reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Isis chwal się co kupiłaś ???????????? :-) jak ja uwielbiam oglądać Wasze zakupy tylko potem ja też zaraz chce takie mieć hahha ;-)

natis to chyba o 6 rano byłaś na c&a bo jak ja byłam o 8 to juz było tylko to co zostało z wczoraj czyli niewiele ;-) kurczę pojechałabym do c&a tylko u nas pogoda że lepiej nie wyjchodzic/ nie wyjeżdzać na wczorajszy lód dziś od rana sypie snieg więc jest takie zdradzieckie ślisko bo wydaje się że śnieg to nie slisko a pod spodem jedna ślizgawica wole nie ryzykować a wczoraj żeby mi szyby w aucie odmarzły stałam pół godziny i grzałam bo była jedna wielka gruba skorupa lodu :szok:

Inez suuuuper ale nie mogło byc inaczej kochana tyle kciuków było zaciśniętych że musiało byc dobrze :tak: teraz możesz juz odetchnąć i cieszyć się zdrowym synusiem :tak:

Katka no to ładnie jak te bóle sie zaczynają w zaawansowanej ciązy jak ja juz teraz czasem sie ruszyć nie mogę nie wiem co bedzie na wiosne :szok:

Dmuchawiec mój mąż podobny do Twojego jesli chodzi o ciuchy on zawsze ma pełną szafę i nigdy niczego nie potrzebuje :szok: ale on jest mechanikiem więc w normalnych ciuchach chodzi rzadko haha w pracy ma roboczy kombinezon wiec jego ciuchy nawet po 2 latach wyglądają jak nowe ;-) śmieję sie że jego taniej ubrać jak wyżywić hah;-) a Twój mundurowy ??????????

jupi jupi dziś 2 z przodu :-) nareszcie !!!
jeku ale nam leci dopiero co pamietam jak cieszyłam się z II kresek i nie mogłam w nie uwierzyć a tu juz POŁOWA mięła jeszcze 4 miesiące i bedziemy tulić nasze skarby :-D chociaz te 4 miesiące to dla mnie cała wieczność:sorry: zwłaszcza jak teraz sie zaczynają wszystkie bóle mi tez łatwiej wyliczyć co mnie nie boli niż co mnie boli hah:-p


dziewczyny a Palin to przecież ślub w styczniu bierze więc Panna Młoda zabiegana pewno :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
DMUCHAWIEC - to musiałabyś mojego zobaczyć w stroju niewyjściowym, tzw. wieczorowo-domowym :-D:-D:-D. Czasem przy nim i Kiepski wysiada ;-). Ale ogólnie to chyba nie mogę narzekać :-).

TERI - o. 7.30 byłam. Dla Natki było kilka nowych rzeczy, fajny kardigan za 19,90zł. Polowałam na niego od wczoraj, ale był niedostępny, a dziś dostępny.
Dla Maluszków- Dziewczynek były śliczne śpioszki jasno albo ciemno różowe z kaftanikami. Tylko welurkowe i zastanawiałam się czy nie będą za ciepłe na maj/czerwiec. Zanim się zastanowiłam, przeliczyłam w głowie co już mam to już ich nie było. Ale to zdecydowanie nowe rzeczy, bo wczoraj ich nie było. Spodni też przybyło, ale nie kupowałam nic.
Dzisiaj tylko Natce i Darkowi :).
Widziałaś te kurteczki niemowlęce??? Darek wczoraj kupił tą szarą :-) mówił, że nie może się oprzeć :)

ARIENA - trzymam kciuki!!!
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, mój lekarz wczoraj niestety się rozchorował i uciekł, pocałowałam klamkę w przychodni :/ Szkoda, ze nie raczyły baby z recepcji zadzwonić i łaskawie o tym powiedzieć... Durne krowy, a my przez pół Szczecina jechaliśmy... Ale kolejna wizyta jutro o 8 rano :) Tylko mój Przemek do pracy, a lubię, jak on ze mną chodzi, bo zawsze ma głowę na karku i wie o co wypytać, a teraz mieliśmy podpytać lekarza o szczecińskie porodówki, bo chcieliśmy się wybrać pozdwiedzać wszystkie, sprawdzić personel i warunki, a porodówek w okolicy aż cztery :)

Zahaczyliśmy w drodze powrotnej do moich rodziców, bo nie widziałam ich chyba od sylwestra jak zawieźliśmy im psa. Tata stwierdził, że już wyglądam jak mamuśka :) A i na wadze mam kolejny kg, czyli ważymy już z maluszkiem 59 :)))

Co do wspomnianych przez was wcześniej bólów - mnie męczył strasznie kręgosłup w okolicy lędźwiowej, ale to około 2 miesiące temu, teraz mam spokój, może dlatego, że staram się chodzić dużo na spacery z psem, a taka pogoda i śnieg tylko zachęcają :). Teraz z kolei nie dosypiam przez bóle bioder, jak długo śpię na jednym boku... Ale da się znieść, wolę to, niż kręgosłup!

Wczoraj zabraliśmy rodzicom steper i zamierzam ćwiczyc codziennie żeby chociaż troch zadbać o rosnącą dupkę :) Czy któraś z was ćwiczy w domku? Lekarz mi zabronił chodzić na fitness dla kobiet w ciąży bo mówił, że to tylko marketing i nie wiadomo nawet czy prowadzący są wyspecjalizowani do tego by trenować ciężarne i powiedział, że jak chcę ćwiczyć to tylko w domu.
 
Ostatnia edycja:
kurcze muszę jutro wejść o 7 tylko że ja śpię do 8 no nic jutro budzik i heja ;-) widziałam te kurteczki są śliczne mi sie podoba tam jest taka biała ale jedna kurtkę mi sie nie opłaci jakbym więcej kupowała to na pewno bym ja kupiła :tak:
 
Dzięki dziewczyny... Powiem Wam, że chyba zakwasy będę miała na ramionach, bo czuję, jakby mi z tona kamieni spadła...

Chcieli mnie do tej poradni genet. zapisać na połówkowe w 22 tyg., ale się nie zgodziłam, tym bardziej, że mój prowadzący lekarz zapowiedział, że zrobimy je u Niego.. Szczerze mówiąc, to Jemu bardziej wierzę, bo On od początku mówił, że wszystko będzie dobrze, obadał mnie na wszystkie strony i zapewnił, że dziecko na 99% jest zdrowe.. A złe wyniki testu PAPP-a mogły wynikać z tego, ze lekarka nie zrobiła w badaniu usg, podstawowych, najważniejszych do oceny wady parametrów, tj. przepływów.. Napisała: "nie do oceny", bo stwierdziła, że za bardzo się młode rusza i nie da się zbadać, ale myślę, że trzeba było się po prostu bardziej przyłożyć do tego, a nie gadać z pielęgniarka o złym ogrzewaniu poradni :confused2: No, ale to przecież mój stres... :wściekła/y: Dwa dni wcześniej mój lekarz te przepływy sprawdził i było ok, sprawdził je też po wynikach PAPP-y i był przekonany, że dziecko jest zdrowe.. Było mi lżej, ale starałam się nie nastawiać, dopóki nie dostanę ostatecznych wyników..
Teraz mogę dopiero odetchnąć i na nowo cieszyć się ciążą i z usług tej poradni genet. nie mam zamiaru korzystać i innym będę ja odradzać..:crazy:
 
Ines Gratulacje!!!!!! CO to za poradnia??

Wisieńka świetny tort! Nie został kawałek??

Palin w sobotę żoną zostanie :tak:

Fioletowa zdrówka dla Arturka i leż ile się da:tak:

Co do strony C&A to ja z wykupieniem asortymentu nie mam nic wspólnego u nas wyprawka gotowa od 2tygodni ;-)
 
Dzien dobry

Ines super wiadomosci przyniosłaś :)
Cisze sie z dzidzią wszystko ok!
To chyba kamien z serca potworny spadł, co??


Ja znowu tylko o sobie...
Melduje sie dzieczyny. Jest troche lepiej, ale tylko odrobinkę.
Wybieramy się na małe wakacje, ale narazie nie wiemy gdzie sie wybrac.

Irek w koncu pozbył sie bandaży, Krzysiek chory, zakatarzony siedzi w domku. Wiec wesoło jest, bo mały nie daje sie nudzić nic a nic.

Macie już wyprawki??

Ja conieco kupiłam dla maluszka i w ten weekend zawiozłam do bratowej. Przyda jej sie.

Palin juz po slubie czy za tydzien?? Bo nie pamiętam w która sobotę to miało być :sorry:
Mam nadzieje, ze sie imprezka udała, albo uda jesli jest za tydzień ;)
 
reklama
No co Ty??? :szok:
Może dr. Tatiana czy Tamara nie była za miła ale nie było najgorzej.
Wyniki bardzo dobre. 31 mam usg z echo serca.

XEZ witaj.
MIło, że zajrzałaś. Pali ma ślub 26 czyli w tą sobotę.
 
Do góry