reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka listopadowego maluszka :)

reklama
Nimfii super wózek, nie mówiąc już nic o cenie;-). My też myślimy nad x-landerem lub maxi cosi(oczywiście używany jak natrafi się fajna okazja). Najbardziej zależy mi na tym, aby spacerówka miała taką regulację, że można rozłożyć ją na płasko. Wiem, że w maxi cosi tak jest, a może zwróciłaś uwagę czy x-lander też ma taką możliwość?
 
martus.ja Wiesz mnie do X landera ostatecznie zniechcecilo to ze spacerówka jedzie tylko przodem do kierunku jazdy. Nie mozna jej obrucic tak aby widziec dziecko przed soba prowadzac wozek. a tako jumper ta opcje ma i to mnie cieszy, bo synek na pewno bedzie jechal przodem do mnie. To wiele ułatwia.
Natomiast jak jest ze spacerówkami dokladnie nie zdazylam doczytac, bo juz zdecydowalam sie na Tako.




aaa no i mam już fotelik do zestawu. Wlasnie wygralam aukcje, a wiec problem "pojazdu maluszka" z głowy :)
 
Nimfii gartuluję zakupu:tak: widze,ze podobnie poszaleliśmy Ty za 300 zł ja za 250:-D super takie zakupy nie? no i w ogóle radocha z wózka.Nasz miał być wywieziony do teściów,ale ciągle stoi u nas rozłożony zeby oko nacieszyć.No jak dzieci:-D
Co do tapicerki,to ja z Quinny prałam wszystko co się dało zdjać w pralce.Jeśli się boisz,to spóbuj w max 40 stopniach.
No i nie zdążyłam ci odpowiedzieć,ze tym kierunkiem jazdy Tako przebija Xlandera:sorry2:,ale widze,ze wyboru dokonałaś dobrego ;)

Martus.ja a o jaki model maxi cosi ci chodzi? ja znam tylko mure
 
Oj takie zakupy wozka to sama radość :) Z męzem sie nie mozemy nacieszyć że nas spotkał taki maly wozkowy wydatek. 300zl wozek i 100zl fotelik Tako, to powiem ci ze dla Macka musielismy wydac podan 700zl na wozek z fotelikiem ktory okazal sie tragiczny w uzyciu :(

Madzia a przyznam sie ze dlugo myslalam ze Xlander ma mozliwosc zmiany kierunku jazdy i tak jakos przypadkiem trafilam na opis wozka z info negatywnym wlasnie w tym temacie. Bylam zaskoczona, ale od razu wzielam sie za porownanie Xlandera i Tako, no i teraz mam juz pewnosc ze Jumper X ma wszystko czego oczekiwalam ;)

Propo jeszcze prania materialu z wozka, to dokladnie mialam taki przypadek, że orginalny śpiworek (oslona na nogi) z poprzedniego wozka sie skurczył w praniu (w 40stC) poniewaz podszyty byl jakimś materiałem nieprzemakalnym. Pozniej bylo mi bardzo trudno zakladac te oslone na wozek bo juz sie nie rozciagnela. A w instrukcji oczywiscie bylo info ze wszystkie czesci mozna prac w pralce -wkurzylam sie wtedy.
Licze jednak ze Tako robi porzadniejsze wozki ;) Jednak upewnie sie jeszcze w tym temacie prania na forum lub opisach.
 
Madzia bardzo Cie prosze o opinie o Maxi Cosi Mura. Ja probuje go gdzies zobaczyc na zywo, ale gdzie nie sprawdzam to mowia mi ze nie maja tego wozka na stanie (Irlandia) bo nie schodzi bo jest bardzo ciezki i nawet po zlozeniu ma obszerne rozmiary... i nie wiem co tu robic...
 
reklama
Angie mnie się mura bardzo podoba ,taki zgrabny,a zarazem widac ,ze dla dziecka wygodny,kilka razy widziałam na żywo i znajoma miała i była zachwycona.Posiada 4 koła pompowane, w tym dwa przednie skrętne.Prowadzi sie bosko.Waży ok 16 kg,co do wymiarów to za bardzo nie znam,trzeba by było na allegro zobaczyć.
Gondolka jest spora i to fajnie,do spacerówki jest piankowa wkładka redukująca dla młodszych bąków i to też jest przydatne bardzo,bo taki mały 5.miesięczniak nie lata wtedy po całej spacerówce.Co ważne to siedzisko można odwrócić jak się chce co do kierunku jazdy:tak: myślę,ze to duży +.Oczywście 5.punktowe pasy i fajny pałąk.Teleskopowa rączka -to akurat fajne jak rodzice są różnego wzrostu.
Minusy to wg mnie nieregulowany podnóżek i dość niewielka budka w spacerówce.
Tu masz podane wymiary Wózek Maxi Cosi MURA 4 + Gondola 6x kolor od G-7 (1690862570) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry