reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Natis, spokojnie nic sie nie stało :) Ja po swoich snach mam gorsze zgnębienie :) a sny mam okropne. Chociaż dzisiaj było juz ok :)

Mi też się straszne rzeczy śnią!

a no [pije :) jedna łyzeczka rozpuszczalnej, łyzeczka cukru i poł na pół z mlekiem. Raz nie wypiłam i myślałam że mi głowa pęknie :cool2: Takie moje uzaleznienie. Fajki rzuciłam kawy nie odpuszcze. A Własnie dziewczyny które paliły na poczatku?? Palicie dalej?

Ja rzuciłam fajki w dzień w którym test wyszedł pozytywnie - bez żadnych problemów! Wizja Bąbelka w dymie nikotynowym jakoś mnie skutecznie powstrzymała. Przed Olivierem nie paliłam 6 miesięcy - cały okres starań o niego. Jak miał rok zaczęłam palić spowrotem. Ogólnie strasznie długo jestem w nałogu - jakieś 10lat pewnie. Może po tej ciąży już nie wrócę do palenia? Nie lubię widoku ciężarnej z fajką a Mama pchająca wózek z papierosem w dłoni :no: (niestety mam dużo takich znajomych :-()

My dzisiaj na zakupy :-D Śnieg za oknem jak ta lala a dziecko butów zimowych nie ma. Kurtka też na styk więc wyjścia nie ma. Rośnie mi to Dziecie moje tak szybko:sorry:

Miłego dnia
 
reklama
Kochane, dla rozwiania wątpliwości ;-):

Kalkulator płci dziecka - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl

hej a mi z tego kalkuratora się sprawdziło z synkiem wyszło że chłopiec a teraz wyszła dziewczynka !!!!!

witam się w ten pochmurny deszczowy dzień ja od 6 rano już nie śpie obudził mnie ból brzucha :no: wystraszylam sie ale to chyba wzdecia masakra też macie takie wzdęcia ? normalnie czuję jakby mi się kiszki skręcały :-(

mamakubulki mam podobne upodobania kulinarne też chlebek z masełkiem i pomidorkiem ewentualnie z dzemikiem bo wedliny nie rusze śmierdzi mi okropnie jak otwieram lodówkę to wstrzymuję oddech :eek: i tez mam pryszcze co sie ucieszę bo juz ładnie zejdą to rano budze się z nową dostawą :wściekła/y:
a w poniedziałek wizytuję juz nie mogę się doczekać ciekawe czy mój gin zaloży mi juz kartę
mimo brzydkiej pogody życzę miłego dnia :-)
 
Witam w pochmurny , zimny dzionek. Mnie też dziś coś boli brzuch , też jakby skręt kiszek :(. Mam nadzieję , ze szybko minie. Tak wolno płynie czas do następnej wizyty... Ja aktualnie nie palę od 3 miesięcy, wcześniej popalałam. Miłego dnia wszystkim , pomimo chłodu na zewnątrz.
 
Witam w ten beznadziejny śniegowo-deszczowy dzień :-)


a no [pije :) jedna łyzeczka rozpuszczalnej, łyzeczka cukru i poł na pół z mlekiem. Raz nie wypiłam i myślałam że mi głowa pęknie :cool2: Takie moje uzaleznienie. Fajki rzuciłam kawy nie odpuszcze. A Własnie dziewczyny które paliły na poczatku?? Palicie dalej?

Ja paliłam ale jak tylko zaczęły się mdłości od razu mnie odrzuciło i nie palę, z córą miałam tak samo (tylko, że ja w sumie dużo nie paliłam dziennie), kawusię piję pół na pół z mlekiem rozpuszczalną;-)

Na mdłości ponoć dobre są tabletki Mamarin - idę właśnie zaraz do apteki odebrać, bo wczoraj zamówiłam ;-)

Ja też do sklepu z młodą jadę po buty zimowe, bo nie ma :-)

A z kalendarza Natis wyszedł mi synek :-)
 
sa raa my tez dzisiaj na zakupy bucikowe dla malej jedziemy. Ja tez rzuciłam fajki jak wyszły dwie krechy, tzn dopaliłam paczke do wieczora a od rana nic i nie ciagnie mnie. Zobaczymy po porodzie.
U nas dziadkowie z jednej i z drugiej strony beda mieli drugie wnuczę:) Oczywiście pierwsze i drugie mają od nas :)
 
Też się witam w ten deszczowy dzień!

Całą noc u nas lało, wieczorem padał śnieg, a potem już tylko deszcz. Bardzo kiepsko dziś spałam, budziłam się co chwilę i zasnąć nie mogłam. Do tego mój pies całą noc łaził tam i z powrotem - miałam już opcję zamknięcia jej w łazience :). Jak wchodzi to cielsko na schody to jakby się dom walił, do tego mam światełka schodowe na czujnik ruchu z myślą o dzieciach zrobione i niestety całą noc się gasiły i zapalały - a nie chciało mi się zejść i wyłączyć. Wolałam leżeć i się wkurzać :).

Pisałyście o pryszczach - niestety moja twarz jak po bombardowaniu wygląda. Pryszcz na pryszczu pryszcza pogania :). Do tego jestem blada, sińce pod oczami, no i gruba. Wyglądam jak po bliskich spotkaniach z czołgiem. Do tego mój mężuś chciał być wczoraj miły i mówi :'Kochanie, ale się słodko na buźce zaokrągliłaś...'. Chciałam go zabić.

MatkaEwa - też mam takie bóle brzucha, jakby jelit. Zawsze miałam problem z jelitami, a teraz to już zupełnie. Rano nie umiem siku zrobić, bo tak boli mnie całe podbrzusze (ale to właśnie jelita). Z córcią pamiętam, że miałam podobnie.

Mi z kalkulatora wychodzi druga dziewczynka ;-). Zastanawiam się skąd taka 'skuteczność' tego kalkulatora. W Stanach podobno sprawdzalność na poziomie 85%, jak dla mnie przypadek ;-). Wierzę jedynie w metodę dot. plemników (nie pamiętam jak się nazywa ta metoda). Przed owu zostają dziewczynki (są powolne, ale dłużej żyją), w owu chłopcy (są szybcy, ale krotko żyją). Z Natką tak właśnie było.

Isis - dzięki za podpowiedź z tabletkami. Faktycznie słyszałam już o nich, też je sobie zamówię, bo mdłości mnie wykończają.

Mój M. wyręczył mnie wczoraj i kupił Natce butki - kozaki. Całkiem fajne, jak dla dorosłej kobietki :). Kurtkę kupiłam w zeszłym roku na wyprzedaży za połowę ceny. Ostatnio często tak robię, kupuję na koniec sezonów większe rzeczy na kolejny rok.
 
Ostatnia edycja:
no to mi też wychodzi dziewczynka :) z kalendarza chińskiego :). Jakoś do chińszczyzny nie mam zbytnio zaufania :). Ale może być córeczka - właściwie obojętnie kto, byle zdrowe. Syn chciałby oczywiście brata. Ja też słyszałam o metodzie im bliżej owulacji zapłodnienie to będzie chłopczyk i w moim przypadku , do tej pory się sprawdziło. Bóg jeden wie kto tam w naszych brzuszkach rośnie. Ból brzucha przeszedł , trochę mnie przeczyściło i jest już ok. Pryszcze mnie nie dopadły , za to ciałka przybywa... oj przybywa...
 
reklama
W tym kalkulatorze tez wyszla mi dziewczynka.. ale mam cichutka nadzieje ze bedzie chlopczyk ;)

U mnie tez pada snieg ! strasznie mocno..
juz zima zaglada ?
mialam nadzieje ze jeszcze dlugo nie ujzymy sniegu :/

..Tak jak zawsze przesypiałam całe noce tak teraz sie cały czas budze, spac nie moge.. do tego okropnie boli mnie gardlo i am zatkany nos ! musze wybrac sie dzis do apteki.. Martwie sie, mam nadzieje ze zwykle przeziebienie nie wplynie jakos negatywnie na rozwoj mojego malenstwa :(
 
Do góry