reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
u mnie dziś szaleństwo córki dostały nowe rybki konkretnie to12 neonów czarnych:-Dsiedzą i obserwuja -zgraja neonów 12czarnych i 10czerwonych:-Djeak sie sypnie jedzonka to sie jak piranie rzucają:-D
 
Hej hej. U nas od rana mikołajkowo :) Mała znalazła prezenty pod oknem :) Poźniej ma przyjśc prawdziwy mikołaj :)
U nas jest tak że na Mikolaja piszemy list (mała po swojemu:p robi ślaczki) Dajemy P a on idzie do pracy i tam spotyka mikołaja i daje mu list :) Pod choinke raczej tak symbolicznie dostaje od nas (ale do teściowej zjezdza się troszkę rodzinki i od nich zawsze coś dostaje wiekszego)
Jest troszke śniegu u nas :) Mala się ucieszyła
Smile dobrze że wszystko jest ok i dzidzia duza i zdrowa :)
Kciuki za dzisiejsze wizyty :)
 
hej

no nie nadrobię, nie ma opcji
za duża produkcja

dziś zawiozłam małego do przedszkola, zaliczyłam dwa razy krawężnik, ale to i tak pikuś, bo jedna babka przy przedszkolu to się do rowu wpakowała
ech zima

smile fajne wieści

ja lecę jeszcze na zakupki - trzeba resztki do prezentów mikołajkowych dla siostrzeńców męża dokupić
i muszę wysłać zamówienie, mam nadzieję że w centrum będzie lepiej na drodze niż tu :-(
 
Smile no widzisz :) bardzo się cieszę, że dzieciątko zdrowe ! Aczkolwiek innej myśli nie dopuszczałam, dosyć już złego tu się nadziało. A z piersiami to jak z innymi ciążowymi dolegliwościami, dziś są jutro ustępują. Bardzo się cieszę, że masz taki prezencik :)

Dziś rano poszłam dać kociakom jeść i nie było jednego małego. Przeszukałam cały dom, straciłam kupę czasu ( młody przez to spóźnił się do szkoły ) no i kota nie ma. Ale cały czas słyszałam ciche miałczenie - nie odkryłam skąd dochodzi. Wychodzimy z domu a na progu siedzi kociak - całą noc spędził na dworze - kiedy i jak się wymsknął to nie mam zielonego pojęcia. Dobrze, że nie zamarzł bo było -8 st. Fakt persik, futro grube. A Kotka całą noc miałczała, pozamykałam drzwi do sypialni bo spać nie mogliśmy i teraz już wiem czemu była taka niespokojna.

Natis jak dziś, mam nadzieję, że co dzień to lepiej !
 
Smile4u jak dobrze że jest wszystko ok w sumie to nie moglo byc inaczej tyle kciuków zacisniętych to musiało byc dobrze :-D

Robaczku mój ma 9 lat i nadal wierzy ( tak mi sie wydaje ) jest jedynakiem jeszcze wiec nie mial go kto uswiadomic za wcześnie rok temu zapytał : a czy te prezenty to wy czasem z tata nie kupujecie a ja na to no coś ty to Mikołaj chciałam żeby wierzył jak najdłużej wtedy te świeta maja dla dzieci taka magie ... u nas jak był mniejszy i uczył sie pisac i czytać 6 grudnia rano na parapecie znajdował książeczkę taką do pisania literek i liścik że jak Mikołaj przyjdzie na wigilie to musi byc cała zapisana i tak dziecko do świat miało zajecie zawsze wybierałam taka najgrubsza jaka była kurcze takim małym dzieciom można każdą bajke wcisnąć a one tak wierzą :-D:-D
 
reklama
hej, hej... czy raczej.. HO HO HOOO... :-)

Smile uffff...... super wieści!!!

Dziewczyny, przykro mi z powodu nieporozumień, z Waszymi M.. Ja mam to szczęście, że mój narzeczony jest baaaaardzo ugodowy i jeszcze nigdy się nie kłóciliśmy.. Myślę też sobie, że to z racji naszego wieku i doświadczeń życiowych.. wiemy już, że szkoda czasu na fochy, kłótnie, no i ogólnie chyba jesteśmy dobrze dobrani :tak:

Co do mikołajek, to ja zawsze pokrzywdzona trochę, jako dziecko byłam, bo 6 grudnia mam urodziny i zawsze to o jeden prezent mniej był :-)

Udanego dnia dziewczynki... pięknie, słonecznie się zrobiło... :tak:
 
Do góry