reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka listopadowego maluszka :)

Z ciekawości zmierzę naszą
edit: obczaiłam na allegro i wymiary gondoli quinny to 77/37/18cm (dł/szer/gł) -wychodzi na to ,ze dłuższa od X-landeraa,ale mnie sie wydaje malutka:sorry2: już nawet nie tyle co krótka ,a wąska.
a to wymiary gondolki X-landera 73/30/21 cm,więc jednak mniejsza:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja muszę znaleźć coś na miękkim zawieszeniu, z łażenia po górach musiałam zrezygnować, ale moje Maleństwo będę ciągała na wycieczki po lesie itp :) zastanawiam się na El-jotem Carmen 3 w 1 muszę go to tylko jeszcze zobaczyć "na żywo" i będzie wóz, mamy to szczęście, że dziadki fundują pojazd -wolałabym, żeby mi kupili 4 kółka ;)
 
Madzia na allegro podaja dlugosc gondoli xlandera na 79cm... Hmmm sama juz nie wiem jak wierzyc w te wymiary
 
No to rzeczywiście burżujstwo hehe:laugh2: A powiedz mi , 3 kołowymi się dobrze jeździ? Bo ja już sama nie umiałabym się zdecydować , podobają mi się bardzo też klasyczne wózki jak właśnie Roan Marita, czy Emmaljunga, ale i takie nowoczesne też. Ale słyszałam, że najlepiej się sprawdzają 4 kołowce z pompowanymi kołami. U mnie są takie typy na razie;-): Quinny, Maxi Cosi, Mutsy, X-Lander, Espiro GTX, i po oględzinach wczorajszych wózeczka ponko doszedł Emmaljunga
w 3-kołowcami się jeździ dobrze tylko trzeba zwrócić uwagę żeby to przednie kółko się dało zablokować ja mam quinny freestyle z zepsutą blokadą właśnie i w zimie jest masakra po śniegu a i czasem na krawężnik pod kątem ciężko wjechać poza tym jest ok :)
nad maxi cosi mura 4 ,jedo fyn albo emaljunga się zastanawiam bo to moje typy :) no i fotelik mi pasuje do tych wózków (oprócz emaljungi)
 
Ja wam mojej starej gondoli x-landerowej na razie nie mogę zmierzyć, bo owinięta workiem leży w piwnicy; natomiast moj syn był naprawdę dużym niemowlakiem i spokojnie jeździł w tej gondoli 7 miesięcy (czyli do końca zimy). On wszystkie spacery przesypiał, mróz go hibernował, więc nie było problemów z tym, że chce siedzieć i podziwiać krajobrazy ;)
Musicie jeszcze uważać na wszelkie wypełniacze, śpiworki etc, to bardzo zmniejsza powierzchnię wózka.
 
A wiecie może jak jest z fotelikiem do emmaljungi? Nie zależy mi bardzo, żeby wpinać go w stelaż, z ciekawości pytam, bo słyszałam, że nie wszystko pasuje i ciężko dostać adaptery.
 
Nimffi no ja podałam wymiary z allegro własnie,widocznie na różnych aukcjach róznie podają i zależy czy mierzą od zewnątrz np od spodu czy podają wymiar wewnątrz.
Myśmy z gondoli korzystali 4 m-ce,bo nadeszła zima i się młody w kombinezonie i przykryty juz średnio mieścił.Teraz myślę,ze moze będzie to ciut dłuzej,bo jednak bedziemy się rozbierac a nie ubierac to i miejsca będzie więcej ;-)
 
Madzia ja wlasnie tak mysle ze max do 4 msc bede dzidzie wozic w gondoli, tak jak Macka, no i jakos do konca zimy zapewne ;) Choc roznie z tym bywa, bo zauwazylam ze moja sasiadka przy polrocznej córce jeszcze ja wozi w gondoli, a ma taki wozek jaki ja mialam z Mackiem. Wiec nie wiem jak to bylo ze on mi tak szybko wyrósł z tamtej gondoli :p


Edit:
Przegladam teraz aukcje X landera i chcialam sie upewnic, ten model XA w spacerowce nie ma opcji aby dziecko siedzialo przodem lub tylem do mamy? Dzieko jedzie zawsze w tej samej pozycji przodem do kierunku jadzy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mogę się Wam pochwalić moim niespodziewanym zakupem Allegrowym - zielony Tako Jumper X :-) Zestaw spacerówka + gondola za 300zł :sorry2: Fotelik mamy już na oku pasujacy do zestawu :tak:


Nie planowalismy zakupu wozka juz teraz, ale tego typu oferta może sie nie szybko powtórzyć. Z odbiorem osobistym, a wiec wózeczek już mamy i dziś go oglądneliśmy dokładnie. Troszke zabrudzony, bo oczywiscie używany ;-) Ale sprawny w 100% i to najwazniejsze.
Jak sie prowadzi? Jak marzenie :-D
Maciek śmigał nim po pokoju bez problemu, a więc jak dwulatek dał rade tzn że wózek naprawde lekko jeździ :tak: Jestem bardzo zadowolona, bo mam wszystko czego potrzebowalam :-)
Oj no i sobie w końcu przypomnialam jak wiele miejsca potrafi zajac wozek w domu :-( Bedzie ciężko, ale mus to mus.... Na klatce go nie moge zostawic bo łażą tam pijacy i bezdomni :no:


A i jedno jeszcze moje spostrzerzenie.... Gondola jest ogromna :szok: Przynajmniej takie wrażenie robi. Złożony wózek nie zmiescil nam sie do bagaznika wlasnie przez wymiar gondoli :sorry2: Ale spacerówka to już jest piórko w porównaniu :tak: Jednak tego typu wózek nie zastapiony z fotelikiem samochodowym do wpięci w stelaż, bo nie wyobrazam sobie zeby gondole ze soba zabierac na przejażdzki :-p

Ech,... a oto i on... ;-)
 

Załączniki

  • obraz 009.jpg
    obraz 009.jpg
    47,4 KB · Wyświetleń: 61
  • obraz 004.jpg
    obraz 004.jpg
    49,2 KB · Wyświetleń: 74
Ostatnia edycja:
Do góry