reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
śliczna Lenka !!!! oj łobuziaku trzymałaś nas wszystkie w takiej niepewności przez to przeszło 9 miesięcy :*** rośnij zdrowo !!!!!!!!!!
 
Jesu piękna jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CUDO :))))))

teraz to się już nie mogę doczekać dzieciątka:))))

Sa_raa Kochana Ty pracujesz nad tym wątkiem ze zdjęciami czy robimy normalny? Bo chce więcej i więcej takich fotek widzieć:))))))
 
Natis jeszcze raz gratuluje a Lenka wygląda jak laleczka. Jest prześliczna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Korba kochana teraz pora na Ciebie i Zosieńkę:tak:
Anilek i jak tam??

U mnie noc znów nieprzespana ale to chyba ze stresu przed dzisiejszą wizytą :( Nie wiem jak ja do tej 16 wytrzymam

I zaczęłam 36tydz :szok:
 
reklama
Paulunia więc ja jutro zaczynam 36 tydz :sorry: GRATY!!

Te dziewczyny które mają dostęp do WZ zapraszam na wątek potrzeba opini i decyzji ;-)

Nowe dziewczyny i te które jeszcze nie podały numeru telefonu a chciałby - proszę o PRIV

Tak samo kobietki uprasza się o podanie danych na PRIV fioletowej żeby mogła ładnie naszą listę uzupełnić i póki jeszcze Mama Wiki nie rodzi zgłaszajcie wizyty do niej :tak:
 
Do góry