reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

I mnie się Hania podoba, ale sama mam na imię Ania więc jakoś tak zbyt podobnie brzmi- myliłybysmy sie kogo tatus woła:-D.

Dopiero zauwazyłam- zaczynam 24 tydzień!
 
reklama
A ja jem bułeczki z pasztetem, pomidorkiem i ogórkiem. Staszna mnie wzięła chęć na pasztet, musze zrobic taki domowy. Mam dobry przepis, może chcecie?

Mama do mnie non stop wydzwania i truje, że Helenka to brzydkie imię:sorry2: Już sama nabrałam niepewności bo wielu osobom isę nie podoba:confused:
Nie daj się przekonać. Helenka do piękne imię. I chyba ostatnio mało popularne - będzie oryginalna :-)
A też zjadłabym pasztetu. Ale akurat w domu nie mam, a nie che mi się już wychodzić do sklepu. Chyba będą kanapki z papryką, albo pomidorem...

Aro dziś mi zarzucił, że noce spędzam przed komputerem, zamiast spać.
"No a co mam robić? Telewizor - nie, komputer - nie, komórka - nie, bo Ci świeci. To co mam wstawać i jeść???"
Teksty jak u Wioli w "Brzyduli":zawstydzona/y: Teraz chodzi i się ze mnie nabija...:sorry2:
 
Dmuchawcu moja chrzestna ma na imię Hania a jej córka to Ania:-D Razem imieniny mają w lipcu :)

Julia dzisiaj daje mi ostro popalić. Już dawno taka niegrzeczna nie była. Oby jej tylko tak nie zostało:-) Stanęłam po miesiącu na wagę. Najpierw mężuś co by sprawdzić czy dobrze waży i na szczęście działa dobrze:) Mieszczę się w granicach :)
 
Słodką masz tą Julcię. Taka pełna energii i już zakochana w braciszku...:-)
Hania też mi się podoba, a na Ulę to trochę chorowałam. Ale jakby to wyglądał Mikołaj z imieniem Ula?:baffled: ;-)
 
mikoto: tylko, że mnie nic nie rwie, nie ciągnie nie skurcza... Hmmmmmmm

korba: w takim razie będziemy czekać na wieści co Twój brzuch mieści!:-):-):-)

natis: dzięki! Miałam augmentin 3x1 doustnie i macmiror 1x1 dowcipnie. ;-) Dziś robiłam posiew-wyniki w poniedziałek. Ja też aż tak niepokojących objawów nie miałam i długo się zastanawiałam czy dzwonić do gin... Podstępne te bakterie...:wściekła/y:
Trzymam kciuki za wyniki i za szybkie wyjście do domu! &&&&&&&&&&&&

Isis: ja też na euthyroxie od początku ciąży. mam hashimoto, czyli chorobę autoimmunologiczną- mój organizm niszczy tarczycę. Moje anty tpo: przeszło 330 (norma do 34). Endo mi zwiększa co jakiś czas dawkę leku, a mimo to TSH pomalutku rośnie. Ostatnio miałam nieco ponad 2. też słyszałam, ze norma do 4,5 nie dotyczy kobiet planujących bądź będcych w ciąży.

anisiaj: a moja endo zleca mi tylko TSH... Tobie zleca atpo, bo masz podwyższone?

dmuchawiec: ja poproszę o przepis. Jak jestem w domu, to bardziej chce mi się coś pichcić, bo... mam czas. Mi się Helenka podoba. :) Ja jestem Hania.:tak::-)
 
Palin słodka to ona jest jak śpi:-D Nie no fajna z niej dziewczynka ale taka szalona, że ja za nią nie nadążam. Za chwilę tatuś poczyta bajki i może pójdzie spać bo jak na razie to świruje. A na punkcie Maciusia faktycznie zwariowała ale to jak my wszyscy. Jeszcze tylko kilka miesięcy i będzie spokój :)
 
Paulunia, Jak czytam Twoje opowieści o Julci to jak bym widziała swoją Julkę:-D Julki to chyba są takie małe rozrabiaki, moja też już wieczorem przechodziła samą siebie :tak: Na szczęście zasnęła i mam chwilę dla siebie;-)
 
Anilek, zleca mi anty, bo mam w normie, ale mama i jej mama mialy hashimoto. Ja mam cos atypowego, co uaktywnia sie tylko podczas ciaz,tylko wtedy tarczyca wariuje, wiec endo sprawdza i czuwa. To antytpo robie dopiero od 20tc. zapytam Cie przy okazji, czy Tobie ten macmiror tez tak lecial caly dzien? Biore na noc, a potem caly dzien leci. Oszalec mozna.

Czapelka, na parenting jest artykul o normach tsh w ciazy, dla kazdego trymestru. Max jest 2,94. Pisze z tel, wiec nie podlinkuje, ale latwo to znalezc.
 
natis trzymam kciuki!! i szybciutko bedziesz w domu :-)
dmuchawcu moim zdaniem Helenka to sliczne imie :-D zreszta mi sie takie wlasnie podobaja, Zosie, Zuzie, Helenki, Jasie :-)

a co do tsh to ciekawi mnie czy wynik moze byc zmieniony tylko przez ciaze i tylko przez jedna?pierwsza poronilam ale nikt mi nic nie mowil o zlych wynikach, chodzilam do lekarki na nfz, straszna na "odwal sie". Z Adasiem leczylam niedoczynnosc, endokrynolog powiedziala ze to mogla byc przyczyna pierwszej straconej ciazy. Jak Adas mial rok to robilam badania krwi i wyniki tsh itp byly w normie juz. A teraz nikt mnie nie powiadomil zeby bylo cos nie tak... polozna powiedziala po badaniu krwi w 10tyg ze wszystko ok choc nie jestem pewna czy badali tsh.
 
reklama
witam wieczornie

mąż dojechał, uff więc spokojna noc przed nami
ja siedzę u rodziców, dziecko śpi [hihi u babci w łóżku] więc będę miała spokój do rana
ja też się czuję ok [chyba już mi na dobre przeszło - bo i żołądek ok, tylko kaszlu jeszcze mam trochę]
trzymajcie dziewczyny kciuki za jutro - zgarniam młodego do szpitala z tym migdałem - oby znów nei zaczął gorączkować

minnie ty pod hamburgiem mieszkasz?
ja kiedyś mieszkałam w hh, mamy znajomych i w hh i tuż pod - kocham to miasto, chętnie bym tam wróciła [heh muszę poszukać tam mężowi dobrze płatnej pracy ;-)]
mam wstępny plan na majówkę w przyszłym roku tam zawitać, jak Filip podrośnie, ale co z tego wyjdzie to się okaże ;-)
trzymam kciuki za losowanie

natis trzymam kciuki żeby się udało założyć pessar
a ja zmykam spać
dobranoc dziewczyny
 
Do góry