reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Kochane ja tak na momencik, bo obiadek muszę dokończyć ;-)

Chciałam Wam tylko coś powiedzieć : Wiecie że na 100% nie wiemy co w brzuszku siedzi--, dzisiaj pojechałam do mamy, i zapisała nas jutro na USG 4D i dała kasę---Tak strasznie się cieszę, że może czegoś więcej się jutro dowiem, że musiałam się z Wami tym podzielić:tak:

Dmuchawiec Sara ma rację :tak: Zdrówka , i szybkiego pozbycia się wysypki!!!:tak:
 
reklama
Korba - fajna mama. Obu jutro Wam się już konkretnie "rozkraczyło" ;-)
Paulunia - myślę, ze dostaniesz jutro zalecenie zrobienia posiewu. Wtedy dopiero będzie dokładnie gin wiedział jakim lekiem uderzyć.
---
No i wiedziałam że tak będzie - komputer zajęty przez Aro. Dobrze, że w telefonie mogę Was trochę podczytywać. Jak go rano zostawiłam przed lapem, tak jak wróciłam z miasta tak dalej przed nim siedział (przestawił go tylko, bo mu słońce świeciło i przeszkadzało grać). Ech, niech już będzie zdrowy. Już mnie chwilami doprowadza do szału. Udało mu się nawet doprowadzić mnie do łez (w ostatniej chwili mnie zatrzymałam, bo już miałam wyjść z domu, trzasnąć drzwiami i sobie gdzieś pójść na parę godzin odreagować). I to, żeby naprawdę było o co się kłócić... :no:

A pogoda taka cudna, aż się chciało pospacerować... Dziś to by się przydała jakaś cieńsza kurtka, bo w tej zimowej to się tak zgrzałam, że po powrocie od razu do wanny...

Dziś mnie ból złapał w poradni, jak kładłam się na kozetkę. Nie mogłam nogą ruszyć. Ale lekarka stwierdziła, że tak w ciąży może się zdarzać. Ale skoro Młody się rusza (i to jeszcze jak) i to się szybko kończy, to spokojnie. Siedziałam w poczekalni z dziewczyną w 32 tygodniu - ależ miała malutki brzuszek. Sama była przekonana, że u mnie jest bardziej zaawansowana ciąża. A lekarka tylko popatrzyła i stwierdziła, że Mikołaj po prostu będzie Facetem, wielkim facetem...:szok:
 
Korba super!!!! właśnie tak sobie dzisiaj o Tobie myślałam, strasznie jestem ciekawa kto tam w Twoim brzuszku siedzi:)))

Dmuchawiec faktycznie lepiej spróbować wszystkiego po kolei...mam nadzieję, że objawy szybko znikną:/ ehhh Ci lekarze:/

edit: Palin hihihi dobry tekst z tym "wielkim facetem" :))) ja teraz byłam u przyjaciółki która ma termin na 18.03 i brzuszek ma niewiele większy od mojego:/
 
Ostatnia edycja:
korba suuper to czekamy jutro na wieści kto tam w brzuszku siedzi :tak:
PS mama super :tak:

ja też się pochwale właśnie udało mi się zapisać na usg 4d na 6 marca więc już za tydzień :-) będzie taki z wyprzedzeniem prezencik na dzień kobiet ( w końcu Daria też kobietka ):-D

Palin oj faceci jak ich nie ma po całych dniach to nam smutno a jak są cały dzień to nas wkurzają ech skąd ja to znam :-D;-)

acha i duży brzuszek nie równa sie duże dziecko jak i odwrotnie nieraz kobiety z malutkim brzuszek rodzą duże dzieci i odwrotnie ;-):-p więc Mikołaj wcale nie musi być bardzo duży ma po prostu przestronne M1:-D
 
Ostatnia edycja:
Kochane ja tak na momencik, bo obiadek muszę dokończyć ;-)

Chciałam Wam tylko coś powiedzieć : Wiecie że na 100% nie wiemy co w brzuszku siedzi--, dzisiaj pojechałam do mamy, i zapisała nas jutro na USG 4D i dała kasę---Tak strasznie się cieszę, że może czegoś więcej się jutro dowiem, że musiałam się z Wami tym podzielić:tak:

Dmuchawiec Sara ma rację :tak: Zdrówka , i szybkiego pozbycia się wysypki!!!:tak:
Korba jak ja się cieszę !!!! Z niecierpliwością czekam na wieści !!
Na którą godzinę idziecie ? Ja po ciuchu liczę, że jednak to będzie chłopiec ;-)
Kochana mama, nie ma co :)

Pali, u nas też śliczna pogoda. Zrobiłam sobie też spacerki. Najpierw pieszo do gin tak z 20 min w jedną stronę, potem do księgowej i do szkoły a teraz ruszyć się nie mogę :( Zrobiłam obiad i jestem totalnie nieżywa i obolała. A chciałam jeszcze karpatkę upichcić:baffled:

Dmuchawiec jak też bym zrobiła tak jak dziewczyny radzą. Najpierw jeden lek potem drugi.
 
Witam sie i ja :)

U nas pierwszy sloneczny dzien od niepamietnych czasow... mamy fajne czyste powietrze tutaj, ale niestety kosztem wiecznej "angielskiej" pogody. Jak juz wyjdzie slonce to wszyscy przezywaja jak mrowka okres :-D

Kusilo mnie przejsc sie dzis z Michalem na dluzszy spacerek, ale zawsze konczy sie to mega bolem kregoslupa i spojenia. Szkoda, ale coz poradzic. M. ostatnio mowil mi, zebysmy wybrali sie jeszcze przed porodem do zoo w Hamburgu, tylko musialby jakis wozek dla mnie skolowac, bo nie ma szans, zebym tyle km dala rade obejsc na nogach hahha :-p

natis - ciesze sie, ze najgorszy strach juz za Toba, moze Twoj lekarz boi sie o szyjke, skoro krotka i miekka? Trzymam kciuki zeby te wstretne bakterie poszly precz. Fajnie, ze lekarz tak o Ciebie dba.

Korba - ciesze sie, ze psinka juz lepiej :tak: Fajnie, ze bedziesz miala badanie "sponsorowane". Trzymam kciuki za poznanie plci :tak:

Saara - na razie postepow moze nie widac, ale pomysl, ze juz niedlugo wszystko bedzie blyszczace, nowe i pachnace :-) Wiem, ze nie mozesz sie doczekac, ale czekanie na pewno sie oplaci - szybkich postepow zycze.

Dmuchawiec - trzymam kciuki, zeby corcia nie zlapala nic powaznego, oby to byl jakis "drobiazg" Mowisz ze alergia nie? Nic nowego nie zjadla, moze nowy proszek, plyn do plukania, kosmetyk do kapieli??? Kurcze najgorsza jest niepewnosc. Duzo zdrowka dla malutkiej.

Kingusia - strasznie sie o Ciebie martwie, a do swojego lekarza nie mozesz podjechac "awaryjnie"? Tez moze Cie przeciez zbadac! Jak nie masz transportu to bierz chocby taksowke, ale jedz, gdyby znowu cos sie dzialo...

teri - zdradzisz przepis na "szybkie" golabki? Jeszcze nigdy nie robilam takich, a ze uwielbiam jesc a nie lubie robic, to bardzo mnie zainteresowalas :-) Nie musi byc dokladnie, tylko z grubsza o co chodzi.

keks - przede mna tez glukoza - we wtorek...

Milego wieczorka ciezaroweczki :-) Dzis losowanie totka, m. jest tak zapracowany i zestresowany, ze chyba z podskoku wybilby dziure w suficie, gdybysmy cus wygrali ;-)
 
Dziewczyny oto i moje wyniki, coś mi tsh podskoczyło (ostatnio miałam 1,78) ale niby w ciązy niemiarodajne jest i może skakać, nie powinno przekroczyć 2,5 i powinnam zrobić Ft3 i Ft4 i jeszcze AntyTpo dobrze by było. Do endokrynologa muszę iść na wizytę. No i leukocyty podwyższone, kurde raz ok, raz podwyższone skaczą jak na bungee, no i neutrofile podwyszone (nie wiem co to jest) ...
A jak z moczem??? Robić posiew???

Scan10001.jpgScan10003.jpgScan10006.jpg
 
Isis dzięki za link do sklepu :happy2:

Robaczku z tego co twoja gin powiedziała wynika więc , że do naszych bóli kręgosłupowo-plecowo-ogonkowych trzeba się w ciąży przyzwyczaić, a a tym ketonalem w ciąży jestem zdziwiona, myslałam, że to raczej za mocne na ciążę.
Anula na jęczmień to ja tylko obrączkę złota używałam, więcej sposobów nie znam :baffled:

Nika trzymam kciuki za wyniki z tomografu mamy !
Anilek co do magnezu to mi lekarz zlecił 3x1 cały czas, niezależnie od spięcia brzucha.

Korba super twoja mama pomyślała, niech jutrzejsze "podglądactwo" rozwieje wasze wątpliwości :happy2:.
 
reklama
Korba super że już jutro masz to USG :-) ekstra prezent od mamy :-)
Minnie nie martw się, u mnie już ok ;-)
Isis niestety z tymi wynikami nie pomogę...

Weszłam do jednego sklepu i mieli takie śliczne kurtki wiosenne. Takie troche dłuższe, idealne na rosnący brzuszek... a ja bez kasy :-( to okropne :-(
 
Do góry