reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Cześć.
Witam nową mamę w gronie czerwcówek.
Przez te wolne dni ój okupowal komp ,nie było jak się dopchać.
Współczuję wam tych przeżyć z plamieniami,trzymam kciuki by się u Was nie pojawiły więcej.
A ja ?-oprócz bezsenności ok ,nudności już nie wróciły ,pojawiły się zachcianki,z fobi to latam z wkładkami , by wiedzieć czy czasem się coś nie dzieje ,czy nie mie ma plamień-w czwartek mam rozstrzygającą wizytę.
Pytała któreś o testy-nie będę robić ,bo wiek [41/42] zawyża statystyki i wyniki są w moim przypadku malo wiarygodne,ALE WSZYSTKIM MŁODSZYM JAK NAJBARDZIEJ POLECAM.
Wtrakcie wolnych dni starsza miała urodziny,młodsza razem z nią świetowała.
Milego dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam w deszczowy poniedziałek . Ależ trudno wstać w taką pogodę z łóżeczka. Witaj mamo trójki :). Jadę zawieść dziewczyny do szkoły , mały śpi ( jest troche przeziebiony , więc siedzi w domku ) . Miłego poniedziałku.
 
Witam po długim weekendzie, siedziałam 4 dni w domku i jakoś nie było czasu zajrzeć na forum, ale już Was nadrobiłam.
Witam nowe dziewczyny-zdrowej i spokojnej ciąży życzę.
Współczuję dziewczynom które jeszcze trochę plamią, moze wraz z koncem I trymestru skonczy się już ten stres.
U mnie wszystko ok, w sobotę umyłam ostatnie 3 okna i mam z głowy.
Dziś ponury poniedziałek, nie chciało mi się wstać.
Słyszałyście może o wirusie Bostońskim? Koleżanki dziecko ma teraz taki wirus, w ubiegłym roku miał ospę, a teraz ma ten wirus, to są krosty takie jak przy ospie.
Ja na ospę i różyczkę chorowałam, ale boję się żeby nie złapać jakiegoś paskudztwa w czasie ciąży, bo to niebezpieczne dla dziecka.
 
Czarna w necie czytajac o roznych chorobach czy tez ciązy można niezle się nakręcic na to złe. Ja nie czytam już na necie info dotyczących choroby czy czego kolwiek innego.

Mama trojki witaj. Co do cysty, posiadam takowe dziadostwo na lewym jajniku. Lekarz stwierdzil ze bedziemy obserwowac a jak się nie wchlonie to pomyslimy o niej po ciązy, bo samej ciąży nie zagraza. Więc jestem pod tym względem wyluzowana.

Sandy wszystkiego dobrego dla córy.

Ale dzisiaj paskudna pogoda. Deszcz :/ A ja musze iść na poczte bo moj zdolny listonosz w pt zostawil mi awizo jak bylam w dom, ale ich :wściekła/y:
 
witam,przez tę pogodę zaspałam na badania krwi ,a moja przychodnia-ta najbliżej robi je raz w tyg ,jak pójdę za tydzień to nie zdazą mi d przyjśc wyniki więc muszę dalej podjechać jutro rano.
Minus sporo dalej bo ja na przedmieściach mieszkam,plus może nie będę miała siniaka na całą rękę,bo ta kobitka ci tu kołuje jest cieńka w te klocki.:crazy:
Czeka mnie dziś wielkie sprzątanie bo od czwartku mnie brzuch bolał,i twardy-znowu mi się macica stawia wziełam nospe i starałam się jak najwiecej leżeć troche grałam z dziećmi w gry troche im czytałam ale olałam sprzątanie -wiec w 3 dni moje dzeci zrobiły z domu pobojowisko.dziś jest lepiej wiec z mężem który pracuje na noc w dzień posprzątamy.
 
Witajcie,


Jestem mama Michalka, urodzilam w styczniu 2010. W piatek ginekolog potwierdzil druga ciaze, wg usg i om termin wypada na 13 czerwca - przyjmiecie mnie? :-) Bardzo sie cieszymy, udalo sie juz za pierwszym podejsciem, wiec mielismy duzo szczescia. Mam nadzieje, ze nasze ciaze mina zdrowo i spokojnie!

A troche o mnie: mam 29 lat, mieszkam od 9 lat w Niemczech i od 9 lat jestem szczesliwa mezatka (z wyjatkiem, kiedy mnie m. wkurza ;-)) Wyjechalismy za granice zaraz po slubie. Poza tym koncze studia i mam nadzieje, ze juz niedlugo wreszcie bedzie koniec mojej meki ;-)

Pozdrawiam serdecznie :-)
 
Witam poniedziałkowo ;-)

Dziś w końcu czuję się normalnie, brzuch nie boli, plamień nie ma oby już tak do końca :-)

Witam nowe mamusie ;-)


Słyszałyście może o wirusie Bostońskim? Koleżanki dziecko ma teraz taki wirus, w ubiegłym roku miał ospę, a teraz ma ten wirus, to są krosty takie jak przy ospie.
Ja na ospę i różyczkę chorowałam, ale boję się żeby nie złapać jakiegoś paskudztwa w czasie ciąży, bo to niebezpieczne dla dziecka.

Ja coś kiedyś słyszałam ale nie wiedziałam, ze to taki objaw jak przy ospie :eek: Moja córa dziś na kontrolę do przychodni idzie więc zobaczymy co lekarka powie (ja jak do tej pory jestem czysta-nie wysypana i modlę się żeby już tak zostało)
 
Bardzo ładne spodnie ja mam z poprzednich ciąz 2xjeansy 1xwizytowe
1xspudnica jeansowa 1x "rybaczki"lniane 1xbojówki -takie grubsze
2xsukienki-wiec myslę że wystarczy mi cuchów bluzek mam2typowo ciażowe ale pare większych t-shirtów itakie koszulki elastyczne które się naciągną;) a na razie to jestem 5kg na minusie:sorry:-mdłosci,wymioty plus niecheć do słodyczy ale brzuszek mi urósł:eek: odrobinkę;)cos mi się zdaje ze mi go szybko wysadzi bo mieśnie już naciągnięte ;)w1 ciąży nosiłam do 5miesiaca swoje zwykłe ciuchy;)
 
reklama
Witam Was wszystkie po długo-weekendowym lenistwie :) Nie pamiętam, kiedy ostatnio miałam 4 dni wolnego :)
Niestety tak szybko minęły te 4 dni :( Znów szara , totalnie szara - patrząc na pogodę , rzeczywistość.
Witam szczególnie nowe Czerwcówki - spokojnych już niespełna 9-m-cy życzę !
Jeszcze nie poczytałam zaległości, na pewno nadrobię.
Przez 4 dni starałam się odpocząć, należeć, zrelaksować na następne 7 tygodni pracy bez wytchnienia - nie będzie ani dnia wolnego do BN :( Chyba, że młody się rozchoruje - coś ostatnio brzydko kaszle, tak oskrzelowo, jak mu nie przejdzie w ciągu kilku dni to muszę z nim do lekarza iść. A do lekarza do przychodni to iść jest koszmar. Idzie się z dzieckiem pół zdrowym, pól chorym a wraca się z z bardzo chorym :/ Po za tym te kolejki, szlag by trafił. No ale faszeruję go sama, może będzie lepiej.
 
Do góry