reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Mam nadzieję, że to nie ja będę następna:sorry: Bo znowu przeholowałam ze spacerkiem:sorry:

Jakoś wstałam dziś z niespozyta energią- zwykle chodze w piżamie do 11ej, a dziś już o 8.45 byłyśmy na zewnątrz. Ale juz po energii nie ma śladu:confused2:
Posiedze chwilę z Wami, kawę wypiję, a potem musze ruszyć tyłek bo przyjdzie znajoma, która przygarnie nasze rybki i będę mogła wreszcie sprzatnąć komódkę na rzeczy Helenki. A potem jeszcze teść przyjedzie:confused2:
Miałam robić na obiad kopytaka z sosem pieczarkowo-mięsnym, ale chyba będą placki z jabłkami:laugh2:
 
reklama
Kupiłam pompowany materac, żeby teśc miał na czym spać i elektryczną pompkę do niego.
Mógł te zakupy zrobic mężuś, ale miałam plana obejrzeć ciuszki w TESCO- liczyłam, ze znajde sweterek dla Helenki lub coś w tym stylu, bo nie mam. Ale niestety nic nie było:-(
 
mikoto niestety ja przesypiam pół dnia.. najlepiej śpi mi się po wyjściu moich domowników. potem przez kolejne pół dnia mam wyrzuty sumienia, że zmarnowałam tyle czasu na sen-ale z drugiej strony, jak nie teraz to kiedy :-p
 
Dmuchawcu najważniejsze, że kupiłaś to, co było potrzebne. Teść na długo przyjeżdża? Ja też zawsze zaglądam na ciuszki dziecięce w Tesco i czekam aż je przecenią, bo cena 37 zł na 2 szt półśpiochów to jednak dużo.

madzia korzystaj, ja tam nie mogę nawet uciąć sobie krótkiej drzemki - nie umiemhttp://***************/senatn/images/Zeta%201/m27.gif

Ja popijam kawkę, musze jeszcze jedno pranie wywiesić, ręczniki już schną. Nie wiem co na obiad zrobić
mysli_2.gif
 
Madzia - śniadanko? Ja powoli zapominam, co jadłam na drugie :-)

Matka Ewa - też już bym chciała mieć Mikołaja w ramionach, a nie w brzuszku. Siedziałabym i patrzyła na te rączki, nóżki, buzię...

Dom ogarnięty, pozbyłam się wielkich donic, obiad w garnku gotowy, teraz można zdrzemnąć się. Myślałam, ze będzie gorąco, ale pogoda jest cudna - słonko, parę obłoczków, wiaterek i 18'C :happy:
 
ja dopiero śniadanko robię :)

Dmuchawcu chetnię bym się napiła kawki ale niestety nie mam mleka a bez tego ani rusz :-(

madzia też bym tak chciała :laugh2: ale jak zdrzemnę się w dzień to wieczorem nie mogę zasnąć więc wole tego unikać :confused2:

Gratuluję dziewczynom kolejnyego donoszonego tygodnia :)
 
reklama
Palin - musimy jeszcze troszeczkę cierpliwie poczekać . Właśnie piję ziółka z liści maliny z nadzieją , ze dzięki nim nie urodzę w 42 tygodniu .
Sara - też się zastanawiam gdzie Fioletowa i Ona. A są od Teri jakieś wieści ??? Kobiety odezwijcie się !!!!
Do mnie zaraz siostra zawita z rodzinką . Pranko się suszy , dom ogarnięty .
 
Do góry