reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Cześć kochane. Współczuję wam tych rwanych nocy, sobie też zresztą :-p.Dwie ostatnie spaliśmy od deski do deski, ale nadchodzi czas pobudek (kolejna 4).
Wczoraj miałam chyba najbardziej pracowity dzień w całym roku :eek:Razem z małżem szaleliśmy...ja kulinarnie-sprzątająco, on technicznie- wieszał mi różne duperele, szalał z wiertarą, kleił listy przypodłogowe, drzewo tachał, itp. Padliśmy po 23 :tak:
Izabela dzielnie wtykała nos wszędzie gdzie nie wolno, oraz przywracała do poprzedniego stanu swoje otoczenie :sorry:
Pogoda jak u większości, ale mnie to akurat cieszy. Studnia wyschła nam prawie na amen jakieś 3 miesiące temu. Stoimy dość daleko od szosy,i innych domów, nie ma szans na wodociąg, i tak żyjemy ...ciężko jest, wodę racjonujemy, do picia-przywozimy od siostry. Jest mała szansa, że przybierze chociaż trochę...Gmina pomoże nam zrobić wodociąg, ale trzeba sporo dopłacić :-(
Dziś zrobię rybę w pomidorach, a tymczasem idę sobie trochę urody namalować, kawę dopić i ujarzmić dziecia. Pa.
 
Wisienka zazdroszczę widoku śniegu, szczególnie w górach - fotkę koniecznie proszę :tak: przejrzałaś mnie troszeczkę - Tymek dziś w żłobku, ja zaliczyłam jeden sklep, a teraz delektuję się kawką.. bb..
Tobie też życzę, jak najwięcej ODPOCZYNKU!!!!! :*

Gosiak oby zapachowy dał dobrą ofertę dla Was-w końcu święta idą, cudów czas :-D Kciuki za szczepienie &&&&&
Ja też wiele rzeczy zębami tłumaczę.. aż czasem do przesady i mam wrażenie, że ja gdzieś popełniam błąd :zawstydzona/y:

Palin u nas też przerwy w spaniu.. z powodu kaszlu :-( poza tym takie silne wiatry, że ja spać nie mogłam.. jakoś tak dziwnie :shocked2: lepiej mieć dzieci jadki niż niejadki :tak:

Mikoto u nas też wieje i leje.. gdzie jest świąteczny nastrój??!! u nas płacz często.. za często - Tymek nawet jak coś chce, to płacze.. jak nie chce, to też płacze - a ja już na ten płacz siły nie mam :confused2:

Wenusjanka zazdroszczę pomocy męża.. mój eh.. do odstrzału :wściekła/y: w zeszły piątek dostałam te proszki i płyny z pracy. stały w przedpokoju i on je miał wynieść do piwnicy, wczoraj wyniosłam ja :wściekła/y: wczoraj poszłam na drzemkę z Tymciem, w kuchni pobojowisko - on se grał, a ja posprzątałam jak wstałam z dzieckiem wiszącym u nogi :wściekła/y: mam ochotę się spakować i wyjechać daleko daleko.. eh te święta - jeden płacze, drugi próbuje pyskować, a trzeci ma wszystko w dupie :zawstydzona/y:
 
Witam
U nas zimno i pochmurno ale śnieg nie pada. Dzieciaki roznosza dom dziadkowi i jest tu z nimi meksykańska fala. Właśnie wędzą się szynki i kiełbasy. Ja wybieram się po zakupy. Maluchy zostawiam z sis. Piernik wyciągnięty z piekarnika. Zapach oszałamiający.
Madziu
I dobrze kochana, trzeba odpoczywać
Palin
Oby faktycznie was ominęło. Jak dzisiaj ?
Gosiak
3 wychodzą Tosiowi 2 miesiąc. Nie ma jeszcze żadnej.
Wenusjanka
Fajnie że tyle zrobiliście. Prosimy o fotki
Mikoto
jaki plan na dziś ? Pewnie już wszystko porobione ?
Kingusia
Wyspane ? Jak Laurka ?
Teri
Co dziś porabiacie ? Wy gdzie na święta ?
Lecę robić oko i do miasta. Ściskam na płasko
 
Teri u nas tak leje, że świata nie widać :-o


Wenusjanka czekamy na efekty tych szaleństw, prosimy zdjęcia :-) jaki koszt podłączenia do wodociągu? My robiliśmy kilkanaście lat temu, gmina doplacila, my 1200 zł.


Madzia wiesz, mnie się wydaje ze my, kobiety, pokazalysmy mężczyznom jak wielofunkcyjne jesteśmy, Że potrafimy dać sobie radę, wykonując nawet te rzeczy, które należą do.nich :-/ a ze tak wygodniej, że mężczyzna się przyzwyczaja, to jest to, co jest :-/


Gosiak kupy na zęby?

Wisienka nic nie zrobione, stoję w miejscu, nie mam końcowych zakupów :-/ Mikotkowy u okulisty, zejdzie mu pewnie. Jutro upięke rano sernik, żeby potem piekarnik był tylko do mięsa i pasztecikow. Wieczorem cie zrobić farsz. Jutro też śledzie.


Właśnie robie obiad. Kasza gryczana z warzywami. I rosół z wczoraj.
 
reklama
Do góry