co im :p
 
oj to rzeczywiście macie nieciekawie!!! U nas klatka na starym bloku cały czas otwarta ale nie ma ani kradzieży ani żadnych zniszczeń!!
W nowym bloku klatka jest cały czas zamknięta i tez bardzo czysta, mam nadzieję że tam też nie będzie problemów:-)
 
reklama
Do góry