reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Maryś - Nie ma opcji. Siedzę i bujam noga bo jak przestanę to sie budzi. Chyba sie czegoś przestraszył bo bardzo sie rzuca. Kupuj rolki i niech Dziad nie marudzi.

Marcysiowa ja bardzo nie lubiłam parasolek cieżko sie prowadzi, rzuca, z większym dzieckiem nie da sie pchać jedna ręka tylko jeden kierunek jazdy dla dziecka mały koszyk i tak dalejdopóki nie poznałam Maclarena. Na chwile obecna na dwór mój ukochany Mutsy a w domu i na wyjazdy moim małym autem Maclaren.

Wieczorem w miasteczku obok gra Małaszyński z zespołem właśnie rozkminiam czy jechać...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Koncze obiad - moge cos w koncu odpiac

Minnie - u nas w chuscie to juz nawet nie chodzi o to ze ciezko, ale Tymek tak sie kreci , raczkami mi po buzi smyra...mam go troche wyrzej no ale na sam brzych nie chce go dawac. Wiec chyba pozostanie mi wyprobowanie wiazania na plecach , ale czy mi sie uda nie wiem..

Marys - dzis tak cieplo a ta bestia nie chciala zasnac na spacerze , ale coz ... rolki to swietny pomysl, za malolata uwielbialam jezdzic, choc super sprzetu nie mialam...no i marza mi sie lyzwy ehhh od tylu lat nie jezdzilam juz

Sara - -aaaaa Pawel Malaszynski z Coshise ???? uwilbiam Ostatniiiii :szok: ehhh zreszta mam do niego slabosc po Magdzie M ;-)

Dzika - pisz, pisz bedziesz moja opoka i pomoca :) dostawke kiedys dawno temu widzialam...co do karmienia...moze zabrzmi to strasznie ale wiem, ze zrobie jak z Tymkiem, czyli pokarmie troche piersia i przejde na butelke. Teraz decyzja bedzie latwiejsza...nie chce znowu tracic tygodni na przeplakanie bo mnie boli, a dziecko placze i nie wiem co jest.


Ach no i pochwale synia - pieknie obraca sie przez prawa rasie z bpleckow, i teraz problem zakladania pampkow doptyczy i nas , i zaczal pic z kubeczka "kapka" ( niekapek to to nie jest bo leci z niego, ale ma frajde za to ) no i wicagnal dzis prawie calego banaka gryzek po gryzku
 
Ostatnia edycja:
Saraa ojej :( moze to chwilowe? Jak sie wyspi to moze bedzie lepiej? Kupie kupie tylko, ze w przyszlym miesiacu bo w tym mamy troche wiecej rachunkow do zaplacenia :/ chyba ze Dziad pomysli i kupi na ur ale nie nastawiam sie na zaden prezent od niego bo nawet na walentynki nic nie dostalam...
Gosiak ja tez za Mlodu jezdzilam na rolkach wiec wieeeeeki temu :p a moze sprobuj z nim wyjsc na spacerek jak bedzie zblizala sie pora drzemki? Moze wtedy usnie? Ja tak zazwyczaj robie i dziala ;) tylko gorzej jak wejde do sklepu to wtedy pobudka murowana :p
 
dzika bez dziękuję również.. też masz murę ? jesteś zadowolona ? chodzi mi o budkę zwłaszcza ? bo u nas jak mała leży to budka prawie wcale jej nie zasłania...jak piszesz o tym usypianiu... to właśnie takich sytuacji boję sie najbardziej:-( już sie martwię... na zapas:-( serce mi chyba pęknie...
 
Witam wekendowo
Dzisiaj szef puścił nas pół godziny szybciej, ale była radość. Mąż dziś szybciej wrócił z pracy i zawiózł z synkiem moją mamę do domu, a ja w tym czasie zdążyłam poodkurzać i pozmywać podłogi oraz zrobić obiad. Jutro może uda mi się umyć kolejne okno jak synek będzie spał. Coraz bardziej martwi mnie jego kaszel, szkoda, że wekend i teraz to jedynie w grę wchodzi dyżur gdzie jest multum chorych.

mikoto zakrapiam na noc Nasivinem, nocka w miarę, bo tylko parę razy kaszlał, a w dzień jest znacznie gorzej, mam wrażenie, że zamiast lepiej to chyba gorszy jest ten kaszel i będziemy musieli się wybrać do lekarza na osłuchanie

Korba32 obawiam się, że teraz kolejne wolne dostane dopiero pod koniec marca, ale może wtedy będzie super pogoda na spacer i pogaduchy bo już z miło chęcią się z Wami spotkam.

_Marys_ wszystkiego najlepszego dla Karinki, jak będziecie latem nad morzem to daj znać, może będzie okazja się spotkać.

Marcysiowa
ja tak jak pozostałe dziewczyny kupiłam parasolkę, w razie wyjazdu do lekarza, na szybkie zakupy, itp. Na długie spacery mam wózek 2w1, ale on nie nadaje się do wożenia w aucie bo zajmuje cały tył.

teri114
ale masz fajnie, że Daria nie je w nocy, ja muszę trzy razy w nocy wstawać po mleczko i tylko czekam kiedy moje dziecko się przestawi, ale jakoś się to nie zapowiada

Czas poszukać nowego fotelika dla malucha, bo już ciasno mu w tym nosidełku. Dziś pierwszy raz założyłam mu buciki na drogę i kurtkę, ale był w szoku co ma na nogach, wzroku nie mógł oderwać.
 
Witam :tak:

Dzika, Niestety jeszcze nic nie wiem , zacznę na nowo działać od poniedziałku

Just Dobrego masz chyba szefa coo ? Fajnie , że mogłas na spokojnie sobie posprzątać , jeśli chodzi o Filipka to chyba bym poszla do lekarza

U mnie chociaż dobre wieści jeśli chodzi o zdrowie , mianowicie płytki spadły :szok: z ponad 1000 do 627 :szok: aż lekarka był w szoku . Poprawa nastąpiła w ciągu 2 tyg po tabletkach które przepisała . Siniaki/ krwiaki robiły się dla tego że przy takim wyniku płytek brałam za dużo leków. Tak więc od jutra 1 tabletka . Tylko nadal robi mi się ten bliznowiec :-( Brzydko zaczyna to wyglądać , tak bym chciała żeby ładnie to zeszło :blink:

Jeśli chodzi o Zosi refluks to lekarka powiedziała że nic z tym nie będziemy na razie robiły, nie ma objawów a cofają się "mierne objętości", powiedziała , że to moga się sofać ze 4-5 kropli. Jedyne co mam zrobić dla pewności to pobrać wymaz z gardła żeby zobaczyć czy nie ma tak żadnych bakterii i podawać przez miesiąc probiotyk , ponieważ refluks zmienia florę bakteryjną

Dzisiaj na tyle kochane , jakiś miałam męczący dzień , chyba ta moja pinda mnie tak wykończyła :-)

Dobrych, spokojnych nocek ;-)
 
Dzień dobry. Dzisiaj ja witam się pierwsza ;-)
Wczoraj poszłam z Laurą na nogach do mojej babci na drugi koniec miasta (jakieś 4km w jedną stronę) i chyba tak się dotleniła że w końcu trochę lepiej spała w nocy :-) w ogóle byłam z niej dumna wczoraj bo ładnie się uśmiechała do wszystkich i nikogo się nie bała, nawet sąsiadki, a do tej pory na widok jakiejś nowej twarzy był paniczny płacz.
A dzisiaj jak miło, nie obudziło mnie dziecko tylko mąż :-) szkoda że musiał iść do pracy...

Ja od rana na pełnych obrotach. Laura wstała przed 6 więc ja już pozmywałam, włączyłąm pranie, umyłam i wysuszyłam sobie włosy a Laura ogląda bajkę siedząc w leżaczku :tak:

Korbuś strasznie się cieszę z Twoich lepszych wyników!!!!!!!!!!! Super! :-) Teraz już będzie tylko lepiej :tak: i cieszę się że z Zosi refluksem nic nie trzeba robić. Ja podejrzewam że Laura też ma ale lekarka mnie zbyła. Nie chce jej narażać na nieprzyjemne badania. Już i tak byłyśmy w szpitalu... mam nadzieję że to samo minie.
Justa może lepiej jedzcie z synkiem do lekarza? Dużo zdrówka życzę :*
Jeny, Gosiaku moja znajoma ma dzieci po roku i wozi je w wózku phil&teds ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2014 - sklep internetowy: Phil&Teds VIBE wózek dla dwójki dzieci jest bardzo zadowolona ;-) drogi ten wózek ale są używane.

Miłego weekendu :*
 
Witam się z kawą!

Ten sporadyczny, ale odrywający się kaszel nie dawał mi spokoju, wczoraj pojechalismy do lekarza, na szczęście był Zosi dr i mamy antybiotyk :-( słychać lekkie charczenie zmierzające w kierunku oskrzeli :-( także ostro działamy. Za tydzień wizyta kontrolna. Wieczorem Zosia miała ataki placzu, nie wiem czy to zęby, idzie kolejny, górna dwójka, także chyba kolejny ciężki Tydzień przed nami. Z racji, że wczoraj tylko z grubsza porobiłam to, co było do zrobienia,dzisiaj mam roboty po kokardy.

Korba wspaniałe, że Twoje wyniki się poprawiły! Mam nadzieje, ze i moja morfologia wskoczy na.wyższy poziom i za tydzień wynik będzie o.wiele lepszy :-/ biedna Zosia, marudzi? Może kolejne zabki? A fryzurka cudna! Mama, kupuj kokardy, czuje ze lada moment będziesz plotla warkocze ;-)

DzikaBez jesteś mistrzynią organizacji, zaraz obok Natis :-)

Teri tak właśnie mi.się.wydawało, że Daria bez nocnych karmienien juz jest ;-) super! Też czekam na ten moment, poki co mamy jedno. Jak czuje się Daria? Mam Nadzieje, ze katar jest już wspomnieniem. Wpadł Ci w oko.jakiś inny model wózka?

Anula jak się czujesz? Jak głowa? Jak Tosia? Zdrowa juz?

Marys mój Mąż świetnie jeździ na rolkach, kiedyś podjął ambitna próbę nauczenia mnie, ale.spelzlo to na.niczym, zwatpil chyba.zaraz po tym jak założyłam.rolki;-) ale polecam, bo rolki i.basen to chyba.jedne z.najlepszych form aktywności fizycznej ;-)

Palin super, że trwasz w postanowieniu! Wczoraj mimo że naprawdę już sił nie miałam, cwiczylam :-) mąż mnie.Dzielnie wspierał ;-)

Justa to.miło ze strony szefa, że przedłużył Wam weekend ;-) a Ty widzę, że nie proznowalas i wzielas się za Porządki ;-) mnie ten kaszel, mimo dwóch wizyt kontrolnych i zapewnień ze czysto i ze Przechodzi, nie dawał spokoju, także pojechałam, by jeszcze raz sprawdzić i przeczucie mnie nie.mylilo :-( niestety :-( jak Idzie remont?

Sara super, że sprzęt juz podłączony ;-) będziesz miała więcej czasu na bb ;-) :p mam nadzieje.ze smacznie odsypiasz cały Tydzień ;-)

Zmykam, Mąż uspal Zosie, pranie się skończyło, także lecę.powiesic i dac pieskowi jeść ;-)
 
witam ja druga :-p dzis weekend to pewnie będą pustki ...edit ..trzecia :-p

korba taaaaak sie cieszę że ze zdrówkiem ok i że siniaki na nogach to tak jak mówiłaś od zbyt dużej dawki leków uffff !!! zdrowie najwazniejsze z tą drugą sprawą na pewno sobie poradzisz :tak: wiesz mnie tez ta moja Pinda czasem tak wykończy że pada na łóżko i zasypiam w locie :zawstydzona/y:

kingusia widze koło mojego bloku co dziennie babkę z dwójką dzieci własnie w tym wózku i napatrzec sie nie mogę tak to fajnie wygląda ;-) super że Laura taka grzeczna u nas tez już lek przed obcymi minął i daria rozysła usmiechy do każdego :-)

ja tez musze pochwalić oby nie zapeszyć może to w tym problem bo do tej pory Daria jedziła w wózku przodem do mnie i tak po 20 minutach już wyciągała do mnie raczki a wczoraj pierwszy raz dała ją przodem do świata i siedziała spokojnie i obserwowała wszystko coś tam mruczała sobie pod nosem i chyba zapomniała o mamusi przez cały spacerek oby to było to !!
obym nie zapeszyła bo oczywiście jak wczoraj napisałam że się nie budzi w nocy tak dzis o 2 w nocy sie obudziła i nie chciała zasnąć zrobiłam mleczko zjadła za 30 minut piciu no z godzinę to na pewno nie spała :shocked2::shocked2:ona jest wyjątkowo wyczulona na pochwały :shocked2::confused2::sorry:

mikoto uu antybiotyk jak to dobrze że jednak pojechałaś !!!! jednak matka ma najlepszą intuicję i trzeba jej zawsze słuchac !! oby szybko przeszło u nas jeszcze sporadycznie sie pojawia katarek ale kaszlu nie ma
jutro jadę z Dawidem do Kielc do kina to wejdę do smyka i pomacam wózki :-)
kurcze może i ja zakupie te rolki jako nastolatka ez jedziłam a teraz nie wiem czy bym jeszcze umiała jezdzić no lae chyba sie skusze bo to świetna sprwa na nogi i ogólnie na kondycje teraz bedą juz długie wieczory to jak męzluo wróci z pracy to bym na rolki wychodziła hmm sprawa do przemyslenia

miłego weekendu już MARCOWEGO !!! :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kingusia super, że Laura tak pięknie zachowała się na spacerze! Oby tak już zostało!!!

Teri ale noc :-( a moze kolejny ząbek meczy Darie? Tez myślę, że Daria zainteresowała się co wokół niej się dzieje :-)

Mąż przyniósł trochę wiosny do domu. Moje ukochane tulipany :-)
 

Załączniki

  • 1393662854099.jpg
    1393662854099.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 29
Do góry