reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Teri Myślałam o czymś takim

Smily Play, Mówiąca książeczka edukacyjna za 58,99 zł - Smily - Zabawki i gry dla dzieci - Smyk.com Zosia ma.podobna z piosenkami i lubi nią się bawić.

Kolejny typ :-D Simba Eichhorn Drewno - Zabawka Edukacyjna 3705S - Sklep 3Kropki.pl cena 58,01 zł kup tanio

Drewniana kostka sześcian - zabawka edukacyjna - Tomitoys.pl - MAŁA MOTORYKA



Teri Tak jak piszesz, zaraz zacznie się etap układanek, przeplatanek, ciastoliny. Dlatego chciałabym,żeby Zosia miała krzesełko i stolik, aby.miała swoje miejsce na te cuda ;-) krzesełka najlepiej dwa, dla zacnych gości ;-) chciałabym coś prostego, podobają mi się białe, ale nie wiem jak sprawdzi sie bialy blat przy takiej artystycznej duszy jaka jest Sofii :p


Mikotkowy to minimalista. Ja z natury chomik, zbieracz pospolity, walczący z tym nałogiem dobrych kilka lat :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja choruje na stoliczek i krzeselka z IKEA dla dzieci Mamut chyba one sie zwa :-D podobaja mi sie strasznie. No aleeee do tego trzeba jeszcze nam miejsca, wiec wszystko w swoim czasie.

Mikotku - jakos nie widze Cie w roli chomiczka ;-)

Terii
- tez nie wiem czym Tymka teraz zajmowac, dzis w domu siedzimy i zrobilismy namiot z krzesel i kocy...najwiekszym szalenstwem byla jednak lampka turystyczna :-p
 
Mikotku pracuje :) ale juz szkole kolezanke na zastępstwo wiec mam mniej pracy a pracuje w rodzinnej firmie wiec narzekać nie mam abstlutnie na nic :) Planujemy rozpocząć budowę w listopadzie :) już się nie mogę doczekac :)

Palin mam nadzieje, ze Mikiemu wkoncu wszystkie atrakcje przejda i będzie Ci wkońcu troszke lzej :*

Fajna ta tablica chyba tez pomysle nad taka dla Wojtka :) chociaz u nas i tak na pierwszym miejscu garnki itp ;)

Macie moze jakis pomysl gdzie znajde jakąs ładną ciazowa sukienke??? w grudniu idziemy na barbórke i musze się w cos ubrac coby ładnie wygladać ale czuje ze ciezko bedzie :(
 
Ostatnia edycja:
Palin olej sprzatanie większe, teraz jestes ty i krysia na 1 miejscu
Mikotku ci panowie w lidlu dostali zlecenie od żon i pewnie nie w głowie im były grzeczności tylko bura jak ich czeka jak czegos nie kupią
Terri w ikei stolik z krzeselkiem sa fajne
Martam&m wejdź na brzuchatki.pl tam kupikam sukienke za 35zl i fajna teraz tez jest i jako tunika moze byc

Kupilam dżinsy i koszule w różowa krateczke w carry... no i co nieco na noc z mężem ale wstydzę sie wrzucać na główny :p
 

Załączniki

  • 1413482318021.jpg
    1413482318021.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 31
Mikoto dokładnie o tych samych zabawkach mysle dla Darii :szok:nawet dziś w smyku oglądałam te ksiązeczkę bo przysłali maila że jest wyprzedaż :-pi te przeplatanki zawsze jak gdzieś czekamy i jest kącik dla dzieci sa te przeplatanki Daria zawsze sie tym długo zajmuje :tak:aaa taka tablica myslałam że taka duża stojąca taka ma własnie ta moja siostra z jednej strony magnetyczna a z drugiej taka do pisania kredą ja myslę ale to juz na Gwiazdkę pod choinkę o takiej kuchni KUCHNIA KUCHENKA DŹWIĘKI GOTOW. ŚWIECĄCE PALNIKI (4664357758) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
tylko nie wiem czy nie za wczesnie czy bedzie już umiała się tak bawić :sorry2:

gosia hihi u nas ciągle są namioty z poduch z łóżka :sorry2:ale to juz Dawida działka on to buduje zresztą jak był mały to zawsze się bawił poduchami z łóżka i chyba teraz szczęśliwy bo bezkarnie może wrócić do dzieciństwa :-p:sorry2:a ja się dzisiaj bawiłam lalką zmieniłam jej fryzurę czesałam Daria chciała mi zabrać to mówię nie zabieraj mamusi lali mama się bawi :sorry2:poczułam się jak dziecko :-D ostatnio słyszałam w tv taki tekst : dlaczego każda kobieta chce mieć córkę ? .. żeby móc znów bawić się lalkami :-D:-Di to się zgadza :-D
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry. Pamięta mnie ktoś tu? ;)

Dostałam jakiś impuls i poczułam potrzebę pojawienia się tu. ;)

U nas ciągle szpital w domu. W połowie września dziewczyny złapały katar i od tamtego czasu spokoju nie ma. Jak katar przeszedł i myślałam, że jest dobrze to okazało się, że zapchane mamy zatoki sitowe (czy jakoś tak) i trzeba było antybiotyk. Po anty poszłąm do lekarza na kontrolę bo od początku września mamy zaległe szczepienie. Lekarz mówi, że wszystko ok i można szczepić a następnego dnia u nas znowu katar. Oby teraz sam zwykły katar był.

Dziewczyny szaleją i czasem doprowadzają mnie do skraju rozpaczy. Biegają, bo chodzeniem tego nie nazwę, jedzą wszystko (umieram ze szczęścia) ale ja generalnie gotuje im mniej doprawione. Uwielbiają tańczyć do kaczuch z mini mini. Dużo by tu opowiadać ale czasu brak bo jak to mawia moja sis "zaraz idę myć dzicz" ;)

Pozdrawiam ;)
 
Asiulka super zakupy! Czekam na zdjęcia tych fatalaszkow dla Męza, tj. Dla Ciebie :p


Teri ha ha :-D nieźle :-D jaka ta książeczka w realu? Fajna? Duża? Super ta kuchnia! Też się zastanawiam czy Zosia juz by w niej urzedowala???
 
reklama
Witam się wieczornie.. podczytuję Was ostatnio, ale jakoś energii na nic nie mam, nawet na pisanie.. masakra normalnie :zawstydzona/y:

gosiak też się zastanawiam skąd Mikoto i Bona biorą tyle energii? cały dzień aktywnie z dzieckiem i perfekcyjnie posprzątane mieszkanie-podziwiam! :tak:

mama2013 gratuluję!! coraz nas.. tzn Was więcej :-D

Kinia zdolna Laura!! Tymek nawet odgłosów zwierząt nie powtarza, szczeka na wszystko.. słowa nie wolno w ogóle nie rozumie :-(

Bona dobrze, że Michaś szybko zasnął, oby nie dostał gorączki. ah te pielęgniarki.. z powołania :baffled:

teri ja byłam w Lidlu po spożywkę ok 17 - kombinezonów już nie było, ale jakieś kurtki w lodówkach z wędlinami by się znalazły :-p i jak szłam po mąkę, to spodnie narciarskie widziałam na kartonach z mlekiem :-p
 
Do góry