reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Korba a wiesz, że coś w tym jest. Trzeba było wybrać inne imię:-D Moja też straszny rozrabiaka ale to po mamusi:-D Tata czyta jej bajkę ale czy zaśnie to nie wiem

Dziewczyny teraz widzę, że z Julią w 9 miesiącu takiego brzucha nie miałam co teraz w 6. Z nią w dniu porodu normalnie się moglam ogolić a dzisiaj ledwo i to z lusterkiem. Zajęło mi to 1,5 godz. Aż się boję co będzie dalej
 
reklama
Korba a wiesz, że coś w tym jest. Trzeba było wybrać inne imię:-D Moja też straszny rozrabiaka ale to po mamusi:-D Tata czyta jej bajkę ale czy zaśnie to nie wiem

Dziewczyny teraz widzę, że z Julią w 9 miesiącu takiego brzucha nie miałam co teraz w 6. Z nią w dniu porodu normalnie się moglam ogolić a dzisiaj ledwo i to z lusterkiem. Zajęło mi to 1,5 godz. Aż się boję co będzie dalej

Mam tak samo, też ostatnio z lusterkiem jechałam z tematem, dajcie spokój zmachałam się strasznie :szok:

A więc kochane uważajcie na imię JULKA :-) chociaż nie słyszałam żeby któraś z Was tak chciała dać na imię swojej córeczce ;-)
 
Ostatnia edycja:
O Kari, dobrze, że się odzywasz, bo już się niepokoiłam.

Natisku, oczywiście, że kciuki zaciskam z całych sił !!!

Chciałam coś jeszcze pisać ale całkiem już nie wiem co :)

Edit: a ja jeszcze daję radę bez lusterka, ciekawe jak długo ...

Fioletowa, kciuki &&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Nadrobiłam :) i już nie wiem co której mam odpisać :D
Natis trzymam kciuki za wyniki z posiewu.
Korba fajnie masz z tym usg :)
Ja jutro rano na glukoze... już na 100%, teściowa przyjeżdża do małej więc nie mam wyjścia :D
Ciężka noc przede mną.... maż do roboty wstaje o 4.. ja leki o 5 a o 6:30 trzeba wstać i do lab się pozbierać....
Miłej nocki
 
Witajcie porannie...

ja zaraz do pracy ale miałam ciężką noc z wybudzeniami:baffled:
Powiedzcie mi czy smarujecie sobie czymś nogi? chodzi mi o ewentyalne zylaki czy bóle nóg, ich ciężkość.
Wiem, że w innym wątku pisałyście o rozstępach ja póki co nie mam (nadmiar skóry dopiero mi się wykorzystuje:-D).
 
Katka - dzień dobry :happy: Nogi najlepiej codziennie trochę potrzymać wyżej, dać im odpocząć. Mi Aro często je trochę masuje, co też poprawia krążenie. U mnie skóra całego ciała jest strasznie wysuszona - nogi to już wogóle - więc ja smaruję po prostu balsamem. Ale niczym konkretnie na żylaki (mam nadzieję, że się nie pojawią).
 
hmmm wszystkie jeszcze śpią..? :):):)

Katka ja tylko balsamem...

Skoro tu taka cisza biorę się za sprzątanie. Postanowiłam zrobić przegląd ciuchów i pozbyć się ich nadmiaru z szafy...:) Muszę się wyrobić zanim Piękny wróci z pracy bo on nic nie chce wywalać bo: "Przecież to było fajne", "wiesz ile za to kiedyś zapłaciłem?" "Może się jeszcze przyda..." a są rzeczy w których od 3 lat nie chodził i na pewno już ich nie założy!!!
 
Witam się z drożdżówką i kawką;-)

Jeny kochane jak mnie bolą plecy :-( koszmar jakiś, muszę sobie kupić tą maść co Robaczek mówiła, cały czas bolały mnie tylko wieczorem a teraz już od samego rana.

Całą noc śniło mi się to moje dzisiejsze USG i na przemian raz , że lekarz mówił że to dziewczynka a drugi raz ,że chłopczyk, I bądź tu mądry ;-) Ja myślę , że to będzie jednak córeczka hmm zobaczymy:happy:

U nas dzisiaj słonko od rana , ale rano było -3 stopnie, ponoć w ciągu dnia ma być +5, zobaczymy.

Życzę Wam miłego dnia:tak:

Smile, U nas jest odwrotnie, to ja jestem taka śmieciara :tak: Zawsze jak przebieram ciuchy to tak jak Twój mąż " kurcze może się przyda, a może po ciąży schudnę i to założę " masakra. A też mam w szafach ciuchy których po parę lat nie zakładałam na siebie;-)

Natisku, Jakie wieści masz dzisiaj dla nas?? Cały czas myślę o WAS dziewczyny ;-)

Julix, :-pAaa ty też Julka , uwielbiam to imię... ciekawe czy moja Julka też jak będzie nastolatką da mi popalić;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam z rana, na północy wreszcie słońce :D od razu humor jakiś lepszy. Jędrek dzisiaj też ładnie rano mnie zaskoczył, bo sam pognał na nocnik. On ma 2 lata, a siada na nocnik z gazetą :) Tak to jest jak podglądał mamę hehe
Co do Julek, potwierdzam. Też mam tak na imię i byłam niezłym rozrabiakiem, dałam rodzicom popalić :)
Miłego dnia życzę wszystkim
 
Do góry