reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Maajuniaa mój ginekolog radził mi żeby brać rutinocsorbin w razie lekkiego przeziebienia.
Też mam nadzieję na chłopca chociaż wyszła mi dziewczynka :p ale co ma być (a właściwie już jest) to będzie ;-)
 
reklama
Wlece dzis do apteki zapytam o cos na bol gardla.. moze mi doradza, w koncu musza sie znac co kobitki w ciazy moga a czego nie :) 

Trzymamy kciuki za chłopczyków.. :cool2: 
Oczywiscie najwazniejsze zeby bylo zdrowe :-)
 
Ja właśnie nie wiem co bym chciała, dokładnie Maajuniaa, najważniejsze, żeby było zdrowe :)
A mnie naszło na sok ze świeżych wyciskanych owoców, byliśmy w tesco, nakupiliśmy owoców i pije własnie sok z pomarańczy, grapefruita, marchewki, cytryny, jabłka i gruszki ;)
A dziś ogólnie nie mam żadnych objawów, dobrze się czuję, tylko ta pogoda mnie dobija :(
 
No to niech Ci soczek na zdrowie wyjdzie.. Ja najgorsze jest to ze sama nie wiem na co mam ochote :|
A zdjęcie.. juz tlumacze..
W prawym rogu strony masz USTAWIENIA
pozniej po lewej stronie poszukaj EDYTUJ AVATAR

Opcja 2 - Wgraj obrazek ze swojego komputera:


I tu juz szukasz zdjecia.. tam masz wymogi jakies.. jeslki zrobisz i ci sie nie pojawi to musi byc mniejsze pewnie ;)
 
No to niech Ci soczek na zdrowie wyjdzie.. Ja najgorsze jest to ze sama nie wiem na co mam ochote :|
A zdjęcie.. juz tlumacze..
W prawym rogu strony masz USTAWIENIA
pozniej po lewej stronie poszukaj EDYTUJ AVATAR

Opcja 2 - Wgraj obrazek ze swojego komputera:


I tu juz szukasz zdjecia.. tam masz wymogi jakies.. jeslki zrobisz i ci sie nie pojawi to musi byc mniejsze pewnie ;)

Dziękuję :) W ogóle bym nie wpadła, ze to w ustawieniach będzie :)
 
Witam :)

Widzę, że o śniegu mowa. U mnie szaro i ponuro. Szkoda bo mała już z niecierpliwością czeka na śnieg:-D My na szczęście kozaki już 3tyg temu jej kupiliśmy. Został mi jeszcze kombinezon 2-częściowy do kupienia ale to po weekendzie.
Dziewczyny potrzebuje dobrego sprawdzonego sposobu na zaparcia. Umre poprostu :(

Mój właśnie zabrał małą na plac zabaw. Troszkę sobie pobiega to będzie lepiej spała
 
Witam :)

Widzę, że o śniegu mowa. U mnie szaro i ponuro. Szkoda bo mała już z niecierpliwością czeka na śnieg:-D My na szczęście kozaki już 3tyg temu jej kupiliśmy. Został mi jeszcze kombinezon 2-częściowy do kupienia ale to po weekendzie.
Dziewczyny potrzebuje dobrego sprawdzonego sposobu na zaparcia. Umre poprostu :(

Mój właśnie zabrał małą na plac zabaw. Troszkę sobie pobiega to będzie lepiej spała


Ale Ci fajnie, już masz odchowaną córeczkę, a teraz druga dzidzia w drodze :)
 
Ale Ci fajnie, już masz odchowaną córeczkę, a teraz druga dzidzia w drodze :)

Wiesz z jednej strony się bardzo cieszę a z drugiej boję się reakcji Juluni na maleństwo. Boje się tej zazdrości itp. Jakoś będziemy musieli dać sobie radę i poświęcać jej każdy wolny czas co by wiedziała, że jest dla nas tak samo ważna i tak samo ją kochamy jak maluszka:)
Żałuję tylko, że się wcześniej nie zdecydowaliśmy na drugie

A i z kalendarza dziewczynka mi wychodzi:-D Chciałabym drugą chociaż mąż to o chłopcu marzy. Do brzucha Antoś mówi :-D
 
reklama
Wiesz z jednej strony się bardzo cieszę a z drugiej boję się reakcji Juluni na maleństwo. Boje się tej zazdrości itp. Jakoś będziemy musieli dać sobie radę i poświęcać jej każdy wolny czas co by wiedziała, że jest dla nas tak samo ważna i tak samo ją kochamy jak maluszka:)
Żałuję tylko, że się wcześniej nie zdecydowaliśmy na drugie

A i z kalendarza dziewczynka mi wychodzi:-D Chciałabym drugą chociaż mąż to o chłopcu marzy. Do brzucha Antoś mówi :-D


hhehe :) A te kalendarze to są wiarygodne? Gdzie sobie to jakos wyliczałaś? :)
 
Do góry