reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka listopadowego maluszka :)

reklama
Nimfii, bardzo ładny ten Twój wózeczek, fajny kolor.
Sama chciałam zielony, ale akurat trafił nam się niebiesko-beżowy. No trudno, i tak się cieszę, że go mam :)
 
Jakbym miala wybor to bym chyba wziela jakis we wzorki, bo starasznie mnie sie podoba taka stylistyka. Przyznam ze bardzo podobaly mi sie tako w bialo czarne kola lub kwiaty, choc ciemnego wozka bym nie kupila ;) Ale prezencje ma świetna.
No a jako ze dla Macka mialam wozek błękitny, to teraz wlasnie na zieleń stawialam. Tak czy inaczej jasne pokrowce szybko sie brudza :( Na tym błękitntm co mialam zostalo wiele plam nie do sprania, a i tak ktos go od nas kupil ze 2 lata temu ;)

A jak juz jestesmy przy tym brudnym temacie ;)
Czy ktoras mama prala w pralce te elementy materialowe z wózka? Bo ja stary wozek czyscilam bez zdejmowania materialu, ale tutaj mi sie bardzo latwo zdejmuje material i tak mysle ze moznaby w pralce, tylko czy sie nie uszkodzi?
Już kiedys popelnilam blad dajac do pralki kolderke dziecka i sie zniszczyla dramtycznie. Tak samo mialam ze śpiworkiem od wózka :( Nie chce powtorzyc bledu
 
Ostatnia edycja:
Nimfii myślę że spokojnie może to prać w pralce ale w niewielkiej temp. Tako mają bardzo dobrej jakości materiały testowane w niemczech... więc pranie zupełnie nie ma prawa im zaszkodzić no i po coś te funkcje zdejmowania poszycia w końcu są zastosowane... co do gondolki to fakt że jest spora w Jumperku, nam własnie sprzedawca min dla tego polecił Wariorra bo gondola delikatnie uszczuplona ale powiem tobie że troszkę się przemęczysz a przynajmniej małego całą zimę przewozisz w gondolce bez problemu.
Wielke gratulacje wiem jaka to radość z takiego zakupu my jak nasz zakupiliśmy to normalnie usnąć z wrażenia nie mogliśmy ;) radocha jak nie wiem co !
 
Aukcja konczyla sie po 22 a ja usypialam juz na stojaco, wiec dosc dobrze mi sie spalo jak juz wygralismy aukcje. Tylko pobudka rano o 4 nastepnego dnia :p

Tak sobie mysle ze czesciej bedzie w zastosowaniu fotelik samochodowy, a gondola to tylko na spacer po osiedlu ;) Najwazniejsze ze latwo sie montuje na stelazu wiec mozemy wpinac i wypinac bez konca.

Poczytam jeszcze o tym czyszczeniu pokrowcow. moze producent na stronie cos napisze :)
Bo instrukcji niestety nie mamy.
 
Właśnie podobno takie często wożenia w foteliku jest niezdrowe dla kręgosłupa, takie ułożenie dziecka, ja wiem że teraz przeważnie ludzie ich używają bo sa poreczne lekkie i wygodne ja sama widzę na mieście foteliki wpiete na stelaż ale w sklepie ostrzegano nas by nie nadużywać dla własnej wygody ;(
 
Naduzywac to nie ;-) bo spacery w zimie i tak beda graniczyly z cudem. Jak wyjdziemy na osiedle to gondola nie robi roznicy. Mam na mysli tylko wyprawy autem do sklepu czy do rodziny :tak: A od wiosny to juz pewnie bedzie spacerówka krolowac :tak:
 
nimfii gratuluję zakupu! Śliczny wózeczek! A Ty to na prawdę jesteś królowa allegro:-) Moze Ci zlecę zakupy dla mojej dzidzi?;-)
 
reklama
margana jak tylko bede miala chwilke czasu to chetni cos pomoge w Allegrowaniu ;)
Już tak od pół roku robie tam zakupy i wole to niz chodzenie po sklepach. Tylko ze czasem trzeba miec refleks żeby promocja nie uciekla z rąk :p

Powiem ci ze wlasnie mi sie wyczerpal limit zakupów na Allegro, bo mam już wszystko co powinnam miec na tym etapie. Przewijak, fotelik, czy kosmetyki zalatwie w miedzyczasie ;) Ubranek nie kupuje bo juz mam full. Teraz na glowie zostanie mi przemeblowanie mieszkania, oraz pukladanie w szafach od nowa jak trzeba. Zakup to głównie dla Macka łózeczko i pościel.

Ciesze sie ze "najpowazniejszy" zakup juz za nami - wózek. A obawialam sie że ten wydatek poczujemy najbardziej, tymczasem nie poczuliśmy wcale straconych 300zl :p
 
Do góry