reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Natis ja za luteinę cały czas płacę 29zł. Teraz mam 2*2 więc potrzebuje na miesiac 4 opakowań. Nie powiem trochę kasy idzie ale co zrobić. Tylko raz dostałam refundowaną z wypisem ze szpitala.

Dzisiaj tak mnie siostra wkurzyła, że wypłakałam się za wszystkie czasy. Nie wiem jak można być tak podłą, chamską osobą:wściekła/y:
Jutro o 11 pogrzeb dziadka. Jako, że mój tata ma z rana rehabilitację i wizytę w zusie pojechała na niego tylko moja mama z ciocią i jej mężem. Na miejscu jest już reszta rodzeństwa. Chciałabym jechać ale nie będę ryzykować tym bardziej, że małej nic nie przechodzi. Już nie mogę się patrzeć jak ona się męczy :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wieczorowo ;-)


Ja dziś miałam zabiegany dzionek, troszkę Was nadrobiłam ale nie do końca :eek:
Też się w C&A obkupiłam dziś trochę - masakra :-) A wczoraj na allegro jeszcze fajne dzinsy wylicytowałam za 37zł :-)
Dziewczynki nic dziś nie napiszę, zmykam spać, jutro nadgonię ;-)

Miłej i spokojnej nocki Wam życzę ;-)
 
Ło matko! Ale bym zjadła czereśni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja ostatnio na jednym z blogów zobaczyłam truskawki i truskawkowe pole (dziewczyna pisze z Florydy). Potem przez tydzień miałam ten obraz przed oczyma :-D

Sa-ra no tak jakby mnie ktoś kopnął...ale wyraźnie czuję, że to jakby kość mnie boli.
Wujek google podpowiada (ból łona, kości łonowej w ciąży), że to normalny ból ale w późniejszych tygodniach 28 -30....boje się,że potem może być gorzej:crazy: skoro już teraz się zaczęło.
 
Witam się z rana ;-)

Fioletowa, Trzymam mocno kciuki!!!!! Zobaczysz wszystko dobrze się zakończy, a Ty kochana odpoczywaj jak masz chwilkę- dbaj o siebie.:tak:

Dziewczyny jak ja ostatnio nie mogę wstać z łóżka jak budzik o 6 dzwoni---tak tego nie lubię, że czekam na weekend jak na zbawienie ...

Dzisiaj wizyta i jak zwykle mam już stresika od samego rano:sorry:

U nas masakrycznie zimno niby - 10 , ale telefon pokazuje że odczuwalna temperatura przez ten paskudny wiatr - 17:szok: buuu
 
Witajcie.
Jesteśmy już w domu. Wczoraj nie mogłam dojść do siebie po podrózy a dziś czeka mnie wielkie rozpakowywanie i sprzątanie i gotowanie...Huk roboty. 18 macka się udała aż nad to! Goście siedzieli do 2 nocy a solenizant nazbierał kasy po pachy i kupuje sobie laptopa. Wstawiam wam 18stkowy torcik. Młody gra na basie)))).
U nas dziś -14. Zaprowadziłam Milę do przedszkola i myslałam, ze zmarzniemy a tu się okazalo, ze jest bezwietrznie, rześko i przyjemnie. Teraz pije mleczko i jem chlebek z konfiturą truskawkową własnego chowu na ciepło. I pomyśleć, ze przed ciążą słodkie śniadanie dla mnie nie istniało. :-D
Mam nadzieję, ze od dziś uda mi się być na bieżąco ))))Na razie życze Miłego dnia i lecę do obowiązków.

Fioletowa
zdróweczka dla was i siły i spokoju.
Korba &&&&&&&& za wizytę
 

Załączniki

  • IMG_5204.jpg
    IMG_5204.jpg
    36,1 KB · Wyświetleń: 39
Też się witam!

Korba Ty pracujesz, że musisz wstawac tak wczesnie? Nie wiem jak dajesz rade. Ja dzis byłam w laboratorium i ledwo się o 7ej zwlokłam z łóżka:confused2: Powodzenia na wizycie!!!

Fioleciku- cieszę się że jednak prawdopodobnie sprawy nie wyglądają aż tak źle:tak:

Wisieńka tort pierwsza klasa!:tak:
A jeśli chodzi o bóle to mnie zdecydowanie najbardziej dokuczają plecy:-(. Jak rano nie zrobię porządenej rozgrzewki, to potem ledwo się ruszam. A czasem i rozgrzewka nie pomaga- boli mnie w krzyżu i promieniuje na pośladek i nogę- no masakra to jest jakaś!!!!:no:

Tyle mi dzisiaj krwi upuścili (4 probówki:eek:) że chyba mam prawo opędzlować czekoladę, nie?:laugh2:

Miłego dnia!
 
hej
jestem w końcu z własnego kompa, z łóżka grzecznie
dziecko właśnie pojechało do przedszkola, oby tam było ok

natis moja ginka już mi dawno mówiła że lutka od któregoś tyg nie bedzie refundowana, dlatego zrobiła mi zapas - mam jeszcze w domu chyba z 5 pudełek dopochwowej, a jak sie skonczy to niestety też czeka mnie pełnopłatna
 
reklama
natis moja ginka już mi dawno mówiła że lutka od któregoś tyg nie bedzie refundowana, dlatego zrobiła mi zapas - mam jeszcze w domu chyba z 5 pudełek dopochwowej, a jak sie skonczy to niestety też czeka mnie pełnopłatna
kurcze, nie wiedziałam o tym, też zrobiłabym zapas. Tak więc dziewczyny przed 20tyg. bierzcie zapas Luteiny!!!

FIOLETOWA - mam nadzieję, że z synusiem będzie już tylko dobrze. Myślę o Was i trzymam mocno kciuki!


INES - ale się cieszę!!!:-D:-D:rofl2: Wspaniałe wieści, w ogóle innych nie dopuszczałam :).


KORBA - ja też codzienne pobudki o 6-8 i chodzę jak zombie, raczej leżę. Czasem udaje mi się później zasnąć, ale to znów śpię do południa i nie wiem co gorsze:baffled:.


Zajrzałam dziś znowu na stronkę C&A - rzucili kilka nowych rzeczy dla Maluszków, ale rozchodzi się to w tempie ekspresowym, zanim się zastanowiłam to rozmiar już znikał.
Dziś za to obkupiłam troszkę męża, bo biedny narzeka, że nie ma w czym chodzić, a nie ma kiedy się wybrać do sklepu.
Do tego moja mama zrobiła pranie i chyba z 6 jego swetrów zmieniło rozmiar. Chodzi wkur.... i klnie, bo wszystko ma za małe :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry