reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Hej :happy:
U mnie rano padało, a potem znowu duchota na całego :baffled:
Natis kciuki oczywiście zaciśnięte
Dmuchawcu podziwiam prasowanie w taką duchotę, ja bym chyba prędzej padła niż wyprasowała :baffled: a z tymi czopkami to coś się stanie jak zaczniesz brać a dajmy na to po dwóch dniach zaczniesz rodzic?
Minnie może jednak coś rozkręci :sorry:Edit:
Mikotku
współczuję jedzenia szpitalnego, ale chyba tak jest w każdym:sorry: do czwartku jeszcze chwilka :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mikoto oczywiście kciuki zaciskam od rana i czekam na czwartkowe wieści... Współczuję jedzenia szpitalnego... 2 m-ce przelezalam z Leną w brzuchu w szpitalu.

Kingusia też jestem ciekawa tych pieluchy i kazałam ostatnio darkowi je kupić, ale stwierdził, że te new nborny są w podobnej cenie co pampersy, więc nie kupił. Podobmo te większe są znacznie tańsze.
 
Marys i tu byla burza, już kolejna tego dnia, a z tego co mi wiadomo grad, ktory spadł w okolicy wmarobił ogromnych szkód.

Kingusia znajomi używają tych pieluch i sobie chwalą. Najlepiej sprawdzić.

Kochane, lecę na wieczorną toaletę. Postaram odezwać się jeszcze
 
Natis ja właśnie nie wiem ile one kosztują ale mam jedną sztukę bo była jako próbka w paczce ze szpitala i wygląda całkiem przyzwoicie :-)
 
TO musze Wam powiedziec, ze tu z kolei w szpitalu porcje jak dla wojska :szok: zaraz po porodzie dostalismy z mezulem (tu szok) jedzonko.Trafilismy na gulsz, ziemniaki i groszek - nie doprawione na maxa , ale zjadliwe. Co prawda osobiscie bym tego nie wybrala dla osoby karmiacej, ale oni tu nie patrza i tak naprawde menu jest dlugasne...wlacznie z frytkami, curry, i masa innych rzeczy raczej do lekko strawnych nie nalezacych. Ale mozna samemu wybrac plus deserek itp :tak:

Po masci cycusie spokojniejsze, Smok najedzony. Dzis poszla takie prawdziwe melczko, wiec jego minka bezcenna :tak: Pewnie jeszcze troszke to potrwa zanim sie unormuje (uslyszalam dzis 2 tyg), ale najwaznjiejsze aby sie nie poddac :)
Trzymam kciuki za wszystkie skurczyki...mnie rozkrecaly te kapiele, ale w takiej ilosci wody aby na boku brzuchol byl zakrty. No i mysle, ze dobil mnie spacer do szpitala w dwie strony w piatek popoludniu :tak:
Milego wieczoru. Zmykam wietrzyc mleczarnie dalej
 
hej dziewczyny za często to ja tu nie pisałam ale zawsze codziennie was czytałam a dziś chcę się pochwalić moim cudem!urodziłam 10.06 poród bardzo ciężki zakończony cesarskim cięciem 8cm rozwarcia ale mały ułożył się odgięciowo i nie chciał wejść do kanału rodnego;/najbardziej cieszę się że karmię piersią :] pozdrawiam wszystkie mamuśki!!A poniżej Ignacy Jacek:D
206905_586346498066264_96792990_n.jpg
 

Załączniki

  • 206905_586346498066264_96792990_n.jpg
    206905_586346498066264_96792990_n.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 31
Kingusia ja miałam kilka na próbę tych rossmanowskich babydream i się sprawdziły,zero uczulenia,zero odparzeń,wygodnie się zakłada,dobrze wchłaniają. Kurde nie pamiętam jakie były w szpitalu,ale tamte bynajmniej jej nie służyły.

Czapelka gratulacje:)))
 
Marys- żeby te globulki zadziałały, musze je brac conajmniej 5dni, a idealnie 7-10dni. Po dwóch dniach raczej paciora nie ruszą.

Kingusia- ja używałam dla pszczółek pieluszek Dada. Teraz też je kupiłam. Tak jak pisze Natis rozmiar 1 jest niewiele tańszy od Pampersów, ale już rozmiar 2 jest tańszy sporo:tak: Dla mnie te pieluszki są super.

Czapelka- śliczny Ignaś:-)

Mam dziś skurcze. Nieregularne co prawda i lekkie, ale są:baffled:

Gosiaku- trzymaj się z tym karmieniem- na pewno wkrótce się unormuje i bedzie tak, jakbyś karmiła od zawsze. Nieźle macie w szpitalach- menu do wyboru:szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry