reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Załączniki

  • 1419244623499.jpg
    1419244623499.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Dziewczyny nie pocieszacie mnie, ze to tyle trwa :sorry: 1 i 2 wyszly praktyczni bezobjawowow ( przy 2 jednej Tymus mial rozwolnieni i byl markotny). Kupi raczej na zebowe nie wygladaja , sa luzniejsze ale nie takich bym sie spodziewala.
Tymek bedzie npisl pieluche dlugoooo cos czuje .

Wisienka-a achhh az u mnie zapachnialo piernikiem

Mikotku - nie widze zdjecia
 
Mikoto najlepsze jest to, że na jutro planuję pierniczenie z Mattem więc kuchnia będzie wyglądać, jak przed dzisiejszym sprzątaniem :-p Piękneeee zdjęcie!!! Ja czekam na przesyłkę od naszej Haneczki <3
Właśnie mam przerwę na herbatkę z cynamonem a potem planuje poprzesuwać kanapy, fotele i mniejsze meble w poszukiwaniu zabawek Tymka, bo jakoś dziwnie mu giną :-p
 
Gosiak, to na pewno zębowe. Nasze maluchy coraz starsze, dziąsła muszą sobie radzić z jedzeniem, wiec są twardsze, a czwórki są szerokie. Musi to bolec, nie ma zmiłuj. Nie będę po ciesząc, ale z Mikim łączymy się z Wami w bólu.
A właśnie karmilam Mikiego przed drzemke rosolem i dostrzegłam - lewa górną trojka się przebiła. Na święta będą może juz dwie...
 
Gosiak, Madzia
To Tosiu do kompletu z tym jedzeniem i brudzeniem
Mikotku
U nas sernik też jutro. Ja zrobiłam ostatnie zakupy. Tylko pieczywo i warzywa zostaną. Zaraz tata umocuje choinke i bedziemy ubiersc. A trwa to bo 3 metry
Palin
Gratki 3. My nadal czekamy

zdjęcia ośnieżonych gór nie będzie bo mgła
 
witam
pogoda paskudna wieje i leje od rana w dom u ciemnica :(

mimio wszystko byłam na mieście po ostanie sprawunki zostało tylko kupić chleb w wigilię i po mięso jutro do naszego osiedlowego jutro od rana też ciasto sernik i keks kilka rodzajów ciasta po kawałku zamówiłam jutro idę obebrac nie z cukierni tylko od Pani co piecze swojskie ciasto na zamówienie :-pu nas też był ten jarmark świąteczny na rynku w sobotę a ja sobie o nim na śmierć zapomniałam i przypomniałam sobie jak zobaczyłam zdjęcia na stronie miasta :crazy:
Wisienka my wigilę co raku spędzamy u nas sami z dziećmi nie chcę sobie rozbijać wigili rozjazdami a tak jest sprawiedliwie odwiedzamy rodziców przez 2 kolejne dni świat
muszę lecieć goście się rano zapowiedzieli i już jadą za 5 minut będą buziaki :*
 
Teri
I ja tak bym chciała. U nas z racji odległości niestety nie możliwe. Jak P pracuje zostajemy u siebie jak ma wolne mamy wigilię u mojego taty, która przygotowujemy i teściów w formie gosciny. U nas też ciemno i buro
 
reklama
Madzia, Miki to leniwiec, tylko widelcem sam, ale nie ma nic przeciwko żeby tylko buzie otwierać. A sprzątanie i tak często jest.

Wisienka, dziękujemy :-*
U nas tez zawsze były 2 wigilię, ale od teściów do rodziców jest 2 bloki, wiec blisko, a i godziny się nigdy nie pokrywały. Tym razem Aro pracuje 2 dzień świat, wiec zostajemy u siebie.
 
Do góry