reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Dziewczyny potrzebuje dobrego sprawdzonego sposobu na zaparcia. Umre poprostu :(

Ja pije rano naczczo letnią przegotowaną wodę z miodem i cytryną, poza tym kupiłam sobie len mielony i też popijam w ciągu dnia no i jeszcze jem Activię zwykłą naturalną kupuję i do tego otręby wsypuję ;-)

A mnie mdłości męczą nadal, tabletki wogóle nie pomogły, a wzięłam już 4 szt. :-(
 
Witam się wieczornie,

Niestety dzisiaj wróciło plamienie, około południa. Całkiem mocne, ale bez świeżej krwi. Oczywiście zaraz się przeraziłam. Sama dzisiaj jestem z córcią, więc nie pojechałam do szpitala. Na szczęście od południa już jest ok. Mam nadzieję, że nie było to nic poważnego. Leżę plackiem i się nie ruszam. Jak jutro plamienie nie przejdzie to pojadę do szpitala z mężem.

Boli mnie też brzuch, ale jak zawsze, jak na @. Wzięłam dodatkowo Nospe. Mam nadzieję, że to nic poważnego i że z dzidziusiem wszystko w porządku.

Czytałam przed chwilą, że takie plamienie w 9/10 tyg. jest normalne, a ból wynika z szybko powiększającej się macicy. Faktycznie brzuch to mam już niezły.
Mam nadzieję, że Ci od tego artykułu mają rację...

Isis - przykro mi, że nie pomogły tabletki, w takim razie też ich nie kupię.
 
też polecam ten sposób z letnia przegotowana woda na czczo od jutra tez zacznę go stosować bo też mnie dopadły zaparcia brzuch jak balon i czuje się strasznie ociężała do tego polecam jabłko na kolacje najlepiej przed samym snem i dużo wody pic musli z otrębami tez daje rade chyba muszę jutro zajść do apteki i kupic espumisan na te wzdecia bo nie daje rady czytalam w necie na ten temat i co druga kobieta w ciązy ma ten problem zwłaszcza w I trymestrze i polecaja właśnie espumisan mozna spokojnie brac w ciąży bo to działa tylko w jelitach wogule nie przechodzi do krwiobiegu no i jak juz dieta nie pomaga na zaparcia to dziewczyny polecały czopki glicerynowe też się zaopatrze w nie :eek: życzę spokojnej nocki dzisiaj śpimy godzinkę dłużej jupi :-D
 
Babeczki ratunku. Jestem chora i mam 38stopni gorączki. Czy mam iść na izbę przyjęć czy spokojnie leżeć? Czy coś grozi dzieciom? POMOCY!!!
 
u no i jak juz dieta nie pomaga na zaparcia to dziewczyny polecały czopki glicerynowe też się zaopatrze w nie :eek:
nie kupuj glicerynowych bo one powoduja draznienie jelita i przekrwienie macicy. zapytaj sie farmaceuty zanim cos kupisz w aptece zwłaszcza w I trym
 
teri nie kupuj glicerynowych bo mozesz sobie zaszkodzic!! Należy pic duzo wody, jesc wiecej blonnika ( np. otreby, peiczywo z pełnego ziarna, kasze) na mnie działa jabłko ze skórka
 
reklama
Paracetamol czyli np apap można w ciąży brać, i to tylko paracetamol. Ale w ograniczonej ilości..na katar polecam sól morską hipertoniczną. A na przeziebienie i osłabienie herbatki z lipy, czarnego bzu, maliny aronii... Miód czosnek i cytrynka..:-)
 
Do góry