reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Isis mam nadzieje, ze lekarz Ci powie skad te straszne bóle i cos na to poradzi
teri114 mój m uwielbia te gołabki, ja zamiast pokrojonej kapusty daje pieczarki, bo mój m podobnie jak twój nie przepada za kapusta, a dla mnie własnie najlepsza jest ta kapusta,

Korba32 super ze idziesz na USG 4D, daj jutro znać jak będziesz po wizycie, co tam w brzuszku skrywasz

Dziewczyny mama pytanie – ćwiczycie mięśnie Kegla?

U którejś z Was na suwaczku widziałam opis Przechwytywanie.PNGi zamówiłam sobie bezpłatną płytkę z ćwiczeniami na stronie CoreMum | Program specjalnie dla kobiet w ciąży i tych, które niedawno urodziły dziecko i na tym się skończyło.
Właśnie napchałam się pizza, która zrobiłam na obiad, a jutro wolne i muszę iść zrobić wyniki i ta nieszczęsna glukoza, dobrze, ze m ze mna pojedzie.
 
Natis, Mocno kciuki zaciśnięte &&&&&&&&&& Bardzo mocno <3

Kochane wizytę mamy podajże na 18.45, muszę się jeszcze mamy dopytać , bo byłam tak zadowolona , że godziny dokładnie nie zapamiętałam :-) Też mam wielką nadzieję, że wszystko jutro się wyjaśni :tak:

Jak małą położę , to muszę Was nadrobić - buziaki ;-)
 
Korba - czekam na wieści z usg i trzymam kciuki za zdemaskowanie dzidziola ;-)
Natis - kciuki za dobre wyniki &&&. mam nadzieję , ze paciorkowiec poległ w bitwie :tak:. Niech Ci założą blokadę i do domku:tak:.
Jakoś dziś mam dzień narzekania i marudzenia . Nuda .....
 
Natisku- wszyściutko będzie dobrze, zobaczysz:tak:

Minnie- ja bym alergie wykluczyła właśnie dlatego, że żadnych wynalazków Zosia nie jadła, proszek, kosmetyki wszystko to samo, czego używam od dawna. Ale zobaczymy. Narazie poszła w ruch sama maść- jak radziłyście:tak:

A ja jem bułeczki z pasztetem, pomidorkiem i ogórkiem. Staszna mnie wzięła chęć na pasztet, musze zrobic taki domowy. Mam dobry przepis, może chcecie?

Korba- trzymam kciuki za wizytę:tak: Rozumiem Twoją radość aż za dobrze:-D Ja mam wizyte w najbliższa sobotę- usg będzie na 100% Cezkam czy płec się potwierdzi czy nie.

Mama do mnie non stop wydzwania i truje, że Helenka to brzydkie imię:sorry2: Już sama nabrałam niepewności bo wielu osobom isę nie podoba:confused:
 
MatkaEwa co to za smutki? głowa do góry;-)
Dmuchawiec nie daj się przekonywać. To Tobie i mężowi ma się podobać imię a nie wszystkim w koło. U nas też jest dużo negatywnych opinii ale mnie to nie interesuje :-D każdy nazywa swoje dziecko tak jak chce :tak:

A moja malutka "uderza" mnie od środka główką. Aż mi cały brzuch podskakuje, chwilami to aż boli, nie wiem co ona wyczynia :-p
 
Isis, leukocyty w ciąży skaczą, to naturalne. neutrofile są jednymi z nich, więc jak jedne skaczą, to nic dziwnego, że i drugie są wysokie. Byc może przeszłaś jakąś infekcję ostatnio, stąd wzrost leukocytów, choć ja od początku ciąży mam 14 z hakiem. gin mówi, że to w ciąży powszechne.

co do tarczycy - w ciąży maks powinno być tsh 2, zwłaszcza w I trymestrze. Ja leczę niedoczynność, pierwszą ciążę straciłam przez tarczycę, ale w I trymestrze. Teraz endo mi mówiła, że tsh na tym etapie już nie jest takie ważne, bo dziecko ma swoją tarczycę, ale ważne jest któreś drugie f, tylko nie pamiętam które. No i ja jadę na euthryoxie od początku ciąży. Chodzę co miesiąc do endo, robię tsh, ft3, ft4 i atpo. Zwiększa mi dawkę leku jak wyniki szaleją, no i jak ja tyję. Idź dla spokoju do endo. tsh ma normę 4,2 ale nie dla kobiet w ciąży. pewnie na tym etapie to już nie jest groźne, ale skonsultować warto.

natis, trzymam mocno!
to ja już nie wiem co lekarz to opinia...ja przed ciążą leczyłam się na nadczynność i niedoczynność miałam te oba przypadki naraz;/i w ciąży badam tarczyce co miesiąc i jak miałam właśnie 2 to poszłam bo już zaczęłam fiksować a ona powiedziała że w ciąży to wogóle tarczyca szaleje i to całkiem normalne że są raz skoki raz spadki...że gdy jest ponad normę to należy się zgłosić skontrolować ft3 i ft4...
 
reklama
Natis trzymam mocno kciuki:tak:
Dmuchawcu tak jak Kingusia pisze to wam ma się podobać a nie innym. Mi osobiście te imie się podoba więc nie wiem o co chodzi. Ostatnio mi się Hania bardzo spodobało ale raczej dla synka go nie dam:-D

Jutro wizyta. Martwie się troszkę tymi wynikami ale postanowiłam w piątek zrobić jeszcze raz mocz i posiew bo podejrzewam, że to przez mój błąd jest taki wynik. Wyniki pewnie będą w poniedziałek więc do tego czasu żadnych leków nie wykupie. No zobaczymy co tam gin powie :) Już się doczekać nie mogę aż zobaczę tego małego "świrka":-)

Mężuś kąpie malutką, rosół się gotuje a ja wcinam winogrona;-) Ciekawe co tam waga jutro pokaże:-)
 
Do góry